welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 8:31 am
Yesterday at 12:27 pm
Csüt. Aug. 16, 2018 11:52 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Dina Vincent, Fanny L. Bonnet, Henrik Morstad, Lorenzo Belbo, Mackenzie Poppy Clarke

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 2
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 45

Vincent ~ öcsi
TémanyitásTárgy: Vincent ~ öcsi Vas. Jún. 03, 2018 10:40 am
Vincent Labelle
Testvérek vagyunk. Egymáson kívül nem segít rajtunk senki.
Drága Vincent! Hát mit is mondhatnék én rólad? Egyetlen és imádott öcsém vagy bár mióta anya meghalt, sokkal inkább az anyádként viselkedem. Mert hát egy családba kell egy anya, és ha az apa annyira életképtelenné válik, hogy nem képes új barátnőt szerezni, akkor ezt valakinek fel kell vállalnia. Néha meg is szólsz azért, hogy viselkedhetnék a koromhoz illően, lehetnék olyan is,mint a többi tizenéves lány, de te is tudod hogy ez apa mellett lehetetlen. Na meg azért te sem vagy egy átlagos tini srác. Akármennyire is felelőtlen és kétballábas vagy néha, tudom jól, hogy te is érettebben viselkedsz a barátaidnál. mert te legalább próbálkozol olyannak tűnni, mint a többiek, és bár tudom hogy ez neked sem könnyű, de sosem tetted szóvá. De tudom, hogy nehéz elfogadnod, hogy azért mégsem kaphatod meg azokat a dolgokat, amiket mindenki másnak megadnak a szülei, de lenyeled és nem szólsz érte semmit, mert tisztában vagy azzal, hogy apa már menthetetlen és az én fizetésem nem elég ahhoz, hogy olyan életünk legyen, amilyennek lennie kéne.
De ne aggódj, már csak néhány hónap, és elmehetünk innen. Utána szerzek egy jobb állást, egy jobb lakást messze apától, és akkor minden rendben lesz, tudod, hogy mindent megteszek, hogy Ő ne bánthasson téged... Csak bírd még ki velem ezt a néhány hónapot, jó? Ígérem mindent helyre hozok ha már apa nem képes rá...

//na hát nagyjából ennyi lenne, ez és az ET-m talán elég támpontot ad hozzá, a megadottakon kívül minden más a megalkotóra bízva :3 És a PB is csak egy javaslat, de azért valami kis kölyköt szeretnék hozzá, ha már egy gyerekről beszélünk :33 Várlak  
play by
kor
csoport
rang
Lee Jeno
16-17
Francia
Diák

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

I want to stay right here and never move. I want to love you and make you happy. And I can`t, and it`s killing me.
diák
Korom :
20

Hozzászólások száma :
10

reagok :
2

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal