welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Buckingham-palota
TémanyitásTárgy: Buckingham-palota Csüt. Júl. 26, 2018 4:50 pm

A Buckingham-palota a brit uralkodó hivatalos rezidenciája, lakhelye. A palota London belvárosában, Westminster városrészben található. Az épület állami alkalmak, uralkodói rendezvények helyszíne, valamint közkedvelt turistacélpont.

A Victoria emlékmű a Victoria királynő emlékműve, amely a londoni The Mall végén a Buckingham-palota előtt található.
Admin

Hozzászólások száma :
266

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Buckingham-palota Csüt. Júl. 26, 2018 5:15 pm

Fred&Anna
A világkörüli utazásomat Angliában, Londonban kezdem. Bár igaz már jártam itt, se még kislányként. Sok mindenre nem emlékszem abból az időből, nah meg most egyedül fedezhetem fel ezt a csodálatos várost. Csak pár napra jöttem Angliába. Ez amolyan kis bemelegítő. Nincs túl messze Dublintól és a repülőjegy sem volt vészesen drága. Egy olcsó kis apartmant sikerült találnom a város határában. Tökéletes helyen van. Igaz így többet kell utaznom, míg a központba érek, de addig is jobban megismerem az itt élők szokásait, mindennapjait.
Mára a híres palotát és a mogorva őröket terveztem be fő célpontnak. Sok filmet láttam már a palotáról, de leginkább az előtte álló, mereven bambuló katonákról. Nem… nem tervezem megnevettetni őket. Ha jól tudom azt nem is szabad, vagy legalább is nem illik. Én nagyon is sajnálom őket. Egész nap ott állni és elviselni az idióta turistákat.
Nagy izgatottsággal és vidáman szállok le a piros buszról. Mindig is ki akartam próbálni egy ilyet. Természetesen az emeleten utaztam, hogy addig is nézelődjek, fényképezzek. Még csak egy napja vagyok itt, de már most nagyon beleszerettem ebbe a városba.
Rengeteg turista van, aminek nem kimondottan örülök, de várható volt, hisz ez az egyik legnagyobb látványosság Londonban. A palota elé érve pár percig csak csodálva figyelem az épületet, majd már elő is veszem a gépemet, hogy elkezdjem megörökíteni ezt a szépséget.
Mikor elkezdek fényképezni szinte teljesen kikapcsol az agyam, nem igen figyelek a környezetemre, ami sokszor nem a legszerencsésebb, de így tudok odafigyelni minden kis apró részletre. Nem csak a palotát, a katonákat fényképezem le, hanem a civileket. Próbálok egy-egy izgalmasabb, érdekesebb, viccesebb vagy éppen meghittebb pillanatot elkapni miközben észre sem veszem, hogy valaki mögém lopakodott és kinézte magának a hátizsákomat.

dolgozó
Korom :
23

keresett :
Világutazó

Hozzászólások száma :
7

reagok :
3

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal