welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Cindy West
TémanyitásTárgy: Cindy WestHétf. Május 21, 2018 11:20 pm
Cindy West
We are two of a kind…
Mindent, amim van, apádnak köszönhetek – szó szerint. nemcsak, hogy lehetőséget adott arra, hogy egyetemre járjak, halálakor még a kapcsolati hálóját is megörököltem. El sem tudom, képzelni, milyen érzés lehetett ez neked. És ezt még csak tetőzi, hogy akkoriban szeretők voltunk, és kapcsolatunkról apád semmit sem tudott. Két éve aztán szinte semmit sem hallok felőled – a vereség másnapján eltűntél, visszajöttél Európába.

Az igazság? Most sem romantikus okokból akarom fölvenni veled a kapcsolatot. Állást akarok ajánlani neked. nem ismerek senkit, aki felannyira intelligens lenne, mint te, aki feleannyira jól tudná navigálni a sajtó útvesztőjét, vagy olyan egyszerűen koptatna le riportereket, mint te. tehetséged van ehhez. Régen is te voltál a kampány szóvivője, az arc, akit a jelölt mellett a legtöbbet láttak. Most, hogy a norvég koronaherceg mellett dolgozok, szükségem lenne ezekre a képességeidre. De hajlandó lennél ismét velem dolgozni? Mindazok után, ami történt?
play by
kor
csoport
rang
Palvin Barbara
25-27
Angol
média/politikus
politikus

Hozzászólások száma :
11

reagok :