welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Bestie
TémanyitásTárgy: Bestie Pént. Aug. 10, 2018 6:00 pm
Alkotóra bízva
egy kellemes kis idézet

/A karakter már egyszer megalkotásra került, ám sajnálatos módon a megalkotó ihlet hiányában úgy határozott, hogy lemond róla. Sad /

A szomszéd fiúcska;

Körülbelül 2-3 héttel később érkeztél, mint én. (legyen egy 1,5-2évvel ezelőtt) Szóval szerencsém volt veled, mert neked köszönhetően nem éreztem magamat annyira kívülállónak. Kettecskén szerencsétlenkedtünk a már összeszokott házbeliek között.
A szerencsétlenkedést úgy értsd, hogy én nekem, ha bármi gondom akadt a lakásban vagy környékén, neked szóltam. Szerintem az elején azt hihetted, hogy fel akarlak szedni, pedig korántsem ezért voltam majdnem minden másnap az ajtódban. Nem vagyok egy olyan lány, aki minden üggyel, bajjal ugrik másokhoz, de tényleg nem értek a vízvezeték elzárásához, ha éppen medencévé változik a lakásom. Cserébe néha gyakorlom rajtad a gyatra főző tudásomat, téged ezért merlek szerencsétlennek titulálni. Mert hidd el nekem, hogy nem könnyű megemészteni, amit én alkotok.
Ha véletlenül úgy alakul, akkor lazán átmászok hozzád, hogy kirámoljam a hűtődet, szerintem ezen már megsem lepődsz. Te is bármivel zaklathatsz, volt már arra is példa, hogy eljátszottam a csajodat, hogy az aktuális luvnyádat elhajtsam.
Valami szikrázik, ám mindig úgy alakul, hogy valami közbe szól. Csörren a telefon, dörög az ég, sípol a vészjelző, tényleg mindent megtesz azért az univerzum, hogy mi ketten ne lépjük át a bizonyos határt. Nem barátság, nem is testvéri viszony, kölcsönös adok-kapok, legalábbis én így gondolom, de nálad sosem lehet tudni…

Egyetemista vagy, így ott is gyakran sikerül összefutnunk. Hogy mit tanulsz azt teljesen rád bízom. Bírnám, ha te is járnál a tanár úr óráira és feltűnne, hogy valami nem stimmel. (lehet, hogy el is meséltem neked, hogy valakivel összefeküdtem, s lévén okos vagy, rájössz magadtól) Akár zsarolhatod is őt ezzel, ha szeretnéd, én nagyon értékelném ezt a dolgot. Very Happy Very Happy Very Happy
Az is eszembe jutott, hogy akár lakótársak is lehetünk, de ezt már tényleg rád bízom. Én egy jó kis barátságot képzelek el, ami néha a rezgő lécen van, no nem a veszekedések miatt, hanem azért, mert több is van ott.

Család; te dolgod, hogy apuci és anyuci miféle. Felőlem akár lehet ezer testvéred is, teljesen rád bízom. Csajozol, de nem maradsz meg senki mellett sem. (Én szentül hiszem, hogy csak azért csinálod ezt feltűnően, hogy engem idegesíts.)

// Pb-t nagyon szeretném, minden más megbeszélés kérdése. Ha megérkeztél dobj egy üzenetet nyugodtan, nagyon várlak, mert szeretném kicsit feldobni az életem
Nem zárom ki a szerelmi szálat, ugyanis én tényleg úgy képzelem el, hogy nagyon vékony a határ közöttük. Ugye a tanár úr is képben van, de mivel az Ő megalkotója is elpárolgott.... így hát a lányka csak hever a pamlagon. //
play by
kor
csoport
rang
Jon Kortajarena
24-25
francia
bármi
diák
Korom :
24

keresett :