welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Europe & Thristan °° Liman Restaurant
TémanyitásTárgy: Re: Europe & Thristan °° Liman Restaurant Vas. Május 20, 2018 8:27 pm

Thristan && Europe

- Jeeeeeess... Menj el helyettem... Kérlek... biztos nem bánnátok meg, naa... Én ezt nem akarom
Helyszín: Egy belvárosi kis bérlakás. Időpont: szombat délután négy óra. Pont három órával a megbeszélt találka előtt. Vagy randi előtt, ahogy jobban tetszik. És hogy miért is nyafog EunYoung ennyire az egyetlen drága lakótársának? Hát ő nagyon nem akarja ezt a randit. Persze, hét elején még azt gondolt, hogy miért is ne, nem lehet ez olyan rossz, de ahogy egyre csak közeledett a hétvége, úgy vesztette el az érdeklődését, és a kedvét is a témával kapcsolatban. Ellenben Jess…
- Ugyan már Europe… Jó lesz az… maximum lesz egy nagyon jó éjszakád… ooh és az a pimasz vigyor. Legszívesebben nyakon is vágná emiatt, és a csúnya… nagyon csúnya gondolatai miatt. Nem is érti néha, hogy lehetnek legjobb barátok. De valahogy mégis csak egymás mellett kötöttek ki, s a másik még arra is képes volt, hogy rávegye Europe-ot hogy regisztráljon arra az oldalra. És ő most ennek issza a levét.
- Yaa! Lecsaplak ha még egyszer csak eszedbe jut ilyen… Nem lesz semmi… Vacsorázunk, megmondom neki hogy hiba volt, és ennyi… kár volt hallgatnom rád… - pedig általában Ő nem ilyen… Általában nem veszi ilyen komolyan Jess hülyeségeit, de ez most más… mert itt  harmadik fél mégis csak egy élő ember, akinek a szívével fog játszadozni EunYoung. Mert ő nem akar tőle komoly kapcsolatot. Hisz miért is akarna? Akár még az apja is lehetne. Na jó, az talán még pont nem, de akkor is. Túl öreg hozzá, vagy Ő túl fiatal a gazdag pasihoz. És neki amúgy sem csak az kell, hogy legyen egy gazdag palija, aki majd ellátja minden jóval, cserébe csinál neki - vagy vele? - bizonyos dolgokat.
- Ne csináld már… Majd meglátod, hogy nagyon jó lesz… az én palim is tök rendes, a tied is az lesz… majd megismered… biztos csak a személyes találkozóra vár, hogy jobban megismerhesd…
- Ja persze… aztán a hullámat majd a Temzéből fogják két nap múlva kihúzni… - Mert ő már a legrosszabbra készül. És mi lehet annál rosszabb, mint hogy valami idegen, állítólagos gazdag pasi megerőszakol, és kinyír? Na látod, hogy semmi…
- Majd akkor szép temetést rendezek neked, ígérem… - Ismét az a pimasz vigyor. De erre a válasz már csak az aprócska keze, ami a lány felé lendül. És megáll, mielőtt célba érne. De még ez is hatásos volt. Legalábbis azt az ijedt összegömbölyödést látva egészen biztos…

És most, hét óra tájékán nem győzi lefele húzogatni a szoknyája alját. Nem is tudja tagadni hogy mennyire nem tetszik neki ez az egész. Főként ez a ruha. De Jess szinte szó szerint ráerőszakolta, hogy már pedig neki ebben kell mennie. És még a sminkjét is megcsinálta. Még szerencse, hogy abban legalább nem esett át a ló túloldalára. Ettől függetlenül még totál zavarban van, és már nem tudja hogy üljön a busz leghátsó ülésén, hogy az jó legyen. na meg… legszívesebben agyon ütné azt a néhány tizenéves srácot, akik kendőzetlenül bámulják meg a praclijait, s tekintetükben látja a semmivel össze nem téveszthető perverz csillogást. Óráknak tűnnek így azok a percek, amiket a buszon ücsörögve tölt el, de mikor végre megérkezik a célhoz, szinte villám gyorsasággal pattan is fel, majd le a járműről, hogy mi hamarabb odaérhessen az étteremhez. Mert minél hamarabb megérkezik, annál hamarabb szabadulhat…

- Öhm… Mr. Park…?
<3 || 541|| Nézdmilyencsinivagyok :3

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

Everything you can imagine is real.
diák
Korom :
24

Hozzászólások száma :
8

reagok :
1

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Europe & Thristan °° Liman Restaurant Hétf. Május 14, 2018 7:31 pm

Europe & Thristan
"Fiatalságunkat sosem hagyjuk el, mindig magunkban hordjuk a szívünk mélyén."

- Mr. Park! Dr. Crandwell keresi az egyesen! Kapcsolhatom? - a sok dohánytól már rekedtes hangú titkárnő mogorván szól bele a telefonba, s ilyenkor mindig elfog valami kellemetlen érzés a gyomromban. Sebaj, ő úgyis csak helyettes, s hamarosan végre nyugdíjba megy az öreglány. Rég kirúgtam volna, ha egy bunkó, érzéketlen zsarnok lennék, de hát nem vagyok az. Legalábbis, igyekszek nem ilyenné válni...
- Kapcsolja! - utasítom, s már most tudom, hogy egy nagyon hosszú beszélgetésnek nézek elébe. Ez a bizonyos Dr. Crandwell egy gazdag orvos, ki azt hiszi, hogy pénzzel be tudja hozzám juttatni a kicsi lányát, aki sajnos nem rendelkezik épp a legszebb adottságokkal. Én magam viszont sosem megyek bele kétes üzletekbe. Soha. Eddig sem lehetett lefizetni, s ezután sem fog sikerülni senkinek. Talán egyszer megállapodok a lánnyal, ha majd idősebb lesz, kifinomultabbak lesznek a vonásai, ám addig is nincs miről tárgyalnunk. Kegyetlennek hangzik, tudom, de nem mi vagyunk az egyetlen modellügynökség a világon... Én nem alkalmazok minden jöttment nőt, aki azt hiszi, hogy mert negyven kiló s kilátszanak a csontjai, már egyedi. Sőt, nálam még csak nincs is előírva súly vagy magassági korlát. Én szeretem keresni az egyedit, azt a kis pluszt, mely az adott kampányhoz szükséges. Persze nincs kapacitásom mindenkit megnézni, de akiket megbíztam vele, tudják jól, hogy milyen is az ízlésem. Ahogy pedig egy fél órás könyörgés után leteszem a telefont, az újra kattan.
- Mr. Park! A szombati találkozót előrébb tették egy órával! - egyből az fut át az agyamon, hogy mégis miről beszél, de aztán hamar leesik. Sajnos. Teljesen elfelejtettem a megbeszélést...
- Mondja le, kérem, más dolgom van. - némi harcot még kell vívnom az öreglánnyal, hiszen nagyon önfejű, s nehezen érti meg, amit mondok neki, de amit egyszer elmondtam, az úgy van. Nem igazán érdekel, hogy külföldről jöttek üzletfelek megbeszélésre. Amúgy is mindegyikük itt van pár napja, így kétlem, hogy nehezükre esne még várni egy napot. Mert hogy a szombati vacsorát nem mondom le, az egyszer biztos...
Szerencsémre úgy röppennek el a napok, mint a tél utolsó hűvös szellői, így mire észbe kapok, már hevesen robogok a két órányira levő virágüzlet felé. Egy nagyon különleges kék rózsaszálért igyekszek, melyet Europenek szánok majd. Nem akarok neki édességet vinni, hiszen az első találkozásunkkor valami sokkal romantikusabbra s egyedibbre gondoltam. Ez a kék rózsa pedig számomra pontosan Őt jelképezi. Egy csodálatos, egyedi vonásokkal és jellemmel megáldott lánykát, kire nem lehet rábukkanni minden bokorban. Egy percét sem bántam meg annak, hogy fiatalsága ellenére megkerestem. Tudom jól, hogy korban egyáltalán nem illik hozzám, de azok a szemek... S az a mosoly! Egyszerűen nem tudtam továbblépni. Nem akarom, hogy csupán a pénzemért találkozzon velem, persze, benne van a pakliban, de hát egyszer élünk, s ha elszalasztottam volna ezt a lehetőséget, egy örök életre bántam volna.
Elérkezett hát az este. Az autót ott hagyom a közeli mélygarázsban, én magam pedig egy elegáns fekete öltönyben sétálok könnyedén az étterem felé. London talán egyik legpuccosabb helye, s félreértés ne essék, nem azért akartam idehozni a lányt, hogy megmutassam, nekem mi mindenre telik, hanem mert egy ilyen tüneménynek az a minimum, hogy a férfiak a tenyerén hordozzák. A kezemben ott lapul a szál gyönyörű kék rózsa, melyért nem bántam meg, hogy négy órát utaztam. Nem is akartam senkire sem bízni, bár megtehettem volna, de nem. Az én életem én fogom élni, végeztem a múltammal...
Előbb odaérek, így be is jelentkezek rögtön, majd újra kilépek az ajtó elé. Kémlelek balra, kémlelek jobbra, s a gyomromban egy kis görcs keletkezik, miközben várom a hölgyeményt. Némi kellemes izgalom azért ott lapul bennem, bár ez lehet furcsa egy olyan embertől, mint én. Csupa határozottság, tele pénzzel. A magamfajták szeretik azt gondolni, hogy ha egy ilyen randi nem jön össze, sebaj, majd jön a következő. Mert megtehetik... Én már máshogy látom a dolgokat. Én nem akarom, hogy a következő jöjjön. Én csak Őt akarom...
[/b]
gazdag
Korom :
40

Hozzászólások száma :
3

reagok :
0

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal