welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:17 pm
Yesterday at 9:03 pm
Yesterday at 3:14 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Anaise Delacroix, Lorenzo Belbo, Pascal Dupont, Samuel J. Torres

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Kimberly Adams
TémanyitásTárgy: Re: Kimberly Adams Szomb. Júl. 21, 2018 10:51 pm
-- archivált hirdetés --
Admin

Hozzászólások száma :
313

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Kimberly Adams Csüt. Jún. 14, 2018 9:08 pm
Kimberly Adams
Mindenkinek megvan a gyengesége.
Nem tudom, hogy ez az igazi neved-e, mert az ismeretségünk nem nyúlik vissza olyan hosszú időre. Alig pár hónapja ismerlek, a jobb kezem Edward versenyeztetett, és végül fogadott fel téged arra, ha bejelentem, hogy elindulok a Képviselőház választásán, akkor te vezetheted a kampányomat. Pályakezdőként le is csaptál a lehetőségre. Mondhatni az első pillanattól kezdve megnyertél magadnak, a munkáddal, és az elhivatottságoddal biztos, ami a személyes kontaktot illeti az már más. Minden egyes nap harsány ruházatban jelensz meg az irodában, vagy éppen a rezidencián, és próbálsz levenni a lábamról. Könnyed flörtölés, és plátói ígéretek egy-egy kacsintás kíséretében, azonban én sem most jöttem le a falvédőről, és kellően tapintatosan kezelem ezeket a kirohanásaidat. Mindenki elégedett veled, még én se tudom, hogyan csinálod, de elég sok információ birtokába jutottál, ami engem, és a családomat érinti. Persze nekem is megvannak a magam módszerei, hogy elrejtsem a csontvázakat, melyek a szekrényemben lapulnak, de meg kell hagyni, hogy jól feszegeted a határokat. A magánéletem tabu, nem szeretek beszélni a múltamról, a szüleim haláláról. A nagyvilág előtt én vagyok az a harminc év feletti Lord, aki még nem akadt horogra, emiatt kívánatos férjjelölt Anglia egész területén. A céljaim elütnek a származásom által örökölt előjogoktól, de pont emiatt szimpatizálsz velem. A te feladatod, hogy pozitív képet fess rólam a londoni polgárok előtt, és nem utolsó sorban hozzásegíts a győzelemhez, ahol az egyik legnagyobb vetélytársam Clayton Larson, a konzervatív eszmék képviselője.

Lényegében ez lenne a rövid induló, ahonnan a határ a csillagos ég. Néhány ötletem már most akad a pároshoz, de nagyon szívesen venném, ha a megalkotója is látna benne kihívást, és együtt építenénk fel valami nagyszerűt. Kimberly múltjában egyetlen dolog kikötött, hogy ő Clayton Larson lánya, csak éppenséggel erről elfelejt szólni. Hogy miért visel álnevet, milyen célok vezetik, azt a karakter leendő tulajdonosára bíznám. A PB kötött, nem képezi alku tárgyát. Nagyon várom, hogy gyere, és felborítsd a kis életemet.  
play by
kor
csoport
rang
Candice Accola
27-28
angol
dolgozó?
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal