welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Bff
TémanyitásTárgy: Bff Kedd Júl. 24, 2018 9:39 pm
szépséges neved
Best friends are the people you can do anything and nothing with and still have the best time.
Szeretlek, te bolond! Abból kiindulva, hogy miként találkoztunk először, soha nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen jóban leszünk. Na de kezdjem is az elején. Mindketten biszexuálisak és kíváncsiak vagyunk, illetve szeretünk szórakozni. Erre a felfedezésre az első közös esténk után jöttem rá. Mivel nagyon jól és felszabadultan éreztem magam veled és látszólag az érzés kölcsönös is volt, nem köntörfalaztam, felhívtalak hozzám. Hogy megbántam e? Drágám, kevés az a pasi (vagy csaj)  aki nálad  jobban csókol. Ha minden a megszokott rend szerint zajlott volna le, akkor másnap te hazamész  és valószínüleg nem is találkoztunk volna többet. DE mint kiderült véletlenül pont szükséged volt egy korrepetátorra matekból az unokahúgod/kislányod(?) számára, és ki más lenne jobb abból, ha nem én? Vagyis, átlagos vagyok benne, de akkor ott ezt nem akartam az orrod alá dörgölni. Lényeg a lényeg, bár mi ketten soha nem ismételtük meg azt ami azon az ominózus estén történt, de egymást annál jobban kiismertük és mint kiderült nagyon is hasonlítottunk. Ahogy teltek a hetek, hónapok szépen lassan a legjobb barátnőmmé nőtted ki magad.  

//Valami ilyesmire gondoltam, nagyon várom a hölgyeményt A személyiségébe és az előtörténetébe direkt nem mentem túlzottan bele, hogy a leendő elvállalója tudja minél jobban magáénak érezni a karaktert. A pb-t szeretném ha megmaradna, a neve viszont nincsen kőbe vésve, mindenesetre pont emiatt ne felejts el hozzám vágni egy pm-et amint  megérkeztél  
play by
kor
csoport
rang
hannah simon
32
rád bízva
rád bízva

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

média

keresett :
-