welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Victoria De Clare
TémanyitásTárgy: Victoria De Clare Kedd Május 01, 2018 12:11 pm
karaktered neve
Keep Smiling! It confuses people!
Adelaide Kane
24
angol
lord
London
1993. 08. 30.
hetero
eljegyezve

Különös dolog ez az élet. Sorsok és életformák változhatnak meg egy szempillantás alatt. Álomvilágban élő kislányok nőhetnek fel egy nap alatt, gazdagból szegény és szegényből gazdag lehet. Talán még a rosszakból is lehet egyszer jó, habár én ebben nem nagyon hiszek.
Azt az egyet tudom, hogy én mindig is a jóra törekedtem, az élet mégis úgy hozta, hogy végül már nem tudom, mi vagyok.
A nevem Victoria és London egyik, talán a leggazdagabb főnemesi családjának második legfiatalabb sarja vagyok.
Van egy öcsém, Jordan, de valahogy mindig is én voltam a család központja, apám szeme fénye, amit az öcsém nem is bánt, eldagonyázott a családunk gazdagságban, amiért neki nem kellett megdolgozni.
Egész életemben mindenem megvolt és mindenből a legjobb: a legdrágább ruhák, autók, ékszerek, fodrászok, magántanárok, testőrök, utazások, koktélpartyk stb. Sosem tudtam, milyen az a nélkülözés, az erőszak, a megalázás, valamiért mégis tudtam, hogy nem él minden ember így.
Sosem voltam elszállva magamtól, attól függetlenül, hogy akartam, még a csillagokat is megkaptam volna az égről. Mindig is a földön jártam és nem éreztem magam felsőbbrendűnek a többi embertől a családom vagyona miatt.
Próbáltam önállóságra törekedni, megharcolni z élet apró dolgaiért, habár ez nehezen volt megvalósítható. Mindig megvolt a véleményem mindenről és nem akartam másoktól függeni, Más nemesi családból származó hölgyekkel ellentétben céljaim és elveim vannak.
Szeretnék segíteni nekik valahogy: az ártatlanoknak, a szegényeknek, az árváknak, a nélkülözőknek. Ezért is készülök ügyvédnek, hogy megvédjek ártatlan embereket és az igazságért harcoljak.
Habár a családom nem nézi jó szemmel, hogy a jogi egyetemre járok, titokban mégis beiratkoztam oda és most már, ha nehezen is, de kénytelenek elfogadni. A családom ugyanis úgy véli, hogy egy magamfajta Lady-nek az a dolga, hogy igazi úri hölgy legyen, akinek majd találnak egy jó partit és férjhez megy, gyerekeket nevel, csinosítgatja otthonát meg a kertet. Hát, végül találtak egy jó partit…
De ne tévesszem meg senkit a kislányos külső és ez az életmód, mert sosem kellett engem félteni és mindig találtam rá módot, hogy élvezzem az életet.
Hogy egy kicsit kilépjem ebből a fényűző világból és ezenkívül önvédelem szempontjából, Kick-box-ozni kezdtem, aztán annyira megkedveltem, hogy végül a hobby-mmá vált a dolog.
Az egyik nap azonban más volt, mint a többi, amikor hazaértem az iskolából és megváltozott az életem.
Apám és anyám teljesen le voltak törve, amikor beléptem apám dolgozószobájába.
- Apa, mi a baj? – kérdeztem, mert egyből leszűrtem, hogy nagy a baj. Azt hiszem, még sose láttam ilyennek.
- Megoldom, Victoria, megoldom. – felelte, habár ezzel egyáltalán nem győzött meg.
- Apaaa! – szólaltam meg kissé szigorú hangon, hiszen mindig is utáltam a hazudozást.
- Alexeev, nem áll le. Addig nem nyugszik, míg nem lesznek övéi a Dubaii-részvények, amiket megvettem az orra elől. Nos, ez nem is lenne baj, viszont én is követtem el hibákat az üzleti életben, amit ő most kiszagolt. Ha nem adom neki a részvényeket, akkor elbánik velem. – mondta apám bánatos arccal.
- De hiszen azok az én nevemen vannak, nem tehet semmit. – mondtam felvonsz szemöldökkel, mire apám vészjóslóan anyámra nézett. Éreztem, hogy a baj lassan fekete füstfelhőként kezd körözni felettem, de aztán megértettem a dolgot.
- Ez is a baj. Átadnám neki a részvényeket, ezt már eldöntöttem. Viszont...biztosítékként, hogy nem árul be a rendőrségen, azt akarja, hogy adjalak hozzá legidősebb fiához, hogy mindenképp a családjukra szálljanak részvények. Ráadásul egyesülni is akar velünk a vagyon miatt.  – tette hozzá félve apám, mire én felcsattantam.
- Na, azt már nem! – csaptam az íróasztal szélére felháborodottan.
- Még, hogy egy bűnöző maffiózóhoz menjek?? Az ilyenre még csak rá se nézek, nem, hogy szóba áljak vele! És amúgy se megyek férjhez olyanhoz, akit nem is ismerek! – akadtam mi, majd fel is keltem, és megindultam kifelé az irodából. Apám meg anyám csak megértően bólogattak, nem kényszerítettek semmire, sose tették.
Éppen, mikor elhagytam a szobát, akkor érkezett meg apám ügyvédje, én meg, mivel résnyire nyitva maradt az ajtó, mindent hallottam.
- Nem jól állnak dolgok Jonas. Ha az orosz maffia beárul, akkor börtönbe fogsz menni. Talán még a vagyonod nagy része is elveszik és a családodnak semmije se marad. – ecsetelte zavartan az ügyvéd.
- Mennyi? – kérdezte apa.
- Minimum 15-20 év. – felelte az ügyvéd ugyanúgy, amire én nem bírtam ki és rájuk nyitottam.
- Micsoda? Börtön? Én azt hittem, hogy pénzbírságról van szó. Nem mész börtönbe, apa,azt nem engedem. Mondd meg annak a maffiózónak, hogy hozzá megyek a fiához. – mondtam határozottan.
Igaz, máris rosszul voltam a dologtól, de azt nem engedtem meg, hogy apámat bezárják.
A szüleim persze tiltakoztak, de nem engedtem az igazamból, így végül apa felhívta Alexeevet.
Ettől a perctől kezdve az életem teljesen megváltozott és itt kezdődik az én igazi történetem.
foglalkozás ❖ Arisztokrata, tanuló  

hobbi ❖ küzdősportok, futás, úszás, lovaglás, ijászat, olvasás  

becenév❖ Vicky – csak családtagoknak

Család ❖ Apám Lord Jonas de Clare, anyám pedig Lady Elisabeth de Clare Beuffort.  Van egy öcsém,  Jordan de Clare és egy igazi kékvérű családból származok. Tipikus konzervativ, sznob és prűd közeg ez, amiben nevelkedtem, de azért szeretem őket. Igyekszem kitörni inenn, több-kevesebb sikerrel. Talán egyszer sikerül.
F. A. ❖ 28❖ multi
lord
Korom :
24

Hozzászólások száma :
9

reagok :
4

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Victoria De Clare Kedd Május 01, 2018 12:30 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Victoria!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang) utána pedig tiéd a játéktér!
Admin

Hozzászólások száma :
266

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal