welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Anaise Delacroix, Faye McWarren, Henrik Morstad, Lara Olivier

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 10:35 pm
Szer. Júl. 18, 2018 8:38 pm
Szer. Júl. 18, 2018 5:57 pm
Szer. Júl. 18, 2018 10:11 am
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 14 16
dán 2 2
francia 6 6
görög - 1
holland 2 -
ír 6 5
külföldi 5 8
norvég 6 5
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 5 2
svéd 3 3

theo jung
TémanyitásTárgy: theo jungKedd Márc. 27, 2018 10:58 pm
Theodore Jung / Jung Taehwan
hands down better than your ex
woo do hwan
27
kulfoldi - kanadai
dolgozo
saskatoon, kanada
1991.02.17.
biszexualis
egyedulallo

16+

A vilagon harom nagy hazugsag van.
Az elso: "mar atutaltuk a penzt a szamladra".
A masodik: "a gyogyszerek megoldjak a problemaidat".
Es a harmadik... Akarhogy is igyekszem, csak nem akar az eszembe jutni.

A szemeim egnek; az eloadotermet csupan a projektor fenye vilagitja be, amit meg azota sem gyoztem kikapcsolni, hogy az utolso diakom becsukta maga utan az ajtot. A kaves bogrembe bamultam; a tartalma mar orakkal korabban kihult, valahol feluton a harmadevesek gyakorlati vizsga elokeszitoje es az elsoevesek remes koreai makogasa kozott - es szentul meg voltam gyozodve rola, hogy ez utobbiak nagy resze meg sem eri majd a felev veget, barmennyire is igyekeztem oket mindenre megtanitani, amit csak tudtam. Neha meg voltam gyozodve rola, hogy ez az en hibam, hogy semmit se tudnak; de aztan mindig azzal gyozkodtem magam, hogy a tanitastol masok vannak, nekem csak ki kell gyakorolnom veluk az anyagot, nagyjabol valahogy ugy, hogy megertsenek mindent, amit probalok nekik atadni.
- Annyeong! - A gondolatmenetembol ismeros hang rant ki; szerettem volna azt mondani, hogy elveztem, hogy az ocsem epp meglatogatott, de tul jol tudtam, hogy a vizitjenek a celja egyedul az volt, hogy megtomje magaval pizzaval az en penzemert. - Az isten szerelmere, Theo, ugy nezel ki, mint akin athajtott a gyorsvonat, kavezol te rendesen?
Nem birom ki, hogy ne nevessem el magam; bar Ethan mar korantsem annyira szorakoztato, mint tizenket eves koraban, amikor meg arrol almodtunk, hogy alternativ rockot fogunk jatszani a szuleink garazsaban es egy nap hiresek leszunk, meg hogy a szexrol fogunk enekelni, hogy irritaljuk a szuleinket.
Vegul felkelek a helyemrol; a konyveimet es a noteszeimet a taskamba gyurom, bedobok mellejuk par tollat, aztan rajovok, hogy a laptopomnak mar nem jutott hely, igy azt jobb otlet hianyaban az ocsem kezebe nyomom, valamit morogva arrol, hogy ha elejti, holnap az elso repulovel kuldom vissza Kanadaba. Igaz, mas esetben is siman visszakuldenem, elvegre is amiota csak itt volt, mast sem csinalt, csak pizzat evett es a szexualis eletem utan erdeklodott, mint egy kotnyeles tinedzser lany, aki egy tinimagazin kerdezz-felelek rovatat akarta volna irni.
- Elviszel pizzazni? Ehes vagyok, egesz nap a kutyadat szorakoztattam. - Hogy mit mond tovabb, arrol fogalmam sincs, mert kikapcsolok; mechanikusan tuszkolom ot ki az eloadoterembol es illesztem a beleptetokartyam a zarhoz es hagyom ezzel magam mogott az egesz napot, a tananyagot, a befejezetlen feladatokat. Az ocsem is jo lenne hatrahagyni, de ot szerencsetlensegemre cipelnem kell magammal... De mar csak par napig, aztan ugyis visszater a szuleinkhez, en meg visszaterek majd a szurke hetkoznapjaimhoz. Talan a jovo heten meghivom ebedelni a szomszedjaimat; mar ha addig nem megyek csodbe az ocsem pizza-maniajan.

Aztan orak telnek el; a kanapemon heverek es Vad angyal ismetleseket nezek, abban a remenyben, hogy majd ez meghozza az eletkedvem annyira, hogy legalabb a mult heten kiadott gyakorlatokat vegignezzem, amiket egesz eddig halogattam abban a remenyben, hogy akkor majd sose kell hozzajuk visszaternem. De most megis ott voltak a kavezoasztal szelen es szemrehanyon bamultak ram, meg a piros tollamra, amit a javitashoz vettem elo. Aztan a teve kikapcsol; maszturbalni probalok, de semmilyen gondolatra nem all fel a farkam. Inkabb csak ket xanaxot veszek be, aztan az arcom a parnamba temetem. Egy pillanatig kurvara meg akarok halni; aztan vegul csak feloltozok es jobb otletem nem leven ejjel ketto korul megyek le futni a kutyammal, ha mar aludni ugyse tudnek.

Az elso padban ul, a fuzete fole hajolva es olyan lelkesen jegyzetel, hogy meg engem is meglep; haja kuszan hullik az arcaba, par perce eshetett be talan az ajton, tizenharom perces kesessel, es azota sem volt talan ideje, hogy rendbe hozza magat. Szemem sarkabol figyelem ot, ahogy magyarazok, ugyanakkor felirva a legfontosabb dolgokat a tablara, hogy lejegyzetelhessenek mindent a fuzeteikbe, amit kell - pedig tudom, hogy a hatso sorokban ulok igazabol teljesen leszarnak mindent, amit mondok, es igazabol teljesen foloslegesen is jarnak be, de barmennyire is szeretnem, nem rughatom ki oket.
Igyekszem valahova mashova nezni, ahogy folytatom a kis monologom; mar megszoktam, hogy senki sem kerdez, csak ures halszemekkel neznek ram, es biztosan arra gondolnak, mennyire jo lesz vegre hazaerni, randevura menni vagy megszeretgetni a macskat, es hirtelen rajovok, hogy rohadtul hianyolni fogom az ocsem, akit reggel felraktam az elso Kanadaba indulo repulore.
- Vannak kerdesek? - Vegigjaratom a tekintetem a csoporton, de senki sem jelentkezik; rezignaltan teszem le a tollam az asztalra es az ajkaimra eroltetek egy apro, felszeg mosolyt. - Nincsenek? Ez esetben azt hiszem, befejezhetjuk az orat husz perccel korabban...
Hatat forditok nekik; azt hiszem, ezzel eleg evidensse teszem a csalodottsagom, hogy magasrol tesznek az oraimra, de mit is vartam? Elvegre is a tobbseguk nagyjabol egykoru lehet velem, talan nem sokkal fiatalabb, akkor miert is tisztelnenek ugy, mint idosebb professzorjaik tobbseget?
Csak a szemem sarkabol regisztralom, hogy a rengeteg pakolaszo, sietosen tavozni keszulo egyetemista kozott meg van egy, aki kitartoan ul a helyen, kezet a magasban tartva, es feltetelezem, hogy csak megsajnalt, azert talalt ki valami aprosagot, amit kerdezhetne, hogy ne erezzem magam annyira szarul a diaktarsai ignoranciajaval.
- Savio? - Erdeklodve vonom fel a szemoldokom, ahogy a padjahoz lepek es ovatosan megtamaszkodok a szelen; valahogy nem tud erdekelni, hogy a tobbiek kozben ugy trappolnak ki az ajton, mintha a kovetkezo ket masodpercben meg akarnam gondolni magam az ora korabbi befejezesevel kapcsolatban. - Mit szeretnel kerdezni?
Ajkaim apro, halvany mosolyra vonom, ahogy lepillantok ra; haja tovabbra is kuszan keretezi szep vagasu arcat, kiemelve puha ajkait, es egy pillanatig elkepzelem, hogy mas helyen vagyunk, mas idoben, ahol a kamerak nem figyelik minden mozdulatomat.
Mely levegot veszek.
A kerdest meg se hallom.

A vilagon harom nagy hazugsag van.
Az elso: "mar atutaltuk a penzt a szamladra".
A masodik: "a gyogyszerek megoldjak a problemaidat".
Es a harmadik... "Szeretlek".
foglalkozás ❖ egyetemi lektor (angol es koreai nyelv) 

hobbi ❖ tulelni azt a rengeteg orat, amit az egyetemen a nyakaba varrtak 

becenév❖ Theo

Család ❖ Elise Jung / Jung Eunha - 50 - anya - kozepiskolai tanar
Xavier Jung / Jung Daehyun - 54 - apa - konyvelo
Ethan Jung / Jung Eunhyuk - 23 - fiatalabb testver - egyetemista
Ares - 2 - a kutyaja (katt)
hxnnessy ❖ 21 ❖ nincs
dolgozó

Hozzászólások száma :
6

reagok :
0

Csatlakoztam :
2018. Mar. 27.

Korom :
27

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: theo jungSzer. Ápr. 04, 2018 8:40 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Theo!

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán tetszett, hogy humort is csempésztél az írásodba Smile Az ékezetekre figyelj, azok lemaradtak (ha ilyen a billentyűzet, akkor nem szóltam Razz ) Irány foglalózni és tiéd a játéktér!
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal