welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:17 pm
Yesterday at 9:03 pm
Yesterday at 3:14 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 1 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Lorenzo Belbo, Samuel J. Torres

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

A dán királyi család és tartozékaik
TémanyitásTárgy: Re: A dán királyi család és tartozékaik Szomb. Júl. 21, 2018 10:55 pm
-- archivált hirdetés --
Admin

Hozzászólások száma :
313

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: A dán királyi család és tartozékaik Csüt. Jún. 14, 2018 10:37 pm
Frederik (de Laborde) de Monpezat
responsibility is the price of kingdom
A képen William Moseley. Very Happy De gondoltam Chris Pine-ra, Josh Dallas-ra, Sam Heughan-ra, Ben Barnes-ra, Jensen Ackles-re, Richard Madden-re, igény esetén megvitatható. Very Happy
Az első vagy, aki bearanyozta a szüleink életét, az első, akit születésekor ágyúlövések tisztelete köszöntött, te voltál a trónörökös. Bátorságra, felelősségvállalásra, értelemre neveltek, te mindent elsajátítottál, s most mégis lemondani készülsz a címről a nőért, az igaziért, pontosan azért, mert tudod mivel jár hercegnek lenni, s csak sejteni véled, mi várna rád királyként s rá királynőként, vagy a gyerekeidre, máris útban lenne egy? Meglepne, s mégsem, egyre kevésbé ismerek rád ebben az új helyzetben, elbette az eszedet ez az egész. Egyedül téged avattak be a szüleink és nagyanyánk, hogy nem kívánja többé e terhet cipelni, elfáradt, a szüleink apánk betegsége miatt, nem bírnák el, hiszen anyánk beleőrülne az aggodalomba, a félelembe, mikor történik nagyobb baj. Te igyekszel előkészíteni a terepet nekem, felkészíteni mindenkit arra, hogy nem leszel király, Dániában újabb királynő fogja követni II. Margitot, mégpedig engem szánsz erre a szerepre, ám én szeretném kiírni magam a próbatáblából, kihúzni a nevem a szereposztásból. Ostromlod a szüleinket, a nagyanyámat, a többiek, s az ország semmit sem lát mindebből, mennyi idő lehet még hátra a nagy bejelentésig, a trónra lépésig, s mi fog történni még addig? Ki következik? Te vagy én?
play by
kor
csoport
rang
alkudható
25-33
dán
királyi család
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal