welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Testvérkéim
TémanyitásTárgy: Testvérkéim Pént. Ápr. 06, 2018 2:51 pm
Maisie Giulia Evans
egy kellemes kis idézet
Drága nővérkém, akivel elég jól megértjük egymást. Te is éppen úgy megszenvedted anya elköltözését akárcsak én. Egymás támaszai voltunk ez idő alatt. Bár te talán sokkal hamarabb feldolgoztad ezt az egészet mint én. Erősebb vagy, mint én és sokkal jobban tudod mit vársz élettől. Hamarabb rájöttél arra is, hogy ha otthon maradsz akkor csak apa elképzelt életét fogod élni, ezért már 16 évesen elköltöztél otthonról. Hogy hogyan sikerült megélned fogalmam sincs. De okos vagy és intelligens, na meg nagyon bátor. Nem féltelek. Bár elég sokat veszekedtünk az utóbbi időben, de azért még most is mindig felhívjuk egymást tanácsért, ha baj van vagy csak úgy. Te segítettél például mikor eldöntöttem, hogy elköltözöm apától és támogattál benne.

Egyéb kikötésem nincs, minden más a játékos fantáziájára van bízva. Egy kis ismertetőért olvas bele az előtörténetembe Smile Várlak nagyon Very Happy
play by
kor
Csoport
Rang
Lucy Hale, Jenna Louise Coleman
26-27
bármi
bármi

Emilia Benedetta Evans
egy kellemes kis idézet
Te vagy az egyetlen hármunk közül aki nem igen emlékszik az édesanyánkra. Néha beugrik egy-egy emléked talán, de nem tudod hova tenni őket. Mindig is apánkat tekintetted az egyetlen szülőnknek és őrá néztél fel. Nagyon szereted őt még akkor is ha kissé hideg velünk. Sokszor nem érted mi miért haragszunk rá. Ennek ellenére te sem értesz egyet azzal, hogy mindent megpróbál rád erőszakolni. Sokat veszekedsz vele. Régebben kettőnk közt is jobb volt a kapcsolat de most, hogy lázadó korszakodat élet ez megváltozott. Azt se tudjuk merre mászkálsz és kivel vagy. Csak néha felhívsz ha bajba kerülsz, hogy segítsünk. Folyamatosan csak azt hangoztatod, hogy semmi közünk ahhoz, hogy mit csinálsz, mert ez a te életedet. De féltük, mert tudjuk kissé naiv vagy és vakmerő. Megpróbálok vigyázni rád amennyire tudok, de ez nem tetszik neked. Emiatt sokat veszekedünk. Lassan eléred a 18 éves korodat és remélem arra helyrerázódsz minden szempontól.

Egyéb kikötésem nincs, minden más a játékos fantáziájára van bízva. Egy kis ismertetőért olvas bele az előtörténetembe Smile Várlak nagyon Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Elle Fanning, Emily Rudd
16-17
bármi
bármi
gazdag

Hozzászólások száma :
6

reagok :