welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Anaise Delacroix
TémanyitásTárgy: Anaise Delacroix Szomb. Május 19, 2018 10:21 pm
Anaise Delacroix
egy kellemes kis idézet
phoeb tonkin
25
francia
tanuló
Franciaország
93.05.08.
hetero
egyedülálló

- Franciaországban, Vaucluse megyében, a Rhône folyó bal partján, Avignonban születtem.
- Volt egy öcsém, akit 1,5 éves küzdelme után vastagbél daganat vitt el. Szerencsére ez nem tette tönkre a családunkat, hanem még jobban megerősítette a köteléket.
- A francián kívül még 4 nyelven beszélek.
- Eidetikus memóriám van, ami azt jelenti, hogy képes vagyok hangokat, tárgyakat extrém pontossággal, tömegesen, emlékezetből felidézni.
Ennek köszönhetően sokáig azt hitték, hogy autista vagyok, s gyakorlatilag így is kezeltek. Sok kezelés és kísérlet után rájöttek, hogy nem vagyok autista, teljesen ép az elmém, a lelkem és a testem is.
- Olyan sokat beszélek, hogy az emberek néha azt kívánják, bárcsak lenne rajtam egy némítógomb. ---> Ha túlságosan csendben vagyok, akkor abból tudni lehet, hogy bizony van valami baj.
- Szeretem a reggeleket, főleg azután, hogy megittam a kávémat és kidörzsöltem a csipákat a szememből. Ha még ezek előtt szól hozzám valaki, akkor lehetséges, hogy ketté harapom a torkát.
- Ha megbántok valakit, akkor képes vagyok a bocsánatkérések terén túlzásokba esni. Az egyik véglet az, hogy elnagyzolom és túl költekezem a kereteimet. A másik –rosszabbik-, hogy nem keresem azt, akit megbántottam, s gyakorlatilag kidobom a barátságot a kukába.
- Hajlamos vagyok annyira rápörögni valamire, hogy nem nyugszom bele, míg meg nem kaparintom, meg nem valósítom. Ezért voltam már kiszáradással a kórházban, elfelejtettem enni és inni, míg egy megoldatlan esetet próbáltam egyedül kibogozni.
- Társasági ember lévén, szeretek sokat kimozdulni otthonról.
Az extrémebb sportokat imádom, előbb veszel rá, hogy ugorjak ki egy repülőgépből, minthogy beültess a színházba.
Szeretek jókat enni, sokszor többet eszem, mint egy pasi és nem szégyellem ezt. Azt vallom, hogy igenis a nőknek is sok mindent szabad, amit a férfiaknak, s ezért hajlandó vagyok felszólalni bárhol és bármikor.
- Viszont kényes vagyok az ételek terén, tésztákból bármilyen félét megeszek, de főzelékre sosem veszel rá. Na meg a zöldség. Örök ellenségem, s nem vagyok hajlandó elpusztítani.
- A legtöbbször elég szórakozott vagyok. Gyakran érzem úgy, hogy ha lehetne még a fejemet is elhagynám.
- Nem látom a fejlemények rossz kifejletét, mindenben a pozitívat keresem.
- Még a leglehetetlenebb helyzeteket is elviccelem.

- Komoly oldalam is van, életcélom az, hogy ügyvéd legyek, még hozzá az egyik legjobb.
Ehhez hajlandó vagyok bárkin és bármin átgázolni, ha arról van szó.
foglalkozás ❖ Tanuló  

hobbi ❖ olvasás, közösségi kapcsolatok kiépítése, különböző programok szervezésével, mindenféle sport  

becenév❖ An, Ana

Család ❖ Anyukája egészégügyben dolgozik, sebészeti főnökként. Az édesapja pedig törvényszéki antropológus. A kapcsolata kifejezetten jó velük, hiszen megadtak neki minden lehetőséget arra, hogy megtalálja a saját útját.
Van egy nővére, aki három évvel idősebb nála és már férjhez ment. Nem volt sosem annyira szoros a kapcsolatuk, de nem is lehet azt mondani, hogy utálnák egymást. Eléldegéltek együtt, békében.
apacuka❖ jópár ❖ bummbumm
diák
Korom :
24

Hozzászólások száma :
65

reagok :
54

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Anaise Delacroix Vas. Május 20, 2018 12:06 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon, kedves Anaise!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek (mert hát kíváncsi vagyok mi lesz veled, főleg ha megérkezik a kedves tanár úr is   ), irány foglalózni (avatar+rang), utána pedig tiéd a játéktér!
Rangot később kapsz majd az Admin nénitől, de ettől függetlenül a foglalók meglátogatása után nyugodtan játékba kezdhetsz!  

Kellemes időtöltést és jó játékokat kívánunk!  
Admin
Korom :
1

Hozzászólások száma :
52

reagok :
4

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal