welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Aki talán képes meglágyítani a szívem, talán
TémanyitásTárgy: Aki talán képes meglágyítani a szívem, talán Csüt. Aug. 09, 2018 3:58 pm
Rád bízom a nevét
The room was completely black,
I hugged her and she hugged back.
Miért vagy ilyen tökéletes? Ron* után úgy gondoltam, hogy a szerelem egy nagy üres, élvezhetetlen fekete lyuk, aztán most itt vagy Te. Ugye tisztában vagy vele, hogy mennyire utállak? Utállak, amikor azt mondod, hogy mosolyogjak, miközben annyira erőlködöm, hogy tartsam a pókerarcom. Utálom, hogy megszerettem miattad a jazz zenét és a bort. Utálom, hogy jófiú vagy és egyáltalán nem gondolná az ember, hogy te és én. Nem, nem, nem. Fúj.
Még a testvéreim sem gyanakodnának, ha veled sétálnék be a házba annyira más vagy és mégis…
Elfogadod, amilyen vagyok, tűröd, ha megpróbálom a határaidat feszegetni, pedig neked nagyon is tisztán meg vannak húzva azok a bizonyos határok és az se érdekel téged, hogy nem olyan lány vagyok, mint mások. Lehet ez fogott meg téged, hogy nem vagyok unalmas? Mert Te az vagy, ezt sokszor hangoztatom, az első unalmas dolog, ami tetszik. Mármint izé…

//Konkrétan nem szeretnék megszabni semmit, még így is lehet túl sok mindent szögeztem le, de egy pm váltásban majdnem mindenre kapó vagyok. Ahogy látod, romantikus szál lenne a miénk, de ne aggódj biztos, hogy nem lesz egyszerű, hiszen Hell az Hell. Te pedig tulajdonképpen egy egészen nyugodt lelkű fiú lennél, elég türelmes hozzá. Megtanítanád, mi az a szeretet, szerelem, ilyesmi.
És még annyi, hogy nagyon várlak, sok izgalmas játékot biztosíthatok!    Gyerünk, mire vársz? //
*Ron= Ex-barát, aki csak kihasználta Hellt, miközben Hell úgy gondolta ez az igaz szerelem.
play by
kor
csoport
rang
Alex Lawther
18-19
norvég
diák?
diák
Korom :
18

Hozzászólások száma :