welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Aimee Labelle, Alexander Holland, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Frida Benigni, Johanna Rapace, Lara Olivier, Matthüas Aldenberg, Noa S. Aymslow

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 9:44 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 11 13
dán 2 2
francia 5 4
görög - 1
holland 2 -
ír 5 6
külföldi 5 8
norvég 6 4
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 5 2
svéd 2 2

A dán királyi család testvérei és tartozékaik
TémanyitásTárgy: Re: A dán királyi család testvérei és tartozékaikKedd Ápr. 17, 2018 4:29 pm
FAGYASZTOTT HIRDETÉS
Admin

Hozzászólások száma :
172

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: A dán királyi család testvérei és tartozékaikPént. Márc. 02, 2018 1:35 pm
BŐVÍTÉS ALATT... Very Happy
jön még:

• Hugo (17-22), Louise (12-16), Lucas (12-16) és Charlotte (6-12) és szüleik a dán királyi családból
  • egy színész (25-33) egy másik országból Ryan Gosling pofival

a családnév: de Laborde de Monpezat, viszont ajánlott de Monpezat-tal regisztrálni csak, mint Isa-nál kiderült Very Happy

Isabella ... Margrethe
I Feel There Is Nothing More Artistic Than Loving People
Rekordsebességgel talált gazdára  
Play by tekintetében gondoltam Emma Stone-ra szőkén, Lily James-re, Jenna Louise Colemanre, Emma Watsonra, aki szimpatikusabb, de megvitathatjuk, ha más ötleted van. Very Happy
Az ikertestvérem vagy, akit csupán pár perccel előztem meg, s mégis egy szakadék tátong közöttünk. Te csöndes vagy, én harsány, te szófogadó, én lázadó, s sorolhatnék még ezer meg ezer ellentétpárt, melyek leírnak minket. A kedves, az alázatos, a kifogástalan, a tökéletes. Születhettél volna előttem és akkor most nem lennék ekkora pácban. Az egyetlen vagy, aki tudod, hol vagyok, hol voltam és miért. Az egyetlen vagyok, aki tud arról: foltot ejtettél a fátyollal, s mirtuszkoszorúval megszentelt engedelmességeden, összeszűrted a levet az egyik palotaőrrel. Vajon feltűnt már a sok lovaglólecke a szüleinknek, vagy nagyanyánknak, kinek nevét te is örökölted? Hiszen korábban vonakodtál a közelükbe menni, mióta leestél egy lóról, önkéntelenül is félelmes remegés tört rád, szakadozott légzés. S most mégsem a festővásznak, s ecsetek társaságában mulatod az időt, nem születnek új bejegyzések a baldachinos ágy párnájába rejtett naplóban, elmaradoznak a táncórák, melyekre korábban oly nagy szeretettel szaldtál. Helyette naphosszat a kertben tekintesz titokzatos sarkok mögé, lopott csókokból éltek, ellejtett tánclépésekből a fák árnyában, zongorleckékből a hallban az éjszakánként. Ígéretet tettél, herceghez mész hozzá, s most mégis kész vagy ezt a fogadalmadat megszegni, s méltatlanra cserélni, emiatt kizárhatnak az öröklési rendből, te mégis mindenre elszánt vagy, olyan, mint még soha. Talán az első szerelem vakító varázsos bája, talán valami egészen más.
play by
kor
csoport
rang
alkudható
22
dán
királyi család

Frederik
responsibility is the price of kingdom
A képen William Moseley. Very Happy De gondoltam Chris Pine-ra, Josh Dallas-ra, Sam Heughan-ra, Ben Barnes-ra, Jensen Ackles-re, Richard Madden-re, igény esetén megvitatható. Very Happy
Az első vagy, aki bearanyozta a szüleink életét, az első, akit születésekor ágyúlövések tisztelete köszöntött, te voltál a trónörökös. Bátorságra, felelősségvállalásra, értelemre neveltek, te mindent elsajátítottál, s most mégis lemondani készülsz a címről a nőért, az igaziért, pontosan azért, mert tudod mivel jár hercegnek lenni, s csak sejteni véled, mi várna rád királyként s rá királynőként, vagy a gyerekidre, máris útban lenne egy? Egyedül téged avattak be szüleink és nagyanyánk, hogy nem kívánja többé e terhet cipelni, elfáradt, a szüleink apánk betegsége miatt, nem bírnák el, hiszen anyánk beleőrülne az aggodalomba, a félelembe mikor történik nagyobb baj. Te igyekszed előkészíteni a terepet nekem, felkészíteni mindenkit arra, hogy nem leszel király, Dániában újabb királynő fogja követni II. Margitot, mégpedig engem szánsz erre a szerepre, ám én szeretném kiírni magam a próbatáblából, kihúzni a nevem a szereposztásból. Ostromlod a szüleinket, a nagyanyámat, a többiek, s az ország semmiről sem lát mindebből, mennyi idő lehet még hátra a nagy bejelentésig, s a trónra lépésig, s mi fog történni addig még?
play by
kor
csoport
rang
alkudható
25-33
dán
királyi család
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal