welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 11:24 am
Yesterday at 8:27 pm
Yesterday at 6:05 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Dina Vincent, Faye McWarren, Heart Of Europe, Ned Vinter

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai - 3
angol 4 6
ázsiai - -
francia 5 4
görög 1 1
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 1
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 25 33

Axel&Faith|| Trouble troublemaker, yeah
TémanyitásTárgy: Re: Axel&Faith|| Trouble troublemaker, yeah Szer. Jún. 27, 2018 8:40 pm

Axel&&Faith
I think you got it twisted
When I told you to kiss it
My biscuit, my biscuit

Két dolgot utáltam a legjobban. Ha valaki belemászik a terveim közepébe ,és ha valaki követ. Nos,ez a kettő,most valahogy együttműködött. Azt hinné,az ember hogy Írország egyik legeldugottabb falujába ,senki nem talál rá. Hinni a templomba kell,szokták mondani...az én nevelőapám keze akárhova elért . Erre a gondolatra csak elmosolyodtam ,hisz már évek óta kergetett ,tudtam mit akar,és én nem adtam meg neki. A pénzét ,ami Őt illeti. Ha tudná,hogy a drága nagymama pénzéből egy fittying sem maradt...rosszallóan rázom a fejemet ,hisz soha nem értettem ,hogy a vénlány miért rám  hagyta  azokat a milliárdokat ,amiket maga után hagyott. Tudom tisztelnem kéne ezért ,de szerintem az öregasszony sült bolond volt ,hisz gyakorlatilag semmilyen rokoni száll nem kötött hozzá. Bár  nem ez volt az egyetlen dolog,ami miatt oly fontos voltam Gordonnak. Ő is jól tudta,hogy mivel jár az ha a kezében leszek.  Még nagyobb hatalommal,hogy ez miért is volt így ? Na kanyarodjunk vissza ,egy pár évet. Helyezd magad kényelembe ,míg elmesélem  az életem egy részét ,ami egy orális aktushoz hasonlítható. Ha nem érted a hasonlatot az a Te bajod. Talán kezdhetném ott,hogy törvénytelen gyermekként születtem egy rendkívül vallásos családba . Amit megfűszerezhetnék azzal ,hogy az anyám  tíz éves koromig bújtatott Írország egyik városában Howth-ban. Majd folytathatnám azzal,hogy nem sokkal később ,édesanyámat megkínozták és meggyilkolták ,amit én egy roskadt asztal alól néztem végig. Végül ,de nem utolsó sorban ,egy vallásos  Ír iskola..aminek a falai túl sok mindent tudnának mesélni. Csak a szokásos ,tini lány -pap  viszony semmi különös. De nem is ezek miatt voltam oly fontos tényező a nevelőapám számára. A bosszúszomjas nőnél nincs is rosszabb ,én az idő múltával az lettem ,és ezt kihasználva sok olyasmire tettem szert,ami mondjuk úgy ,hogy sok rossz arcúnak szúrta a szemét. Na jó,mondjuk ki. Ha árverés lenne a gyilkosságomból,milliókat kaszálna vele akárki. Viszont ehhez az is kellett ,hogy valaki egyáltalán el tudjon kapni. Ha valakinek sikerül,esküszöm megtapsolom. Na mindegy a lényeg ,hogy aki megkaparint hatalomra tesz szert...A nevelőapám pedig nem bízta ezt a véletlenre,bár ennél többre számítottam tőle. Axel ? Most komolyan ? Úgy fogom az orrnál-farkánál fogva vezetni hogy észre sem veszi. Axel King,ha egyszerű nő lennék talán a bugyimba élveznék a neve hallatán ,vagy összepisilném magamat. De mivel nem tartoztam közéjük ,így csak egy valamin járt az agyam . Meddig játsszuk még ezt ? Egyértelműen követett ,de ezt nem akárhogy tette . Mintha tudatosan akarta volna magát lebuktatni.  Ez pedig egy valamit jelentett,több lépéssel járt előttem ,mint ahogy én azt reméltem. Kimért léptekkel haladok az eldugott kis utcában ,ahol egy magam fajta nőnek semmi keresnivalója nem lenne. Így több tekintett is megakad rajtam ,ahogy egyre mélyebbre haladok. Írország ezen része ,nem volt híres. Hacsak nem vesszük figyelembe a magából árasztó veszélyt. De én jól ismertem ,mintha ez a macskaköves út csak az én tiszteletemre lett volna kikövezve. Sok mindenről voltam híres ,de az hogy valami elől megfutamodnék...nevetséges lenne már a feltételezés is . Így Axel  jelenléte volt rám nagy hatással,ha bajba akar kerülni..szívesen fogom közben a kezét. Megállok azelőtt a bizonyos klub előtt ,ahol jól ismertek. Tudták a nevemet ,de csak suttogva mondták ki. Mintha valami szitokszó lenne. De ha jobban belegondolok ,akár istenkáromlás is lehetne. Itt nem kellett egy pillanatig sem álarcot hordanom,nem kellett más bőrébe bújnom. Meg volt a magam híre. De csak itt. Ami az én vérmes gyilkos fajtámnak ,éppenséggel egészen jól jött. De még mielőtt belemerülnék az önfényezésbe ,nem feledkezem meg ,hogy most nem stabil talaj van a lábam alatt. Így muszáj volt,valamivel bebiztosítanom magam. De amíg ,ezen agyalok akár nyerhetnék magamnak egy kis időt is. Könnyed léptekkel lépek be a bárba,ami túl van fűtve az olcsó erotikától. Semmi  fényűzés ,csak a tömény mocsok ,ami ebből a helyből áradt. Jobbára ,ha az ember körülnézett,rögtön arccal kifordult és ment tovább. Nos,ez nekem most jól jött. Magabiztosan kacskaringózok az asztalok közt ,míg nem a táncoslányoknak fenntartott öltözőbe érek.  Axel és én is tudtam jól, hogy ez a terv több sebből vérzik. De azt hiszem,ezt még maga sem fogta fel. Pár pillanat múlva ,már a színpadon tűnök fel,és  a tömeget pásztázom ,mire őt kiszúrom és csak egy huncut vigyort ejtek meg felé. Úgy ringatom a csípőmet ,mintha világéletemben ezt csináltam volna ,egy-egy kacér sejtelmes villantás,és megőrülnek. Én csak megforgatom a szemeimet,majd az én egyetlenemhez  lépkedek kecses ám lassú léptekkel. Majd úgy nyúlok el a színpadon,akár egy rossz macska aki nagyon játékos kedvében van . Így pont elé kerülök ,és csak egy nagyon sóhajtva megtámasztom az államat kezeimmel. - Szia szépfiú.- kacsintok rá ,miközben az egyik kezem akaratlanul is babrálni kezd a pólójával. - Csak nem az én egyetlen apucikám küldött értem ? - biggyesztem le játékosan az ajkamat ,majd megunva a pozíciót a hátamra fordulok ,és végigsimítok magamon ,mintha csak éppen neki csinálnám ezt.- Nem csináltam semmi rosszat ..- nyújtom el a szavaimat .-Tényleg nem ..- nézek rá végül ,és egy ártatlan ábrázatot öltök magamra .- Ez volt életed legrosszabb öntése ,hogy utánam jöttél..ugye tudod ? - kuncogok ,és a ruhám szegélyével babrálok ,ami alig takar valamit..- Most mi lesz lerángatsz a színpadról ? - kérdem elhalkulva ,miközben egyik kezemmel a pólójánál fogva magamhoz rántom.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :
26

Hozzászólások száma :
57

reagok :
35

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Axel&Faith|| Trouble troublemaker, yeah Kedd Jún. 26, 2018 7:55 pm
Szereplők: Axel King & Faith Scarlett Terner
Helyszín: Sinners stripper club
Szituáció: Kicsit ködös.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :
26

Hozzászólások száma :
57

reagok :
35

Felhasználó profiljának megtekintése