welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 1 rejtett és 8 vendég

Aaron Walsh, Briana Doherty, Dina Vincent, Europe E. Moon, Faith S. Terner, Hamvas Lenke, Hannah Sørensen, Henry Leighton, Isabella Agani, Lorenzo Belbo

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Today at 6:30 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 8
dán 1 2
francia 4 -
görög - 1
holland 2 -
ír 3 1
külföldi 3 5
norvég 5 3
olasz 1 2
orosz - 1
spanyol 3 1
svéd 1 -

Matteo Guerriero
TémanyitásTárgy: Matteo GuerrieroKedd Május 01, 2018 3:52 pm
Matteo Guerriero
- O tutto o niente -
Giacomo Gianniotti
32
Olasz
Dolgozó
Torino
1986.04.23
Hetero
Kapcsolatban

Se fai qualcosa per dovere, ti esaurirà, ma se fai qualcosa per amore, ti motiverà. - Ami nagy vonalakban annyit rejt, hogy ha valamit kötelességből csinálsz, az totál lefog szívni, de ha viszont élvezed az adott szituációt, ez esetben motiválni fog, energiával tölt el. A mi családunk tökéletesen értett a kötelességekhez, legfőképp a férfi vonala az egésznek. Abban a szerencsés helyzetben lehettünk, hogy a hagyományainkat követve vagy orvosként tengethetjük mindennapjainkat vagy másik esetben az étteremben való munkára eshet a választásunk. Ahhoz, hogy eldöntsd melyik hagyományőrző csoportot fogod erősíteni életed hátralévő részében, nem árt a gatyádba nézni előtte. A Guerriero-família arról volt híres, hogy a férfiak az egészségügyben leltek helyre, míg a nők az étterem szépségét élvezhették ki. Sosem volt köztes állapot csak az előírtak követése, amely addig nem vont magával következményeket, amíg betartottad a játékszabályokat. Alanyi jogon érezhetted magadat szerencsétlennek, ha te éppen másra vágytál és hogy megadjuk a dolgok pikantériáját, itt vagyok én élő példának, akinek sose feküdt az orvoslás. Apám és idősebb felem, Pietro remekeltek a munkájukban. Ugyan sosem került kimondásra, hogy a bátyám élvezi-e az egészet vagy csak nem száll szembe a nagy Guerriero akaratával, mindenesetre egy panasz sem hagyta el az ajkait már cirka 10 éve. Ezzel szemben én szerettem hangoztatni ellenvéleményemet, hiszen mindig is jobban vonzott a gasztronómia, mintsem egy komplett műtét levezénylése. Tökéletesen értettem ahhoz, hogyan teremtsem meg a késsel vágható feszült légkört egy amúgy hangos családi vacsora alkalmával, beszúrva egy-két gúnyos, kéretlen megjegyzést. Már kívülről fújtam édesapám összes neheztelő gesztusát vagy Pietro figyelmeztető tekintetét, amely a képembe égette magát akárhányszor azt ecseteltem, hogy hátrahagyom orvosi karrieremet és egy éttermet nyitok valahol a városban. Édesanyám, és a húgom Beatrice csendes társaim voltak ebben, de az ő hangjuk nagy bánatomra túlságosan eltörpült a családfő szilárd akarata mellett. Elég lehetetlen helyzetnek tűnik, nem igaz? Az is volt, amíg egy közel sem jól végződő műtét áldozattal végződött. Aznap két veszteség is érte a családunkat; Angeline és részemről a családom elvesztése. Utóbbinak édesapám vetett véget, aki nem tűrte el, hogy az én kezeim által veszítette el kedvenc páciensét, ahogyan azt sem, hogy a nevét ilyen eset mocskolja be, melyet a munkám is bánt egyben. Megtiltotta, hogy a kapcsolatot tartsam családunk többi tagjaival, amelyhez foggal-körömmel ragaszkodott, míg ő makacsul fordított hátat kisebbik fiának, egyetlen hiba miatt. Noha a körülmények nem a szerencse jegyében alakultak, azonban tudtam, hogy ez lesz az egyetlen esélyem, hogy kitörjek a családunkat körülvevő sztereotípiákból. Pár nappal később hagytam hátra szülővárosomat és költöztem egy családi ismerőshöz Pedrohoz, aki egy francia kisvárosban, Annecy-ben élt. Ezen a helyen nyitottam meg később éttermemet, amely Angeline nevét kapta meg, aki egyszerre rántotta mélybe és emelte magasra életemet. Az öregemmel és Pietroval megszakadt a kapcsolatom, édesanyám viszont Beatrice havonta érkező leveleiben hagyta nyomát létezésének.

+ információk:
- az évek során az olasz, angol és a francia mellett a német nyelvet is alapjaiban elsajátítottam
- tudásnak nem nevezhető tánchoz értésemet a húgomnak köszönhetem
- 16 évesen két napig voltam börtönben, mert az öregem heppje, hogy a szobafogság luxus körülményeket teremt, a rendőrfőnök meg jó barátja volt
- az egyetlen bizalmasom a húgom, minden más emberre kívülállóként tekintek, távolságtartással élek velük szemben
- 17 évesen részegen beszereztem egy macskás tetoválást
+1 infó: nem szeretem a macskákat...
foglalkozás ❖ Étteremtulaj (Angeline nevű étterem)

hobbi ❖ -

becenév❖ Matty [kizárólag Beatricenek]

Család ❖
Antonio Guerriero - Apa

Marta Alesio-Guerriero - Anya

Nicole Beatrice Guerriero - húg

Pietro Guerriero - bátyó

Inès Derocles - barátnő

név ❖ kor ❖ multi
dolgozó

Hozzászólások száma :
12

reagok :
9

Csatlakoztam :
2018. Apr. 30.

Korom :
32

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Matteo GuerrieroPént. Május 04, 2018 7:46 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Matteo!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang) utána pedig tiéd a játéktér!
Admin

Hozzászólások száma :
126

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal