welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Anaise Delacroix, Faye McWarren, Henrik Morstad, Lara Olivier

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 10:35 pm
Szer. Júl. 18, 2018 8:38 pm
Szer. Júl. 18, 2018 5:57 pm
Szer. Júl. 18, 2018 10:11 am
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 14 16
dán 2 2
francia 6 6
görög - 1
holland 2 -
ír 6 5
külföldi 5 8
norvég 6 5
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 5 2
svéd 3 3

Az én kis diáklánykám - akit meg kell ölnöm. Vagy mégsem?
TémanyitásTárgy: Az én kis diáklánykám - akit meg kell ölnöm. Vagy mégsem?Pént. Ápr. 13, 2018 12:33 am
Bájos neved
Ahol a vér és a szenvedély beszélnek, nincs sok szava az értelemnek.
Még nem ismerjük egymást. Azonban tudom, hogy a találkozásunk mindkettőnk számára sorsfordító eseményeket tartogat. Mit is mondhatnék rólad? Röviden el kell, hogy raboljalak, s meg kell, hogy öljelek. Egy szép kapcsolat kezdete, nem igaz? Ez persze egyáltalán nem a Te hibád, hanem az apádé. Mindenféle piti ügyletben mélyen benne van a keze, s egyszer bizony rosszkor volt rossz helyen, amivel sokakat magára haragított. Ezért vagyok hát most itt, ebben a messzi erdőben eldugott kis magániskolában, ahol Te is tanulsz. Bár nem éppen így terveztem, de be kell épülnöm, mint diák, s a közeledbe kell, hogy férkőzzek. Először is információkat kell kihúzzak belőled, s ha ez meg van, szépen elrabollak, az apád meg lesz fenyegetve, a te nyakad pedig át lesz vágva. Vagy legalábbis, így van előírva... Azonban hogy mi lesz ennek a vége, az csak rajtunk múlik.
Átlagos lánynak tűnhetsz elsőre, ám legbelül mindig is többre vágytál. Izgalomra, kalandra, veszélyre... Ehelyett egy isten háta mögötti magániskolában töltöd a napjaid, s ahelyett, hogy megpróbálnál kilépni a szürke hétköznapokból, inkább a tanulásba fojtod a bánatod. Holott tudod jól, hogy amíg apád él, lesz pénzed, s ha meghal majd, akkor meg azért. Nincs is szükséged diplomára és hasonló hülyeségekre, s bár nehezen akarod bevallani magadnak, valójában a szülői kényszer miatt iratkoztál be ebbe az iskolába. A hétköznapjaidat egyre szürkébbnek s kilátástalanabbnak érzed, már csak azért is, mert egyáltalán nem illesz a többi diák közé. Másnak érzed magad, s mindig is tudtad, hogy ennél többre vagy képes, egyedül azonban képtelen vagy lépni. Képtelen vagy kilépni ebből a semmilyen életből, ám mikor megjelenek én, az elsőre nagyon is titokzatosnak és rossz arcnak tűnő férfi, minden megváltozik. Nem csak számodra, hanem számomra is. Talán most tapasztalom meg először, hogy a munkán kívül létezik más is. Érzelmek? Szenvedély? Ez tőled is függ... Egy a biztos, bonyolult kapcsolatnak nézünk elébe, viszont tudd, hogy nálam van rosszabb. Hiszen még csak nem is sejted, mi rejtőzik az elhagyatott alagsori folyosókon...

A főbb kategóriákat teljesen a hölgyeményre bízom, a PB-től kezdve a csoportig mindent. Smile Összetettebb lesz a játék, ezért sem szeretném lekorlátozni semmiben a kisasszonyt, szinte mindent a megalkotóra bízok, úgy az igazi. Egy a lényeg, diák legyen ebben a messzi magániskolában. Smile Ami a rangot illeti, nem fontos konkrétan a Diák kategória, hiszen ha mellette mondjuk színésznőként vagy pultosként keresed a kenyered, esetleg teljes mértékben hagyod, hogy apuci támogasson, akkor válassz nyugodtan bármit. Az izgalmak mellett pedig egy lassú szerelmi szál a célom, szóval nagyon-nagyon várlak már! Smile
play by
kor
csoport
rang
Szabad
Szabad
Szabad
Szabad
leszakadt

Hozzászólások száma :
27

reagok :