welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Tanár úr
TémanyitásTárgy: Tanár úr Pént. Aug. 10, 2018 6:04 pm
Jamie?
egy kellemes kis idézet

Ó az egyetem és a csodás atmoszférája, amely megbolondít mindenkit…
Egy ilyen buli alkalmával találkoztunk, még a nyár végén. Én friss husiként léptem át a helyiség küszöbét, s elveszett őzgidaként jártam körbe-körbe egy barátnőm oldalán. Már nem tudom hogyan akadtunk össze, de arra tisztán emlékszem, hogy másnap az ébredés eléggé fájdalmas volt. Leléptem, nem hagytam hátra semmit, hogy ez téged érdekelt-e, nem tudom.

Eltelt egy hét, s elkezdődött az egyetem. S vajon ki tartotta a legelső előadást, melyet végig kellett ülnöm? Hát persze, hogy te. Ugyanis te vagy az egyik legújabb és legfiatalabb tanár az egyetem berkein belül. Gyakorlatilag még te is tanulsz, mégis a tanerő hiány végett valahogyan el lett intézve, hogy te tarthasd ezt a csodálatos órát az alsóbb éveseknek.
Hogy ez mennyire lesz kínos vagy előnyös számomra? Azt még nem tudom, de nagyon remélem, hogy nem kezdesz el azért szívatni, mert szó nélkül otthagytalak. Hiszen te is tudod, hogy sokkal hasznosabban is eltölthetnénk együtt az időt…
Esetleg; valamelyik felmenőd tanár volt, még hozzá az egyik legelismertebb, s még most is gyakran tart előadásokat az egyetemen.
Anyukád ügyvéd, az egyik legpokolibban tárgyaló fél, akinek már a nevétől is félnek az emberek. Te a kettő keveréke vagy.
Jogi célokkal érkeztél az egyetemre (szerettél volna anyuci nyomdokaiba lépni), de végül a tanári éned erősebb lett. Így a jogi alapokat próbálod átadni az újdonsült egyetemistáknak.
Mivel még kezdő vagy, ezért nem biztos, hogy jók a módszereid, azonban eléggé határozott stílust képviselsz, ami mindenképpen a te malmodra hajtaj a vizet.
Nem kell a későbbiekben tanárrá válni, csak elindulásnak szántam, hogy azért ne egy csodás főiskolás szerelem legyen ez.
Apropó, nem kell szerelemnek sem lennie, jobb szeretem, ha látjuk, miképpen alakulnak egymás mellett a karakterek. Simán lehet egy egyszeri légyott, bár a többszöri kifizetődőbb lenne a sztori szempontjából.

Család; amit szeretnél. Nem szegényeknek képzelem őket, az én fejemben viszonylag harmónia uralkodik közöttük, de aztán lehet, hogy neked jobb, ha nem. Teljesen rád bízom.

// Pb: csak ötlet, lehet velem egyezkedni Wink de nézd már meg milyen cukik együtt!!!!
A karaktert egyszer már megalkották, kemény 1-1 elküldött hszig eljutottunk. Kérlek csak akkor vidd el, ha viszonylag aktív tudsz lenni, mert Ananak az egyik alappillérje lenne a drágaság.. Smile
Ha megérkeztél dobj egy üzit és a tied vagyok Wink//
play by
kor
csoport
rang
Daniel Gillies?
27-30
francia?
dolgozó?
diák
Korom :
24