welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 11:07 pm
Yesterday at 10:10 pm
Yesterday at 9:04 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 6 13
dán - 1
francia 6 5
görög 1 1
holland 1 -
ír 5 5
külföldi 3 6
norvég 3 4
olasz 2 2
orosz 2 3
spanyol 4 2
svéd 2 2
összesen 35 44

~ Nolen
TémanyitásTárgy: ~ Nolen Vas. Aug. 12, 2018 12:19 pm
~ Nolen
egy kellemes kis idézet
Drága!
Borsó meg a héja kifejezés ránk nem lenne a megfelelő, ám mégis mondhatjuk azt, hogy valamilyen nyakatekert módon, ha ránk néznek, teljes harmóniát látnak közöttünk. Hogy ez minek is köszönhető?
Talán annak, hogy két éves korod óta boldogítalak. Testvérek vagyunk, ám nem a vérszerintiek. Te mostohaapád elvette az én anyámat, s így kerültünk egy fedél alá. Ezt persze sokan nem tudják. A külvilág felé úgy rendezték a papírokat, mintha anyám hozott volna téged a világra, erre pedig azért volt szükség, hogy te majd örökölhess, amit csak lehet. (anyám családja ennek nem igazán örült, de nem tudtak mit tenni egy szerelmes nő akaratával szemben)
Múlt béli kapcsolatunk eléggé hullámzó volt, de nem mondanám azt, hogy valaha is rosszban lettünk volna, sőt! (ha megérkeztél ezt majd kifejtem privátban)
Manapság te apánknak dolgozol. Ide-oda repülsz a világban, sorra kötöd az üzleteket, látszólag fejet hajtasz az öreg akarata előtt, ám titkon arra pályázol, hogy kiválj a cégből és saját vállalkozásba kezdj.
Ebben két nagyon jó barátod is szerepel. Őket a gimnázium óta ismered, van egy kis „brigádotok”, minden évben végrehajtotok valami őrültséget, nem félve attól, hogy milyen következményei lehetnek ennek. Egyszer majdnem meghaltál, mert egy szikláról leugrottál, de az ernyőd nem nyílt ki. ( A két fiú lazán meghírdethető a későbbiekben, én imádnám, ha ők is megjelennének a színen.)
Család?
Hahh, nem. Te jelenleg nem az a típus vagy, aki megállapodna bárki mellett. Nem azt mondom, hogy hetente váltogatod a nőket, talán van, akit két hétig is magad mellett tartasz. Titkon vágysz arra a nőre, aki megfog és magához köt, ám még nem találkoztál ezzel a nőszeméllyel. (Erre is van egy elképzelésem, de persze nincsen kőbe vésve a dolog, ezért nem is kötöm ki.)

//Röviden ennyi. Az én fejemben még rengeteg minden van róla, amiket csak azért nem írok ide, mert nem szeretném, ha azt hinnéd, hogy kőbevésett dolgok. Ha érdekel a karakter, akkor dobj egy üzenetet és mindent lebeszélünk.
Én nagyon várom, mert imádnám húzni a drága bátyus idegeit.//
play by
kor
csoport
rang
Nick Bateman
28
Angol
Gazdag
gazdag
Korom :
26