welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Vas. Nov. 11, 2018 11:30 pm
Vas. Nov. 11, 2018 6:16 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Állásinterjú
TémanyitásTárgy: Re: Állásinterjú Szer. Aug. 15, 2018 7:42 pm

Enzo&Rosa
Sohasem bizonyult nehéznek felöltöznöm egy adott eseményhez, általában már elalvás előtt tudom, hogy mit fogok viselni másnap. Öltözéket választanom nem okoz gondot, az én alakomra temérdeknyi stílus és fazon áll rendelkezésre, persze, amit éppen megengedhetek magamnak. Ezért is okozott ma reggel igen csak kemény fejtörést, hogy tanácstalanul álltam a tükör előtt alsóneműben, már legalább egy fél órája. A hajammal és a sminkemmel már rutinosan hamar elkészültem, fekete hajam hullámokban omlik vállaimra, arcom tiszta, kontúrozott, kihangsúlyozza arcéleimet, ugyanakkor nem viselek sok sminket. Készülődés közben próbáltam arra figyelni, hogy ne legyen erős, először tisztán, önmagamként, természetes szépségemmel kell megnyernem magamnak a munkát, ha ez meg van, később már csak rádob egy lapáttal a fellépésekkor alkalmazott vad, tüzes és szexi kinézetem.
Mindennel megvoltam, már csak fel kellett öltöznöm. De mégis mit illene viselnem egy ilyen állásinterjún? Elegáns öltözéket? De hisz sztriptíz táncosnak jelentkezem. Ugyanakkor egy elit helyre mégsem tehetem be a lábam egy szakadt farmerben. Ezen most tényleg sok múlik. Rengeteg ajtót nyit meg előttem ez a lehetőség. Búcsút mondhatok az összes részeg baromnak, akivel eddig dolgom volt. Nem lesz több balhé, nem lesz több nélkülözés, egy ilyen helyen az eddigi fizetésem többszörösét kereshetem meg, arról nem is beszélve, hogy mennyi befolyásos, gazdag emberrel találkozhatok itt. Már akkor tudtam, hogy ez az állás nekem kell, amikor először meghallottam, hogy a jelenlegi munkahelyemen sugdolóznak róla a lányok. Mindannyian megpályázzák, ebben biztos vagyok. Egyikünk sem szívesen marad ott, azon a lepukkant helyen. Viszont én leszek az az egy, aki meg is szerzi. Messze a legjobb vagyok mindközül. Spanyol vér csörgedezik az ereimben, arra születtem, hogy táncoljak, hogy vezessen a zene és elkápráztassam a közönségemet. Már gyermekkoromban is tartottam előadásokat otthon, a családnak. Mindig is élveztem, ha néznek, ha csodálnak. Ez a munka nekem való! Innen egyik lány sem érhet a nyomomba, ügyesen próbálkoznak, de sohasem lesznek nálam jobbak. Természetesen, ez még nem jelent biztos bejutást. Kitudja hány jelentkező lesz még, lefogadom, hogy rengeteg. A város legelitebb klubjába ki ne akarna bekerülni?
Nem riadok meg a versenyhelyzettől. A lehető legtöbbet kell ma kihoznom magamból, itt a nagy lehetőség, nem fogom elszalasztani.
Végül sikerül felöltöznöm, ügyelve a tökéletes megjelenésre. Biztos, ami biztos, a legszebb fehérneműimet viselem, kitudja, miből áll ez az interjú. Valójában fogalmam sincs, hogy mit fognak kérdezni vagy kérni.  A mostani helyemen elég volt a felvételemhez, hogy csinos vagyok. Készen kell állnom minden eshetőségre, semmi nem érhet váratlanul.
Magabiztosan és mindenre készen elindulok az állásinterjú helyszínére. Mert természetesen abban a pillanatban, hogy hallottam, hogy táncost keresnek egy elit helyen, rögtön utána is néztem a részleteknek és jelentkeztem. A hirdetés szerint egy személyi kérdésekért felelős asszisztens tartja az interjúkat, ez jobban hangzik, mintha máris a nagyfőnökkel kellene találkoznom. Az ilyeneknek valószínűleg túl sok dolga van, nem ér rá foglalkozni a jelentkezőkkel. Amint megérkezem a klubhoz, meg is értem, hogy ez miért van így. Egy ilyen helyet vezetni nem kis munka lehet, bár biztos vagyok benne, hogy a minden férfi álmát megvalósító személy élvezi, amit csinál.
Az előkelő épületbe belépvén, mintha valami csoda tárulna a szemem elé, gyönyörködve nézek szét az épületben, pedig még szinte semmit nem láttam belőle innen a bejáratból. Azonnal elém siet egy asszisztens és eligazít. Szóval itt még az asszisztensnek is van asszisztense.
Úgy látszik külön időpontokra hívták a jelentkezőket, mert alig néhány perc telik el és szólítanak, hogy mehetek.
Vale Rosa, adj bele mindent!
Belépek az irodába. Egy jóképű elegáns, fekete zakót viselő férfi áll az asztala mellett. Próbálom leplezni a meglepettségemet, nem éppen ilyenre számítottam. Becsukódik mögöttem az ajtó, még halkan veszek egy mély levegőt, és én is bemutatkozom.
- Jó napot. A nevem Rosalía Rodríguez. Szólítson Rosanak. – mondom, majd egy elbűvölő mosolyt varázsolok az arcomra.
Helyet foglalok az asztal előtti egyetlen széken. Cigaretta füst üti meg az orromat. Gyorsan szemügyre veszem a helységet. Minden bútor újnak és drágának tűnik, a berendezés színei kifinomultak.
Kihúzom magam, minden gesztusommal éreztetvén magabiztosságomat. Kíváncsian várom, hogy miből fog állni ez az interjú.

leszakadt
Korom :
22

Hozzászólások száma :
7

reagok :
3

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Állásinterjú Szer. Aug. 15, 2018 9:05 am
Szeretem a munkám. Mármint nem csak azt, amit az alvilágban végzek, de azt is, ami a fedő tevékenységem. Mondjuk biztos vagyok, hogy sok férfi ölni tudna a Club-ért is, de ők abba nem látnak bele, hogy ez mennyire nem csak szórakozás és mennyire nem egy habos torta. Nem egy személyben gondoskodom az összes dologról, de azért kézben tartok mindent, így a bárpultok italkészleteinek minőségétől a biztonságiak felkészültségén át a lányok fellépő holmijainak állapotáig mindenre kiterjed a figyelmem, ha a Club-al foglalkozom. Az ördög a részletekben rejlik, én pedig jó ördög vagyok és igyekszem ismerni is azokat. Ez már afféle hobbi is és valahol kikapcsolódás is, mert, lássuk be: a kényes maffia területi kérdések tárgyalásával töltött nap után nem jobb bejönni és egyszerűen a Gold Label kategóriájú whiskey-k minőségét megvitatni, s hogy ennek függvényében mi legyen az áruk? Sosem volt gyenge a gyomrom és nem riasztott az sem, ha saját kezűleg kellett valamilyen ügynek és egy egyén életének a végére pontot tennem, ennek ellenére ennyi dolgos kikapcsolódás még nekem is kell.Amitől már-már átlag polgárnak érezhetem magam. De nem teljesen. Mert kábítószer itt is van, ahogy fontos üzletek is és még fontosabb emberek. Politikusok, a rendőrség, a belső elhárítás és a katonaság fejesei, csupa prominens személy, akiket mind-mind behálóztunk-, behálóztam. Ők az én "védőhálóm" azon túl, hogy vendégeim, vagy üzletfeleim. Egymásra vagyunk utalva, mert az én zavartalan létezésemhez kellenek ők, nekik pedig sok olyan dolog, amit máshogy nehezen szereznének meg... mondjuk ez főleg a fegyveres testületekre jellemző, számukra az alvilág már a második világháború óta egy árnyékban lapuló partner. Szóval London ezen szegletét egyfajta mini-Szicíliává változtattam: bizonyos fokig mindenki tagja és része a maffiának ebben a "társadalomban", akárcsak "odahaza" ahol én már csak nyaralni voltam. Mindezt gondosan végigpörgetve elmémben nyomom el az illatosított dohánnyal töltött cigarettám a csontból faragott hamutartóban. Most ennyi hívság jól esett. - Jöhet. - mondom egyszerűen és röviden, ahogy az asztalomnál előre hajolva lenyomok egy gombot a telefon készüléken. Ma interjúztatásra készültem, mert szükség van új lányra és akad is jelentkező. Na, ez azért lényegesen az egyik legkellemesebb feladat, be kell látnom. Ha eleget tesznek utasításomnak és beengedik a várakozót, úgy felállok asztalomtól, hogy annak elébe sétáljak és úgy támaszkodjam meg a tekintélyes mahagóni bútordarab elülső oldalán, míg igazítok kicsit sötétszürke zakómon. - Jó napot kívánok Miss. Lorenzo vagyok, a személyi kérdésekért felelős munkatárs. - mutatkozom be könnyed mosoly kíséretében a belépő új jelentkezőnek, ahogy ma már nem először teszem. És nem is a valóságot mondom. Nem kell, hogy tudják valóban ki vagyok. Minden jelentkezőnek azt mondták, hogy a személyi felelős fogja a "meghallgatásokat" bonyolítani. Hogy miért? Mert kíváncsi vagyok rá, hogy miként viselkednek, amikor nem a "nagyfőnökkel" találkoznak. Amikor nem annyira távoli hatalmi pozíció birtokosa áll előttük. Mindenképp valami őszintébb és érdekesebb nézőpontot nyerhetek így. Na meg valahol remek tréfának is tartom az egészet s mindig jól szórakozom a felvett jelentkezők meglepődésén, ha arra kerül a sor. Játék, kikapcsolódás.
gazdag
Hozzászólások száma :
33

reagok :
19

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Állásinterjú Szer. Aug. 15, 2018 9:02 am
Enzo& Rosalìa
Enzo Clubjában London szívében
gazdag
Hozzászólások száma :
33