welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Aiden Miles
TémanyitásTárgy: Aiden Miles Hétf. Május 14, 2018 7:15 pm
Aiden Miles
egy kellemes kis idézet
christopher mason
27
angol
Dolgozó
Anglia
91. 09. 12.
hetero
egyedülálló

Hüvelykujjam finoman végig húzom az ajkán. Érzem, hogy egész teste beleremeg. Ha ránézek, akkor egy elesett kis őzgidád látok, aki várja, hogy mikor jő’ el a vég. Tetszik ez a gondolat, akár lehetne egy olyan áldozat, melyet felajánlok isten oltárán.
Hátrább lépek, fejemet megdöntöm, s így szemlélem őt tovább. - Felöltözhetek? – teszi fel nekem a kérdés, lágy dallamot zengő, édes hangjával. Belőlem pedig csak egy mélyről jövő, ördögi kacaj szakad ki válaszként. Olyan édes egy teremtés. Több hétig figyeltem a szokásait, szinte már a megszállottja lettem, mire végre sikerült megszólítani, s elkapni. A nők olyan egyszerűen sétálnak bele egy csapdába, főleg ha vágynak a törődésre. Elég, ha bókolsz néhányat, veszel pár csokit esetleg virágot, s tessék, pár nap után már itt áll előtted, ruhái a padlón hevernek, s még csak kényszerítened sem kellett erre.
Tovább hátrálok, de szemeimet nem veszem le róla. Lesem, mint ahogyan a vad, aki prédáját kutatja. Olyan sok helyzetben el tudom képzelni ezt a gyönyörű teremtményt. Bársonyos és hibátlan bőre van, haja sötétbarna és hullámokban omlik a vállára, éppen eltakarva domborulatait. Igazi múzsa, akit muszáj magamévá tenni.
Megérkezem. Felemelem az asztalról az eszközt, melyet a következő órákban nem fogok letenni. Szemeimben tűz gyullad, az agytekervényeim már kattognak, többféle megvalósítást és végkifejletet is látok a lelki szemeim előtt. Arcomon egy megfejthetetlen mosoly jelenik meg, s visszasétálok hozzá. Kezemet lassan nyújtom ki, eltűrök a füle mögé egy rakoncátlan tincset, majd a kanapéra fektetem.
– Meg ne mozdulj! – adom ki az utasítást olyan hangnemben, melyből rájöhet, hogyha tiltakozik, akkor bizony csak baja eshet. Mutatóujjammal gyengéden megcirógatom, majd felemelkedem mellőle és a vászon elé lépek. Mert bizony az a tervem vele, hogy a lehető legkényelmetlenebb pozitúrákban megörökítem, festmény és fénykép formájában.

###

Érdekességek;
Mindennap bal lábbal kelek.
Óránként innom kell egy erős feketét, különben a kezeim remegnek.
A szemem színe attól függ, hogy éppen hogyan esik rá a fény.

Skizofréniám van.
Aiden művészi és kedves, lehet vele barátkozni és viccelődni.
Damien pedig egy vadbarom, aki nem tisztel senkit és ha éppen olyanja van, akkor nem riad vissza a testi fenyítéstől sem.
Aiden félénk, néha pánikrohamai vannak.
Damiennél a dührohamok a gyakoribbak.
A személyiségeim váltakozása egyre többször jön előtérbe.
Járok pszichológushoz, már a hatodikat fogyasztom, van amelyik öngyilkos lett miattam.

Van egy lány, akit Aiden szeret, Damien pedig legszívesebben kínozna.

foglalkozás ❖ művész  

hobbi ❖  Túlélés

becenév❖ Aiden

Család ❖ Nope.
Anyám meghalt, amikor 10 éves voltam.
Apám rá fél évre újra házasodott. Az új felesége nem kedvelt, bogarasnak tartott és rávette az apámat, hogy adjanak intézetbe. Azóta  nem hallottam róluk.
Az intézetből egy kedves családhoz kerültem, nevelgettek, igyekeztek jó útra terelni, de amint betöltöttem a kort, mely a felnőttséghez kellett, kidobtak.
meggymag ❖ 25 ❖ -
dolgozó
Korom :
26

Hozzászólások száma :
10

reagok :
4

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Aiden Miles Hétf. Május 14, 2018 11:57 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Aiden & Damien!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang) utána pedig tiéd a játéktér!
Admin

Hozzászólások száma :
266

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal