welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Egy majdnem orvos..
TémanyitásTárgy: Egy majdnem orvos.. Hétf. Jún. 25, 2018 3:23 pm
Becses neved
egy kellemes kis idézet
Egyetlen drágaságom!

Te vagy az egyetlen, aki talán, őszintén örül a visszatérésemnek. Együtt nőtünk fel az árvaházban, ahogy a templomban is együtt koptattuk a padokat. Olyanok voltunk, mint borsó meg a héja. Minden alkalommal a védelmemre keltél, ha valami zűrt kevertem magam, körül. De elég hamar alul maradtál, így kettőnk közül, mindig én voltam az, aki inkább "bemocskolta" a kezét. Azt hiszem ekkor már jól sejtetted nemi hovatartozásod, akkor pedig egészen bizonyossá vált, amikor fölém hajoltál, és már épp kész lettünk volna megtenni, de Te csak annyit mondtál: Én azt hiszem a férfiakat szeretem. Nos, nem mondanám, hogy egy világ tört össze bennem. Mindig is sejtettem, hogy Te inkább más oldalon játszadoznál. Amit én soha nem bántam, mert szükségem van még nekem is egy barátra. Aki ugyan makacs, mint egy öszvér és gyakran a falnak megyek tőled, de ettől függetlenül imádlak.  Mondjuk akkor nem igazán, amikor a "papomat" átkozod, de hát azt hiszem életcélodnak érzed, hogy megvédj tőle. Tudod minden titkomat, ahogy én a tieidet. Ugyan Írországot magam mögött hagytam, de Te valahogy ezt sem veted a szememre. Napjaidat idegsebészként töltöd, és életeket mentesz. De amint leveszed az orvosi köpenyedet, egy BDSM klub kapuit tárod ki, a hozzám hasonlók számára. Bizony kettős életet élsz. Nem csak hogy meleg vagy, de még egy fontos hívatás mellett perverz is vagy? Nahát. És még klubot is nyitsz? Ejnye..

Várlak nagyon
play by
kor
csoport
rang
Akit csak akarsz
26-30
Ír
Dolgozó

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :