welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Briana Doherty

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 8:50 pm
Yesterday at 8:06 pm
Yesterday at 6:18 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 14 16
dán 2 2
francia 6 6
görög - 1
holland 2 -
ír 6 5
külföldi 5 8
norvég 6 5
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 5 2
svéd 3 3

Damien Contreras
TémanyitásTárgy: Damien Contreras Hétf. Ápr. 30, 2018 11:49 am
Damien Contreras
Amíg a házassághoz engedély kell, a revolver tartásához pedig nem, addig a házasság látszik veszélyesebbnek.
Tyler Posey
28
Spanyol
Dolgozó
Spanyolország - Valencia
1990.03.12
Heteroszexuális
Jegyben jár.

Tégla falnak dőlve figyeltem a lányt ,megkötözve bekötött szemmel csak még izgalmasabb volt a dolog.
Nem volt még magánál ,így elmerülhettem a látványban,és ki is használtam mert egy jó ideig azt hiszem nem ébred fel a nyugtatótól.
Előhalászva a cigimet rágyújtottam és úgy járkáltam körbe a még mozdulatlan testét . Úgy néztem mint egy festő a legtökéletesebb művét.
Ha úgy nézzük a rablás is egy művészet ,csak nem mindenki értékeli úgy mint én.
Jól esően kifújom a füstöt,és közben arra gondolok milyen erőfeszítéseket kell nekem majd tennem ezért a lányért hogy,olyan váljék belőle amit elvárnak egy rabszolgától.
Ha erre a szóra  gondolok ,mindig az a gonosz vigyor terül szét az arcomon,apám sok mindenre megtanított, kivéve az együttérzésre,és a kíméletességre. A lány nem tehetett semmiről,egyszerűen rossz családba született. Apám pedig régóta várja a bosszút,az egyik felét én teljesítem a másikat a bátyám.
Azt soha nem árulta el miért érezz ekkora gyűlöletet ,két különböző család iránt ,de soha nem kérdőjeleztem meg a döntéseit. Kivéve amikor mégis ,mindig is én voltam az aki lazábban vette a dolgot,és elviccelte ,és talán egy kicsit örömet is okozott ez az egész. Beteg nem igaz ? Most viszont nem tehettem ezt ,bár most sem éreztem azt hogy nekem ezt halálosan komolyan kéne vennem ,hisz a lány be lesz zárva egy pincébe ,és jobb esetben csak az ajtóval kerülhet összeütközésbe.
Apám mégis 3 szabályt fektetett le mielőtt belevágtunk.
1. Csak is becenevekkel illessük a hölgyeket.
2. Ne adjuk ki a nevünket.
3.Ne érdeklődjünk irántuk szexuálisan.
Bár az utolsót elnézve nem lesz könnyű,felmordulva eldobom a cigi csikket majd amikor a lány elkezd mozogni ,egy egyszerű mozdulattal lerántom a szeméről a kendőt.
Lazán leguggolok hozzá ,közben egy kicsit lejjebb tolom a napszemüvegemet és úgy figyelem meg.
- Helló, Napsugaram . – mosolyodom el fél oldalasan.
- Na tisztázzuk ,mi a franc folyik itt aztán kérdezhetsz ,amire nem biztos hogy válaszolok ,és ha rossz kislány leszel kikapsz …- magyarázom neki csevegő hangnemben.
- Gondolom feltűnt hogy,elraboltalak ,ha mégsem …elraboltalak. –magyarázom egészen közel hajolva hozzá majd fel állok ,és beletúrok a hajamba.
- Sok tervem van veled ,és sok mindent kell még elmagyaráznom neked ,amihez rohadtul nincs kedvem ,de el akarom kerülni a nyafogást meg az egyéb túsz szokásokat.  Szóval ,csak hogy tud nem a te hibád ,ne hibáztasd magad ,ez egy ilyen elbaszott helyzet ,igazából nem tudsz ellenne mit tenni ,így is úgy is az lesz amit akarok ,és ha ez vigasztal nem csak te jársz most éppen így .- a nagy gesztikulálás közben neki dőlök a falnak és úgy nézek le rá.
- Szóval napsugaram…van esetleg óhaj-sóhaj ? – nézek rá kérdően. Meg se várom a választ már folytatom.
- Na igen ,ha nem fogadsz szót vagy esetleg ,baszakodni van kedved nagy a valószínűsége hogy rá fázol. Ha nem akasztjuk össze a bajszunkat ,jóban leszünk , és lehetünk öri-barik.bár tény ami tény..- félbehagyva a dolgot végig  nézek rajta és egy sunyi mosoly keretében folytatom.- Szívesen beléd akasztanám  egyéb testrészemet ,de vannak itt emberek akik nem engedik hogy kapcsolatunk tovább ,lovagoljon egy fehér lovon a kánonába .- révedek a távolba majd rákacsintok,majd elrugaszkodva a faltól odalépek hozzá.

Úgy forgatom a kezemben lévő kemény borítású könyvet ,mintha legalábbis sugárfertőzött lenne .  De így belegondolva ,anyám biztosan ezt gondolná róla. Hogy mi ez ? A saját elképzelésem . Egy terv ami balul sült el . Egy történet ,amihez Sandy Mercernek semmi köze . Ki Ő ? Menyasszonyom . Elvileg ...
Szüleim elképzelése :
Magabiztos ,de nem túlságosan.
Kötelességtudó .
Tud főzni.
Kívülről fújja a bibliát .
Családszerető.
Nagy családot szeretne.
És a legfontosabb meg tudja magát értetni anyámmal.

Ehhez képest Sandy Mercer:
Túl magabiztos.
Hanyag
Nem tud főzni.
Kívülről fújja a "Szürke ötven árnyalatát"
Nem akar gyereket
Sőt utálja a gyerekeket.
És nem fogja magát megértetni anyámmal.

Látom ám a szemeidben a kíváncsiságot ,na de hogy jön képbe az a részlet az előbb? Nos ha úgy nézzük ,ez egy elcseszett történet kezdete . Egy olyan történeté ,ami voltaképp hasonló az enyémhez. Csak éppen a középpontban Lorena Olivia Flores áll,aki egyáltalán nem Sandy Mercer.
Hogy történt ez ? Fogalmam sincs ! Mikor ? Arról sem!  Mi lesz a vége ? Jó kérdés..

hobbi ❖Írás

becenév❖ Dam

Család ❖ Sokat tudnék róluk mesélni,hisz sokan is vagyunk. De elég ha annyit mondom ,hogy : Keverjék össze a Rosalindát ,majd adjanak hozzá egy kis ,Miami helyszínelőket ,és ennek egyvelegeként megkapják a családomat.
név ❖ kor ❖ multi
dolgozó

Hozzászólások száma :
3

reagok :
1

Csatlakoztam :
2018. Apr. 17.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Damien Contreras Hétf. Ápr. 30, 2018 5:10 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Damien!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni utána pedig tiéd a játéktér!
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal