welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 3:51 pm
Szer. Dec. 12, 2018 5:10 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Alaris Mharaxia, Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Elif Clarissa Demirel, Henrik Morstad

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Manon Celia Fontaine
TémanyitásTárgy: Manon Celia Fontaine Csüt. Aug. 09, 2018 5:07 pm

Manon Celia Fontaine
I've got nothing to loose.
i got nothing to hide

Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300.
did i lie, or did i tell the truth?
Lili Reinhart

25

francia

rang

1993.01.29.

Franciaország, Párizs

hetero

"kényszer" eljegyzés

little more detail

Céleste Fontaine - édesanya - 52
Édesanyámmal való kapcsolatom nem mindennapi, és ezt a legnagyobb jóindulattal sem lehet, pozitív értelemben venni. A kedvenc kis projektjeként tekint rám, az elvárások halmaza alól szinte ki sem látok. Neki köszönhető a balett karriker, ő a menedzserem, a legnagyobb tanácsadóm és életem igazgatója. Habár cseppett sem vágyom arra, hogy ő rendezze meg a Manon csodálatos élete című filmet, nem tehetek ellene semmit. Tudja, hogy nem szeretek csalódást okozni és maximalista is vagyok. De Céleste rémuralma a vége felé közeledik, mert éppen itt van az ideje, hogy a sarkamra álljak.

Raphäel Fontaine - édesapa - 54
Apa, a férfi a háznál. Khm. Mintha egy maffia család volnánk, és anyám lenne a főnök. Apa semmiben nem kérdőjelezi meg, mindenben igazat ad neki, még annak ellenére is, hogy nagyon szeret engem. Képtelen önálló véleményt alkotni odahaza, habár az üzleti életben kifejezetten keménynek mutatkozik. Ez volnék én is. Egy üzleti fogás. Hiszen egy sok milliós üzlet miatt, férjhez adnak. A beleegyezésem nélkül.

Romain Fontaine - bátyj - 28
Romain az egyetlen olyan közvetlen családtagom, aki talán valóban szeret engem, és érdekli hogy mi van velem. Habár Franciaországból sikerült kiüldözniük a szüleimnek, főként a karriere miatt kellett elköltöznie. Gyakran beszélünk, tartjuk a kapcsolatot, de sokkal nehezebb ez, mióta nem egy fedél alatt lakunk.

Dorian Dubois - vőlegény - 27
Életem során, egyetlen egyszer találkoztam vele, egy nagyszabású vacsora alkalmával, amikor rögtön kiderült hogy ő lesz a férjem. A szüleim akkor jelentették be, még csak meg sem beszélték előtte velem. Egy arrogáns, bunkónak ismertem meg, aki egyáltalán nem bánja annyira a házasságot mint én, ugyanis amikor senki nem halotta, hangosan megjegyezte, hogy ne aggódjak nyugodtan tarthatok majd szeretőt, mert ő is fog. Ezután az arcába vágtam az italomat és elhagytam a helyszínt.

NEM CSALÁDTAGOK
Alfie Ballard - legjobb barát - 24
Alfie barátomat már évek óta ismerem, pontosabban az egyetlen barátomként könyvelhetem el a középiskola óta. Nem vagyok egy közkedvelt személyiség, leginkább mert a fél életemet a párizsi Opera Balett falai között éltem, így nem igazán tudtam normális kapcsolatokat kialakítani a külvilágban. Alfie jelenleg Angliában, Londonban él.

főkaraktered neve (kötelező kitöltés)

Vendég
Vendég

1 / 1 oldal