welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Helene
TémanyitásTárgy: Helene Hétf. Május 28, 2018 2:09 pm
Helene DuPoint
Nagylelkűen felejtsük el azokat, akik nem tudnak szeretni minket!
Helene, a mi kapcsolatunk tipikus, filmbe illő szerelem volt. Kisfiú koroban ismertelek meg téged, amikor a szomszédunkba költöztetek. Együtt játszottunk délutánonként, emlékeket csináltunk, majdjött az iskola, és a gimnázium, ahová szintén együtt jártunk be. Megismertük és megszerettük egymást. A szüleink nagyon jó barátok, sokat járnak össze még most is, és mindennél jobban szeretnék, hogyha téged vennélek el. Mert te egy rendes lány vagy. Túl rendes, egy magamfajta fickóhoz. Már fejben te is szevrezed az esküvőnket, meg vagy győződve róla, hogy bármelyik percben letérdelhetek eléd, hogy gyémántot húzzak az ujjadra... nekem pedig nincs szívem elkeseríteni téged azzal, hogy ez nem fog menni. Nem szeretlek már úgy, ahogyan régen, ahogyan az elején szerettelek, és nem áll tőlem távol az sem, hogy mások tavába lengessem a pecabotot. Te persze mit sem sejtessz az egészből, hiszen amikor otthon vagyok veled, kítűnően tudom játszani, hogy minden tökéletesen rendben van. Vajon be merem majd vallani? Vagy magadtól jössz rá? Gyere, és rántsuk le a leplet egymás titkairól.

//Nos, ennyi lenne amit szeretnék a karakterrel kapcsolatban "megszabni". A pb változtatható, meggyőzhető vagyok, hogyha ne tudnál azonosulni Elizabeth gyönyörű pofijával. Felőlem bármilyen titkod lehet neked is, nem féltelek, de a személyisége az teljes mértékben az alkotóra van bízva. Nagyon várlak, ha megérkeztél dobj egy üzit.  
play by
kor
csoport
rang
Elizabeth Olsen
23 körül
francia
dolgozó
dolgozó

Hozzászólások száma :
7

reagok :