welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Lorenzo Belbo
TémanyitásTárgy: Lorenzo Belbo Szer. Ápr. 04, 2018 9:02 pm
Lorenzo Belbo
egy kellemes kis idézet
Andrew Cooper
29
olasz
gazdagok
Luton, Anglia
1989. 03. 24.
heteroszexuális
kapcs. státusz

Annak idején, amikor a szüleim bevándoroltak az Egyesült Királyság területére, a tipikus, 19. század végi olasz família volt,fagylalt árusítással kezdte az itteni pályafutást. Aztán az ide-oda gördülő, mozgó fagylaltárus elkezdett nem csak hideg élelmet szállítani, hanem egy-két kockázatosabb árut is, a többi pedig, nos, már történelem. Történelem, ami az én életemre egy kiépült, "becsületes" maffia hálózattá vált, London területén egész jól lefedjük a saját kis piacunkat. Hivatalosan üzemeltetünk kaszinókat (testvéreim kezében vannak), meg egy night club-ot, aminek  pedig én vagyok a feje. Illegálisan pedig benne van a kezünk kábítószer ügyletekben, fegyverkereskedelemben, szedünk védelmi pénzt is természetesen és még lehetne sorolni, persze nem fedjük le a teljes pályát, például a lánykereskedelemben nem vagyunk jelen, annak ellenére sem, hogy van éjszakai szórakozóhely az irányításunk alatt, pont az én vezetésemmel ugyebár. Hogy miért testvérek kezében van a "birodalom"? Nos, ennek az oka prózai: apánk tavaly szenderült jobb létre, miután az orvosi tanácsok ellenére se tudott parancsolni étvágyának és sikeresen elintézte magát. Öröm volt az ürömben, hogy így nem erőszakos halált halt és nem egy harcos környezetben kellett átvennünk a gyeplőt tőle, nem kellett komoly konkurenciával, erős kihívóval megküzdeni, egyszerűen arra kell ügyelnünk, hogy az eddigi rendet és egyensúlyt fenntartsuk. Szóval nyakunkba szakadt egy örökség, amit ki is élvezünk, én legalábbis mindenképp élvezem a dolgot, mert nem akartam volna kaszinót vezetni, a magam kis Klubjával remekül elvagyok. Szeretem intézni az ügyeit, szép nők vesznek körül... jó a környezet, a mocskosabb ügyleteimmel pedig nincsen semmi gondom, ebben nőttem fel, nem idegen a világ és az sem, hogy netán személyesen kell odalépnem. Rendszeresen edzek és foglalkozom harcművészetekkel, járok lövészetre, szóval rendesen karban tartom magam. Én nem az a fajta vezető vagyok, aki azt mondja, hogy "előre", hanem azzal indul neki, hogy "utánam". Ezért is követnek lelkesen az embereim, akiket, a lányokkal egyetemben, emberségesen és korrektül kezelem, nem lehet okuk panaszra, de pontosan tudják azt is, hogy az árulásért mi jár... semmi jó. A klub másik előnye pedig az, hogy miután jó és előkelő maga a létesítmény, fontos emberek is gyakrabban megfordulnak, ami plusz biztosítékot jelent, mentőövet, hiszen ahol politikusok fordulnak meg s ahol rögzíti őket a biztonsági kamera, ott a tulajt is ki lehet majd húzni bármilyen slamasztikából, hiszen a széküket féltő miniszterek a maguk mentésére könnyen az ember hóna alá nyúlnak. Jól ki van ez találva kérem szépen.
foglalkozás ❖ Night Club tulaj "extrákkal"  

hobbi ❖ harcművészetek, lőfegyverek, zene  

becenév❖ Enzo

Család ❖ saját még nincs
G ❖ 26 ❖ nincs
gazdag
Hozzászólások száma :
30

reagok :
17

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Lorenzo Belbo Szer. Ápr. 04, 2018 9:10 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Lorenzo!

Tetszik, ahogy fogalmazol, igazán könnyedén írsz, ez lejött a lapodból, és a sorok olvastatták magukat. Biztos vagyok benne, hogy Lorenzo kézben tartja majd az üzletet és remélem, olvashatom majd a folytatást. Nem is tartalak fel tovább, irány foglalózni és Tiéd a játéktér!
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal