welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:17 pm
Yesterday at 9:03 pm
Yesterday at 3:14 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Anaise Delacroix, Lorenzo Belbo, Pascal Dupont, Samuel J. Torres

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Lara Olivier
TémanyitásTárgy: Lara Olivier Kedd Jún. 05, 2018 9:18 am
Lara Olivier
Bolond az, aki a saját világában él...Én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodom, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják.
Marie Avgeropoulos
25
francia
törvény embere
Franciaország, Párizs
1993. 1. 15.
hetero
egyedülálló

A gyerekorom nem volt egy tündérmese, mostanra mégis elégedett vagyok az életemmel. Úgy élem és azt csinálom, amit szeretnék, és ez számomra tökéletesen elegendő.
Kislánykorom elég sanyarúnak mondható mások szemszögéből nézve: apámat nem ismertem,anyám sosem beszélt róla, hogy miért hagyott el bennünket, az anyám pedig 8 éves koromban súlyos beteg lett. Még egy ideig elélt a gyógyszerein, de dolgozni nem tudott így az apró segélyek, juttatások, amiket sikerült összekaparna, szinte csak a legszükségesebb kiadásokra voltak alkalmasak.
Mégsem panaszkodtam, hiszen nekem sosem az anyagiak számítottak, hanem az anyámmal együtt töltött minőségi idő, amiből bőven kijutott a tragédiáig.
Anyám sajnos tíz éves koromban mégis életét vesztette, ezután rövid időre árvaházba kerültem.
Hogy milyen ott az élet? Csak az tudja felfogni, aki már átélte ezt.
Meg nem lehet fogalmazni a magány, a kiszolgáltatottság és annak az érzését, hogy mindenki ellened van.
Eléggé befelé forduló lettem, az ott töltött három évem alatt, így inkább csak a könyveket bújtam.
Rájöttem, hogy nagyon jó matekos vagyok és imádok olvasni a különböző új technológiákról.
Minden vágyam ez számítógép volt, habár tudtam, hogy odabent ezt nem kaphatom meg.
Aztán egyszer csak a jó magaviseletem és az eszem miatt egy család engem választott, amitől annyira szerencsésnek éreztem magam…
Bár ne tettem volna!
Kiderült, hogy tulajdonképpen azért kellettem, hogy szórakoztassam gazdag, elkényeztetet lányukat, Aurelie-t, akiről mondanom sem kell, hogy azzal töltötte a szabadidejét, hogy engem ugráltatott és megalázott, főleg az iskolában. A nevelő szüleim, pedig ezt hagyták neki, soha, semmi érzelmi kapcsolatot nem várhattam tőlük.
Egyetlen jó dolog mégis történt abban a házban, kaptam végre egy számítógépet, amivel szabadidőmben foglalkozhattam. Eszményi volt, mintha egy másik dimenzióba léptem volna..
Magam sem tudom, hogy, de olyan szintekre jutottam el autodidakta módon hogy egyszer csak a katonaság rendszerében találtam magam.
Mivel otthon nem igazán szerettem, egyetemi éveim alatt, ahol a matematika s informatikai programozó szakot írtam be, egy eléggé lezüllött társaságba keveredtem.
Persze, akkor még nem tudtam, hogy igazából a számítógépes képességeim miatt találtak meg és barátozott össze vele az egyik évfolyamtársam, Timote Roux.
Az elején csak szórakozás szintjén hackeltem nekik, idővel viszont egyre komolyabb dolgokat kértek tőlem. Mire rájöttem, hogy valójában egy bűnszövetkezet tagja lettem, már nyakig benne voltam, amikor pedig ki akartam szállni, csúnyán megfenyegettek.
Egyik alkalommal lebuktam és elkapott a rendőrség – persze, senki nem sietett kihúzni a csávából.
Egy feltétellel nem küldtek rács mögé, mégpedig hogy ha elárulom a szervezetet, amit én hosszas gondolkodás után megtette. Ezen kívül még valamit akartam tőlem, hiszen azért nekik is bejöttek a képességeim, hogy álljak be hozzájuk informatikusnak, ezáltal eltörlik bűnöző mivoltomat a rendszerből. Örömmé vállaltam el ezt a munkát, s én magam voltam, aki törölte priuszomat a rendőrség adatbázisából.
Végre van értelme az életemnek, a munkám egyben a szórakozásom lett. Már kizárólag törvényesen végeztem hackelést – többé-kevésbé.
Amint tehettem, a nevelő szüleimtől is elköltöztem, azóta csak felületes viszonyunk van. Hálás vagyok, hogy kihoztak az otthonból, de időnként neheztelek is rájuk, amiért nem tudtak elfogadni.
Igaz, mindig bennem van egy érzés legbelül tudom, hogy volt társaim bármikor eljöhetnek értem és tönkretehetik azt, mit felépítettem.
Viszont, már felkészülten várom őket, karate edzésekre jártam, hogy mindig meg tudjam védeni magam, mára pedig már annyira megkedveltem, hogy én magam oktatom ezt a harcművészetet.
Szóval, csak gyertek bátran, ha a dutyiban akartok rohadni!
foglalkozás ❖ Rendőrségi informatikus (hacker), karate edző  

hobbi ❖ karate, sportolás, futás  

becenév❖ -

Család ❖ Édesanyám:  Liana Olivier
Édesapám: ?
Nevelő anyám: Johanna Gutierez
Nevelő apám:Tiago Gutierez
Mostoha nővérem: Aurelie Gutierez
F. A. ❖ 28 ❖ multi
törvény embere
Korom :
25

Hozzászólások száma :
15

reagok :
6

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Lara Olivier Szer. Jún. 06, 2018 6:27 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Lara!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang) utána pedig tiéd a játéktér!
Admin

Hozzászólások száma :
313

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal