welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Öcsikék
TémanyitásTárgy: ÖcsikékVas. Ápr. 29, 2018 9:22 pm
Edmund Leighton
Edmund a középső Leighton fiú, amolyan csendes, még is elbűvölő alkat volt. Nem csoda hát, hogy könnyen beilleszkedett az egyetemen, majd jogi tanulmányokba kezdett. Jelenleg bíróként dolgozik. Felesége, Mary Hampton unokatestvére, Rose. A fiatalnő jelenleg első gyermekükkel várandós és mindezt olyan örömmel jelentette be, mint aki tényleg boldog… valójában Edmund a nagy hír nyilvánosságra hozása előtt bökte ki végre, hogy el akar válni. Csak nem beleszeretett valaki másba?
/Változtatásokra nyitott vagyok./
play by
kor
csoport
rang
Matt Czuchry (de opcionális)
32
Angol
Dolgozó

James Leighton
James volt a legfiatalabb Leighton fiú és talán az, aki a legközelebb állt az apjukhoz. Gyakran kérte, hogy ne bántsa Henryt, de a szíve mélyén lassan ő is rettegni kezdett az öregtől. A felnőtté válás és az iskola azonban végre menekülési lehetőséget biztosított neki, így hát egy neves egyetemen kezdett el pszichológiára járni és ezt sikerrel be is fejezte.
Mindig is gyógyítani akart, nem voltak nagyra törő tervei, mint Henrynek. Nem akart lenyűgözni másokat, egyszerűen csak segíteni akart az olyanoknak, mint az apja. Éppen, mikor három hónappal ezelőtt elment Franciaországba, vette észre az első tűnteteket a bátyján… vajon ez gyorsabban visszacsalja a Királyságba, mint hinné?
/nyitott vagyok a módosításokra/
play by
kor
csoport
rang
Nick Slater (de opcionális)
29
Angol
Dolgozó
dolgozó

Hozzászólások száma :
30