welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Gustav Erikkson
TémanyitásTárgy: Gustav ErikksonKedd Jún. 12, 2018 4:46 pm
Gustav Erikkson
I just wanna roll my sleeves up and start again
Gabriel Macht
47
svéd
gazdag
Stockholm
1971.05.22.
hetero
sajnos házas

Mintha valaki lelassította volna az időt. A kávé még sose folyt le ilyen lassan és egyszerre hárman is várakoztunk a megváltást hozó keserű italra. A feszültség beitta magát a levegőbe, a kínos csend pedig fülsüketítővé vált. Aztán pittyent a gép, Lisbeth azon nyomban kapott a kis kancsó után, hogy tölthessen magának először. Arrébb lépett, hogy rendesen lezárhassa a termoszt, dünnyögött valamit arról, hogy ma korábban jön haza, de este lesz valami megbeszélése, bár be kell vallanom, nem igazán figyeltem rá. A figyelmemet sokkal inkább lekötötte a mellettem álló szőkeség, aki úgy döntött ma reggel egy szál hálóingben jelen meg a konyhában. Az amúgy is keveset takaró anyag csodásan rásimult a derekára, feszes fenekén pedig játékosan mozgott, ahogy séta közben lengette a csípőjét. Bármiben fogadnék arra, hogy tulajdonképpen nem a kávé miatt jött le a konyhába, de nem akarom elrontani a játékot. Lisbeth elköszönt, majd egy perccel később már azt hallottuk, ahogy a kocsijával kikanyarodott a felhajtóról. Itt maradtunk hát újra kettesben... S bármennyire is legyek odáig a látványért, amit Johanna sokat sejtető köntöse nyújt nekem, pont annyira tartom veszélyesnek is ezt a helyzetet. Ha Lisbeth tudná, mikkel próbál magához édesgetni engem a drágalátos kislánya, biztos nem engedte volna, hogy félbeszakítva egyetemi tanulmányait ideköltözzön hozzánk. De jobb is, hogy nem tudja, hisz Johanna jelenléte túlságosan belopta már magát az én elmémbe is. Legvadabb álmaim főszereplőjévé vált, még a zuhany alatt is rá gondolok, ebből pedig már nincs kiút. Pedig minden gondolatom, amiben szerepel, helytelen. Hiába nem az én lányom, mégis csak a feleségem lánya, ha pedig ennyi nem lenne elég, lebegjen a szemeim előtt a több, mint húsz évnyi korkülönbség. De a francba is, ettől csak még jobban kívánom!
Lassan elsétált mellettem, arrébb libbentve szőke tincseit és csendes léptekkel megindult az emelet felé. A forró kávé csak még jobban égette az amúgy is túlfűtött vágyaimat, ezért szinte fájdalmak közepette fordítottam el róla a tekintetemet. Tudtam, ha még egy percig a házban maradok, akkor képtelen leszek megálljt parancsolni magamnak. Ha pedig bekövetkezne az, amire talán a legjobban vágyom, azzal elrontanék mindent. A házasságom nem érdekel különösebben, de Lisbeth van olyan dög, hogy bosszúból kiforgasson a vagyonomból és még a reklámügynökséget is elvegye tőlem. Mindezt pedig nem kockáztathattam, ezért magamra rángatva a zakómat, aktatáskámat megfogva én is kisiettem a házból és bevágódtam a kocsimba. Azt hiszem ma is túlórára adom a fejemet, közben meg reménykedem abban, hogy Johanna talál magának valami esti elfoglaltságot és nem fogom itthon találni, ha hazaérek.
De persze nem így lett. Én éppen sétáltam be az ajtón, Lisbeth szép vörös ruhába öltözve meg jött éppen kifelé. Mikor tágra nyílt szemekkel megkérdeztem, mégis hova megy, dühösen morgolódott valamit arról, hogy már reggel egyszer elmondta, majd gyorsan a taxihoz is sietett. Sokszor eltűnődtem azon, vajon megcsal-e engem, de a válasz sose érdekelt igazán, így egy sármos mosolyt villantva intettem neki, aki elhaladt a sárga járműben. Aztán percekig farkasszemet néztem a bejárati ajtóval. Eléggé szánalmas és gyerekes megoldás lenne, ha most hirtelen elhúznék innen és addig egy bárban iszogatnék, míg Lisbeth haza nem ér. Megfutamodnék a problémám elől, ahelyett, hogy szembenéznék vele. De ha szembe kerülök azokkal a tengerkék szemekkel, akkor egészen egyszerűen elveszek…
Tudtam, hogy sose lett volna szabad beházasodnom ebbe a családba, de a fene se gondolta volna, hogy Lisbeth helyett Johanna okozza majd a vesztem. Mert így lesz, érzem.
foglalkozás ❖ reklámügynökség vezérigazgatója

hobbi ❖ golf, netflix, whiskey

becenév❖ Gus

Család ❖
A családomat mindössze két személy alkotja, a feleségem, Lisbeth és az ő felnőtt lánya, Johanna. Szívesen regélnék régi szerelemről, ami évtizedek múltán teljesedett csak be, de Lisbeth és én egyáltalán nem ebbe a kategóriába tartozunk, így a tündérmesének lőttek. Tulajdonképpen semmi közös nincs bennünk a feleségemmel, még a vezetéknevünk se egyezik, hiszen híres ékszertervezőként nem engedhette meg, hogy nevet változtasson. Mondjuk kellene a fenének, hogy az én nevemet hordja. Mikor összeházasodtunk, mindössze három éve, az is pénzbeli érdekekből történt, semmi másból. Neki kellett egy férj, hogy megkaparinthassa az örökségét, nekem pedig pont jól jött az apja által rám hagyott igazgatói szék. Lisbeth egyébként felettébb vonzó nő, csak kár, hogy annyira rideg és prűd, így hitvesi ágytornákban kár is lenne reménykedni.
Bezzeg a lánya... szende kis ártatlan virágszálnak állítja be magát, miközben sorra falja a férfiakat. Nem mellesleg súlyos apakomplexusban is szenved, ezért próbál engem is az ujjai köré csavarni és hát hazudnék, ha azt mondanám, nem szívesen csábulnék el...
Anonymous ❖ nagykorú ❖ nope
gazdag

Hozzászólások száma :
7

reagok :
4

Csatlakoztam :
2018. May. 22.

Korom :
47

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Gustav ErikksonKedd Jún. 12, 2018 5:58 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Gustav!  

Meg kell mondanom, nem mindennapi történet a tiéd, és remélem, az édes kísértés, amivel naponta szembe kell nézned úgy alakul majd, ahogyan szeretnéd.   Már csak az a kérdés, hogy te mit szeretnél? Nem könnyű döntés ez, de az élet már csak ilyen. Ne feledd, néha nem kell okvetlen az eszünkre hallgatni Wink De nem adok több kéretlen tanácsot, inkább utadra engedlek Very Happy
A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve.
Szóval irány a foglalók, avatar+rang! Rangot később kapsz majd az Admintól, de ettől függetlenül a foglalók meglátogatása után nyugodtan játékba kezdhetsz!

Izgalmakban gazdag, jó játékot kívánunk neked!  

Admin

Hozzászólások száma :
46

reagok :
4

Csatlakoztam :
2017. Dec. 10.

Korom :
1

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal