welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

Dr. Ethan Reed
TémanyitásTárgy: Dr. Ethan Reed Vas. Aug. 12, 2018 8:08 am

Dr. Ethan Reed
A doctor sees all the weakness of  mankind
i got nothing to hide

Spent 24 hours
I need more hours with you

Szólalt meg a kis rádióból a könyököm mellett ez a dal. Már tucatszor hallottam és egyre jobban idegesített.
Nem volt rossz dal, de nem volt az én stílusom. Az énekes hangja pedig... huhh falra másztam tőle lassan. Nem tudtam így koncentrálni.
Egy pillanatra lehunytam fáradt szemeimet hogy ne a nagy véres sebet lássam magam előtt. SZép vágás volt, könnyű volt kitisztítani és kiműteni az oda nem illő daganatot.
- Rogers - szóltam az egyik doktorranoncnak aki egyből vigyázba vágta magát. Hát persze...
Én vagyok a sztárorvos már évek ota. Mindenki az én jobbkezem akar lenni.
A siker furcsa dolog.
Nem elég ha tehetséges vagy hozzá és értesz ahhoz amit csinálsz. Van valami összetevő még ami nélkül nem lehetsz sikeres.
Talán senki sem tudja biztosan hogy mi az de én a szerencsére tippelnék.
Mikor huszonöt évesen megcsináltam a doktori diplomámat még nem sejtettem hogy ilyen jövő áll előttem.
Fiatal voltam, nagy tervekkel, annál is nagyobb arccal. Nem csoda, summa cum laude diploma, jóképű voltam, fiatal, erős, bomlottak utánam a nők. Mindent elérhettem amit akartam.
És el is értem ha már itt tartunk.
Az elmúlt hét évben rengeteg helyen dolgoztam, rengeteget tanultam. Nekem európa volt a célom. Egy másik kultúra, egy másik élet.
Sosem szerettem megszokni a dolgokat, mindig kellett valami új.
Ahogy ezt a rohadt számot sem akarom megszokni.
[/i]'Cause girls like you
Run around with guys like me[/i]
Az agyamra megy.
- Rogers kikapcsolná végre a rádiót? Vagy csak állítsa másra nekem az is jó csak hallgasson el végre! - nyitottam ki újra a szemem. Alig két másodperc telt el miközben gondolkodtam. A seb még mindig szépen nyitva állt előttem, az ujjaim között biztosan állt a szike.
A rádióból valami halk, kellemes jazz szólalt meg ami máris jobban hangzott mint az előbbi dal. Apró mosoly terült el a maszkom alatt és biccentettem Rogers felé.
- Nem szereti a Maroon V-ot Dr. Reed? - kérdezte az egyik aszisztens lányka előttem. A szemeiben leplezetlenül csillogott a rajongás és ahogy a szemeim az övéibe mélyedtek szinte elvörösödött.
- Nincs bajom velük. De ez a számuk a könyökömön jön ki. Törlést kérek - néztem a mellettem álló nővérre aki kézségesen teljesítette a kérésemet.
A szemben álló lányka még mindig nem vette le rólam a szemét. Valamit nagyon akart tőlem.
Már rég nem voltam olyan mint fiatalkoromban. És főleg nem kezdtem kollegával.
Lassan elfordítottam róla a szemem és folytattam a műtétet. A zene megszakította az ekg monoton csipogását és segített koncentrálni.
Mintha élesebben láttam volna magam előtt az izmokat, az idegeket, az erek végtelen hálózatát.
Könnyebben elértem a csúnya hússzínű dudort amitől meg kellett szabadítanom a páciensem.
Mindenki lélegzetvisszafojtva figyelte a műveletet. Még mindig visszatartottam a levegőt én is mikor egy ilyen részhez értem a műtét során.
De sikerült. Kiszedtem a daganatot és az egész műtő lassan, egyszerre fújta ki a levegőt.
- Dr. Dante - léptem hátra és leraktam a szikét - Összezárná a sebet kérem? - fordultam az asszisztensemhez aki örömmel vette át a helyemet. Egyike az első tanítványaimnak.
- Szép munka volt emberek - biccentettem a többiek felé és kimentem. Meg akartam már inni egy kávét. Túl hosszú a duplaműszak.
Megszabadultam a műtősruhától és a maszktól, és miután megmosakodtam kiléptem a kórház folyosóira.
Már három éve itt dolgoztam és egy éve voltam a Da Vinci magánklinika vezető sebésze. Rangos hely és imádtam itt dolgozni.
- Ethan - szólt egy ismerős hang pontosan mikor a kávéautomatához értem. Hogyne.... Nehogy hagyjanak inni egy kávét.
Egy pillanatra lehunytam a szemem és mosolyt erőltetve az arcomra megfordultam.
A kórházigazgató egy kövér, tepsiképű, meglehetősen ostoba pasi volt. Úgy állt rajta az öltöny mint tehénen a gatya. Fogalmam sem volt hogy jutott odáig hogy egy ilyen neves magánklinika igazgatója legyen.
Ő volt az egyetlen a klinikán aki nem a vezetéknevemen szólított.
- Igen Robert? - viszonoztam a közvetlenségét kelletlenül.
- Megjöttek a támogatóink. Azt akarom hogy találkozz velük - mondta behízelegve. A fintor az arcomon mindent elárult. Francnak se volt kedve bájologni. De mit tudtam volna csinálni. Sóhajtva követtem.
Ennyit a kávémról.
Néha azt kívántam bár én lehetnék a kórházigazgató hogy orvosokat küldhessek magam helyett a támogatókkal találkozni. Én meg csak ülnék a nagy íróasztalom mögött, kortyolgatnám a nem automatás kávém és élvezném a hatalmat.
Nem... Jobban belegondolva ebbe beleőrülnék. Túlságosan szeretek gyógyítani.
did i lie, or did i tell the truth?
Jensen Ackles

33

Külföldi

Dolgozó

1985. augusztus 8.

USA, California, San Fransisco

hetero

A munkámnak élek

little more detail
Tipikus amerikai családmodellt kell elképzelni ha rám gondol az ember. Anya, vékony, igazi bombázó, aki cigarettán és nyugtatókon él hogy elviselje a buta és csúnya de annál pénzesebb férjét. Soha nem értette senki, köztük én sem hogy ők hogy alkottak egy párt. Mondhatnám hogy anyámnak én okoztam az egyetlen örmöt az életében de ez sem volna igaz. Mindig nagyon jól játszotta hogy szeret, de mindketten éreztük hogy ez egy roppant felszínes kapcsolat. Nem kötődtem hozzá, ahogy apámhoz sem.
Így nem volt nehéz eljönni otthonról, egy új kontinensre, hátrahagyva mindent amit valaha ismertem vagy szerettem.
Jó pár éve nem láttam őket, és beszélni is alig beszéltünk. Nem is hiányoznak túlzottan.
Alexander Holland

dolgozó
Korom :
33

Hozzászólások száma :
2

reagok :
0

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Dr. Ethan Reed Kedd Aug. 14, 2018 2:03 pm
gratulálunk, elfogadva!
welcome aboard

Légy üdvözölve az oldalon Ethan!  

A karakterlapoddal mindent rendben találtam, igazán érdekes olvasmány volt, szép fogalmazással megfűszerezve, úgyhogy utadra is engedlek, irány foglalózni (avatar+rang) utána pedig tiéd a játéktér!

Admin

Hozzászólások száma :
266

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal