welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Reverendába bújt ördög..
TémanyitásTárgy: Reverendába bújt ördög.. Hétf. Jún. 25, 2018 10:27 am
Szépséges neved
"Én megyek ő hozzá, de ő nem jő ide vissza én hozzám."

“Dark Duet”
Az egyetlen talány ,az életemben ,amit soha nem fejtettem meg. Egy pap,vicces ...Gyötrődésemnek ,minden egyes csomópontja Te vagy.  Ahogy a legnagyobb fájdalmam is ,és ezt minden egyes alkalommal ki is használtad . Egy reverendába bújt csapda ,benned testet ölt a bűn ,ami ellen minden alkalommal oly hevesen prédikálsz. Majd mikor eljő az este ,ugyanúgy bűnbe esel ,mint bármelyik ember. Mégis isszák szavaidat ,minden  mondatodat körül öleli egy  érzés,amitől az ember úgy érzi ,csak hozzá beszélsz . Csak neki szólnak a szépen csengő szavaid ,amik egy hazugság hálójába kergeti őket. Elringatod őket ,egy szebb jövő reményében ,miközben Te csak a markodban kacagsz. Soha nem voltál fair játékos,hisz erőszakos,és manipulatív vagy ,de egyben negédes is . De vajon a hívőid továbbra is ,olyan rendíthetetlen ostoba nyugalommal követnének,ha kiderülne rólad pár dolog ? Hogy mindössze ,csak 14 éves voltam amikor magadévá tettél ? Vagy esetleg ,hogy többször csattant rajtam az ostor ,csak azért ,mert valami nem akaratod szerint alakult ? Van egyáltalán még egy olyan valaki,aki az ártatlanság köpenye alá lát?  Annyi kérdésem lenne hozzád ,amik megválaszolatlanok maradtak ...itt az ideje ,hogy válaszolj. Várlak szeretettel ,Te szadista vadbarom ..
Ha megadom magának az örökét, a minimum az, hogy megadja nekem a mindent.

Amúgy tényleg várlak...vagy valami olyasmi. :"D    
play by
kor
csoport
rang
Rád bízva
35
Angol
Dolgozó

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :