welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Vas. Nov. 11, 2018 11:30 pm
Vas. Nov. 11, 2018 6:16 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Faye McWarren, Henrik Morstad

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Kevin&Faith - Hypnotic
TémanyitásTárgy: Re: Kevin&Faith - Hypnotic Kedd Júl. 03, 2018 6:56 pm

Faith & Kevin
Egy újabb kusza nap. A fejemben legalábbis nagy káosz van. Megint. Mostanában egyre nehezebben tudom elterelni a gondolataimat. Ugyan a megoldásra váró esetek segítenek valamennyire, de akkor sem tudok túllendülni a tényen: a múltam levakarhatatlanul rám szállt és nem óhajt adni egy szabadnapot sem. A szüleim esetét meg kell oldanom végre, ha törik, ha szakad, mert ez így nem állapot. Lassan belülről fog felemészteni ez a borzalom, amit 27 éve tartogatok magamban, és amire lassan három évtizede nincs magyarázat. Le kell zárnom egyszer és mindenkorra. Aztán ott van a menyasszonyom is. Általában mindenhez felvázolok valami lehetséges opciót, aminek értelme is van, azonban...ez esetben cserbenhagytak az észérvek. Lényegében teljesen üres a fejem, és ez ebben a legidegesítőbb. Nem jut eszembe egyszerűen semmi. Mindegy, ezt most muszáj kicsit elengednem, legalább az elkövetkező néhány órára, amíg megpróbálom kibogozni ennek a felettébb bonyolult, ugyanakkor érdekfeszítő ügynek a részleteit. A szinte teljesen teleírt és képekkel telepakolt táblát bámulom. Érzem, hogy valami felett elsiklottunk, ezért egy pillanatra sem veszem le róla a szemem, mert félek, akkor a gondolatmenetemet is kezdhetem elölről. Mi nem stimmel? A gyilkosság időpontja? Vagy a holttesten nem vettünk észre valamit? Mi a fene az, ami nem illik a képbe? Hirtelen kopogás hangja zökkent ki, aztán az egyik kollégám lép be, én pedig idegesen fordulok felé.
- Mit akarsz? - Megszeppenve néz rám, én pedig rögtön meg is bánom, hogy így ráförmedtem. Mentségemre nemcsak a fejemben lévő zűrzavar miatt vagyok ilyen feszült, hanem mert emiatt ügy miatt újra itt vagyok Írországban. Oké, nem a szülővárosomba kellett visszatérnem, de nem véletlenül költöztem el másik országba. De ha egyszer a részlegünk segítségét kérték, nem mondhattam nemet. Erre esküdtem fel.
- Van itt egy hölgy, eléggé maga alatt van. Megállás nélkül sír. Beszélnél vele? - A dühöm ugyan már elszállt, de így is értetlenül nézek a rendőrkollégára. Miért az én dolgom lenne csevegni az idegen nővel? Nem vagyok terapeuta. Amúgy sem érek rá erre. - Szerintem tud valamit erről az ügyről. - Na, így máris más a helyzet. Egy szó nélkül viharzok ki az irodából, és rögtön kiszúrom a pár méterre ücsörgő megtört nőt.
- Hölgyem, a nevem Kevin Braden, és az FBI-nak dolgozom. Kér esetleg egy zsebkendőt? Aztán mesélje el, kérem, miért jött. Nyilván nem ok nélkül van itt. - Talán kicsit túl kimért vagyok vele, de azért egy apró mosolyt felerőltetek a képemre. Ne könyveljen el az esetleges tanú máris egy bunkó seggfejnek. Főleg mert alapvetően nem ilyen vagyok. Egyszerűen csak túl sok idő telt el, az elmúlt 48 órában pedig nem léptünk egyről a kettőre. Félek, a tettes hamarosan ismét lecsap. Ha ez a nő segíthet közelebb jutni a megoldáshoz, hogy én aztán mielőbb visszatérhessek Angliába, akkor mielőbb ki kell kérdeznem.

remélem, nem túl borzasztó  

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

I'm paralyzed. Where is the real me?
I’m lost and it kills me inside. I'm paralyzed

törvény embere
Korom :
33

Hozzászólások száma :
8

reagok :
1

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Kevin&Faith - Hypnotic Csüt. Jún. 28, 2018 11:50 am

Kevin&&Faith
The Dame Says

Papírra vetni bármit lehet. A fájdalmainkat,örömünket,vagy éppen egy hazugságot. Egy valami kivétel volt ez alól. A megtorlás. Hisz hiába írod ki magadból,vagy éppen szövöd szavakba,valahogy az érzett sosem múlik el. Én úgy hittem ,hogy a leírt szavaknak,súlya van ,egy nagy ereje amivel nem minden ember bír el. Törékenyek voltunk ,és akármikor pórrá lehettünk. Egyetlen egy pillanat az egész.  Egyetlen elcseszett pillanat. Azt hiszem az én szüleimnek is ez lett a sorsa,egy töredék,egy emlékfoszlány ami ,minden tettemet átformálta valami egészen mássá. Csupán 10 éves voltam ,amikor anyám halálát végignéztem ,de azt hiszem nem ez volt az egyetlen,ami bebeleivódott. A gyilkosok arca ,még mindig tisztán él bennem. Akik mára halottak. Erre a gondlatra ,egy önelégült mosoly  ül az arcomra ,hisz az összes nekem köszönheti ,azt hogy "jobb világra" segítettem. Ám volt ebben az egészben ,egy kis játék is . Mikor elhagytam Írországot ,akkor már tudtam mit akarok,és hogyan akarom csinálni. Többé nem irányított senki,és semmi. Hátrahagytam azt az énemet ,aki bármikor alávetette magát egy papnak ,és csak azért áhítozott,hogy még egyszer hozzá érjen. Akkor még más álmokat szövögettem ,de mára már álmaim sem maradtak. Helyébe lépett valami sokkal fontosabb. Amit csak egy ösztön tud létrehozni,megszülni ,akár egy anya a gyermekét. A  bosszúvágyat. Amit sok évekig ugyanúgy dédelgettem ,mint a sebeimet ,amit eszem ágában sem volt nyalogatni ,mert szerettem őket. De azt hiszem az én életutam ,túl sok felé ágazik el ,mintha a múltam egy nagy fa lenne. De a gyökere oda oda vezet vissza minden alkalommal. Írország. Itt voltak az én gyökereim,mindenem ide kötött , a fájdalmaim ...a papom ,és még sok minden amiről még magam sem merek beszélni. Csak megszorítom a kormányt,ahogy a gázpedálra egyre jobban rátaposok. Nem akartam ide visszajönni,nem akartam újra szembenézni emberekkel. De az én utam most egyirányú volt. Ami számomra maga volt a pokol. És bár nem féltem a pokoltól,hisz nem egyszer "sétálgattam" már annak tornácán...de mi van ha innen már nincs vissza út. Mindenki jól tudja a pokol nem add retúr jegyet,és egyelőre Jézus sem vagyok ,hogy újra feltámadjak,bár Ő valószínűleg nem is a pokolból jött vissza. Zavart gondoltaim még feszültebbé tesznek ,hisz olyan helyen léteztem jelenleg ,ahogy nem volt álarcom. Mindenki ismert ,és ha bár a nevem magával hordozta,a bajt ,és az eredendő bűn fogalmát. Nem tudhattam,mennyit változott ez idő alatt a tisztelet fogalma,egy ír számára. Tisztelet...ugyan félelem ,és megvetés Faith...ne feledd,keféltél egy pappal. Megrázzon a fejem ,mert erre csak gondolni sem akarok ,hogy vele újra szembe találom magam ,mert elgyengülök. Elég volt csak rá gondolnom ,és már sikítani tudtam volna ,azért hogy érezzem őt. Leparkolok az őrs előtt ,és csak szitkozódva próbálom magam összeszedni. Fogalmam sincs, a rendőrség miért most szedi elő édesanyám ,és a maffia tagok ügyét.  Nem várhattak volna vele száz évet esetleg. Mi olyan különös ebben ? Oké ,ténylegesen fura esett volt,hisz mire 20 lettem addigra ténylegesen kinyiffantottam anyám gyilkosait. Szépen sorba,ABC sorrendben. Úgy gondoltam akkoriban jó móka ,végül is nyomott nem hagytam magam után ,így csak magamat szórakoztattam vele. Ezek szerint mégsem. Ezek szerint mégsem ,elég volt egy elvarratlan száll ,és rárepültek. Még ha az ügy már elhalt is...idióták. Így muszáj voltam többed magad után takarítani ,és lecsitítani a kedélyeket. Mi volt a terv ? Egy szemtanú! Aki a vallomásával ,mindent megmásít. De nem voltam hülye ,tudtam ,hogy abban a pillanatban utánam néznek,ahogy belépek a törvény tisztességes kapuján. Így minden el volt rendezve ,már csak egy palimadarat kellett kifognom ,akit félrevezethetek. Ha másképp nem működik ,elég "érdekes" meggyőző képességem volt ,az emberek felé..így nem aggódtam. Magabiztos léptekkel haladtam az őrs falai közt. Majd magamra erőltettem egy kétségbeesett feleség ábrázatát,aki még mindig gyászolja a férjét. Ugyan már,mit gyászoltam volna rajta ? Én mérgeztem meg...- Hölgyem segíthetek ? -lép elém az egyik rendőr ,futólag végigmérem ,és utána indulhat a műsor.- Istenem ,én azt hisze...azt hiszem..- kezdek bele könnyektől elhaló hangon ,testtartásom pedig ezzel együtt kezd összeroskadni. Mintha egy nagy súlyt hordoznék magamon.- Nyugodjon meg hölgyem ,el tudná mondani miért jött ? - nyugtatólag teszi hátam a kezét ,és az egyik kezemet pedig megszorítja biztatóan. Idióta. Krokodil könnyek közt előadtam a kis történtemet ,hogy a férjemnek nem szabadott volna meghalnia ,és hogy kérem ,hogy újra vizsgálják ki az ügyet. Ennek mi értelme volt?  Nos,csak éppen annyi ,hogy egy hivatalosabb személyhez kerüljek ,aki talán többet tud arról ,hogy miben is hibáztam oly sok évvel ezelőtt,persze ezt nekik nem kell tudni. És mit tudnak eddig. Arról a bizonyos ügyről..az ügyemről. Arról a nőről ,akit  eddig nem sikerült elkapniuk. Tudják egyáltalán ,hogy nő volt ?  - Máris intézkedünk ,addig kérem üljön itt le .- nyájas hangon próbál rám hatni a fickó ,de semmi értelme. Az iroda falai közt várakozok körül nézek,kicsit felmérem a környezetemet,majd elégedetten nyugtázom ,hogy akármi sül ki a dologból. Csak is én kerekedhetek felül rajtuk. Szeretek felül lenni..már amikor.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :
26

Hozzászólások száma :
57

reagok :
35

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Kevin&Faith - Hypnotic Csüt. Jún. 28, 2018 11:20 am
Helyszín: Írország,rendőrőrs.
Szereplők: Kevin Braden & Faith Scarlett Terner