welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 1 rejtett és 9 vendég

Aaron Walsh, Briana Doherty, Dina Vincent, Europe E. Moon, Faith S. Terner, Hamvas Lenke, Hannah Sørensen, Henry Leighton, Isabella Agani, Lorenzo Belbo

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Today at 6:30 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 8
dán 1 2
francia 4 -
görög - 1
holland 2 -
ír 3 1
külföldi 3 5
norvég 5 3
olasz 1 2
orosz - 1
spanyol 3 1
svéd 1 -

Helena Wayle
TémanyitásTárgy: Helena WayleKedd Május 15, 2018 10:33 pm
Helena Wayle
egy kellemes kis idézet
Josephine Skriver
kor
Norvég
Tanuló
Franciaország-Antibes
1994.03.21.
Heteroszexuális
Kapcsolatban

Az én szüleim a legjobb fejek a világon ..
Franciaországba születtem ,de Norvég vagyok. A szüleim azt hitték ,még beleférr egy nyaralás...
Gyakran olyan bajba kerülök ,amiről magamban sem tudom ,hogy kerültem bele .
Naponta egyszer tuti elesek a saját lábamba ,ha nem többször. Valahogy érzem hogy a
halálomat is ez okozza majd.
Egy sztriptíz bárban vagyok pultos ,igen csak pultos ..pontosan az előző tulajdonságom miatt.
Ennek ellenére mindig magasarkú van rajtam ,hogy könnyebben essek pofára.
Minden héten, legalább egyszer eltörök egy poharat.
Az egyetemen pszichológiát tanulok.
Nehezen jegyzem meg az emberek nevét ,általában már azután elfelejtem ahogy bemutatkoztak ,így mindenkit valamilyen becenév által szólítok meg. Azt hiszem ez a jövőben nehezíteni fogja a munkámat.
Egyfolytában mosolygok. Ha kell,ha nem .
Mindig a szomorú pillanatokban jön rám a röhögés. Nem tehetek róla ,így oldom a feszült helyzetek.
Járok jogára ,bár nincs is annál idegesítőbb, mikor csendben kell lennem. Így nálam ez a joga ,nem igazán hatásos ,de legalább sportolok valamit nem ?
Nem adom fel könnyen ,mindig fejjel megyek a falnak ,lehet ezért kerülök annyiszor szorult helyzetbe.
Mérhetetlen vehemenciával tudok magyarázni,még arról is amihez nem értek.
Tériszonyom van,elég durván már az is nagy szó hogy segítség nélkül fel tudok menni a lépcsőn .
Végtelenül hiszek a szerelemben ,úgy gondolom mindenkinek jár egy társ akik egymást egésszé ,és jobbá teszik..
Imádok énekelni ,általában akkor űzöm ezt a tevékenységet ha sütök. Egyszemélyes bandámat a fakanál dobolás meríti ki ,és a kornyikálás
Könnyen lankad a figyelmem ,ha valamit nagyon unok.(nem szeretek magamról beszélni)
Random ölelgető vagyok ,ha valami rossznak látok vagy valaki rosszul van a közelemben egyszerűen megölelem.
Gyakran sok vagyok az embereknek ,de nem tehetek róla én ilyen vagyok.
Amúgy remekül táncolok ,habtestemet általában mindig úgy rázom hogy majd szét esek.
Van egy angyali nagymamám akit imádok ,az Ő tanácsa mindig is az volt: "Ha szerencsétlen vagy ne is élj" ...ezzel  nem tudom, hogy akart valamire célozni?
Végtelenül sokáig tudok bénázni valamin .
Már 3 hónappal előtte készülök a karácsonyra ,és Mariah  Carey megy orrba szájba.
Szeretek olvasni ,soha nincs időm rá. De szeretek olvasni !
Volt egy macskám ,de azt hiszem nem kedvelt ,meg harapott majd az ablakon át kecsesen távozott.
Imádom az állatokat ,ebbe a fajba az emberiség is beletartozik, Így az embereket is nagyon szeretem.
Többnyire mindenkiben a jót látom .
Könnyen barátkozok,még azzal is aki alig szólal meg,beszélek én neki szívesen.
Csoki és kávé függő vagyok.  Többnyire ezt nem is merem párosítani ,általában nagy baj van belőle.
Egy mopsszal élek együtt egy tömbházban. Ő még nem hagyott ott.
Órákat tudok merengeni olyan dolgokon ,ami már a nem normális kategóriába sorolható.
Gyakran hozok rossz döntéseket ,így kikiáltom magam a legszerencsétlenebb embernek.
A barátommal jelenleg szünetet tartunk. ( Nem is értem ,miért azt írtam ,hogy kapcsolatban.)
foglalkozás ❖ Bárpultos  

hobbi ❖ Nos,azt hiszem nincs.  

becenév❖ Lena

Család ❖ Sok mindent nem tudnék mesélni ,mert ezt leginkább látni ,és érezni kell . A családom a maga egyszerűségében,remek emberek mindannyian.  Sokan vagyunk ,és ez mellé párosul  szeleburdi ,hangos, és mérhetetlen vehemencia .  Bár néha úgy hiszem ,hogy én nem ebbe a családba tartozom ,mert soha nem voltam egy vehemens alkat ,leginkább ,halk és nyugodt ,már amikor .Szívesen felsorolnám ,az hogy számomra kik is jelentik a családot . De  napestig itt ülnénk..
E.❖ 24❖ multi
diák

Hozzászólások száma :
5

reagok :
0

Csatlakoztam :
2018. May. 15.

Korom :
24

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Helena WayleSzer. Május 16, 2018 1:39 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon, szépséges Lena!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes módon mutattad be milyen is ő valójában; jó kis olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang), utána pedig tiéd a játéktér!
Rangot később kapsz majd az Admin nénitől, de ettől függetlenül a foglalók meglátogatása után nyugodtan játékba kezdhetsz!  

Kellemes időtöltést és jó játékokat kívánunk!  
Admin

Hozzászólások száma :
24

reagok :
4

Csatlakoztam :
2017. Dec. 10.

Korom :
1

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal