welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 3:51 pm
Szer. Dec. 12, 2018 5:10 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Alaris Mharaxia, Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Elif Clarissa Demirel, Henrik Morstad

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

my partner in c̶r̶i̶m̶e̶ fun
TémanyitásTárgy: Re: my partner in c̶r̶i̶m̶e̶ fun Szer. Szept. 05, 2018 10:01 am
-- archivált hirdetés --
média
Korom :
24

Hozzászólások száma :
114

reagok :
3

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: my partner in c̶r̶i̶m̶e̶ fun Hétf. Jún. 25, 2018 11:41 pm
my partner in forgetting
help me lose myself
A karakterrel kapcsolatban igyekeztem nem túl sok mindent megszabni. A neve, a nemzetisége mondhatni minden szabadon alakítható vele kapcsolatban az egyetlen, amihez ragaszkodom az a play by az ő esetében. Gyere, hamar mert szükségem van rád!

Nem mondhatnám, hogy túl sokat tudok rólad. De talán pontosan ez a lényege a kettőnk kapcsolatának. Te sem tudsz túl sokat rólam - mármint azon kívül, amit a google kidob - én sem tudok rólad szinte semmit sem. A nevedre sem biztos, hogy emlékszem azt tudom, hogy bárpultos vagy. Nem tudom, hogy milyen álmokat kergetsz, vagy milyen vágyaid vannak az egyszer biztos, hogy a vágyaid egy részét szinte minden este velem éled ki. Neked köszönhetően ismerkedtem meg a könnyű drogokkal, aminek köszönhetően kikapcsolhatok, na meg persze a felejthetetlen éjszakák, amelyekről mindössze csak annyi marad meg számomra, hogy felejthetetlenek voltak. Csodásak.. Mégis minden homályos a számomra, de jelen pillanatban pontosan ez az, amire szükségem van. Amire vágyom.  Érzelemmentes szex. Ennyi az egész, ami köztünk van. Nem tudom, hogy akarsz-e többet az is lehet, hogy barátnőd van. Talán jegyesed is. Mintha gyűrűt láttam volna az ujjadon. Megcsalod, vagy egyszerűen csak dísznek hordod? Tudod, mit nem is érdekel. Amíg segítesz a problémáimon, semmi sem érdekel.
play by
kor
csoport
rang
will tudor!
25-29
választható
szabadon választható
média
Korom :
24

Hozzászólások száma :