welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Niklas és Nils
TémanyitásTárgy: Niklas és Nils Csüt. Aug. 16, 2018 9:49 am
Niklas és Nils
egy kellemes kis idézet
Gyerekkorom óta ismerlek benneteket, egy iskolába jártunk egész életünkben és úgy fest az egyetemet is együtt fogjuk elvégezni. Bár ikrek vagytok - mint én és Hell - mégis annyira különböztök egymástól.

Nik: Te voltál mindig a bátorítóm, ha valami hülyeségre készültem. Nem egyszer rángattál bele részegen olyan dolgokba, amit otthon senkinek sem mertem elmondani. Te vagy az én cinkosom minden rosszban. Emlékszel, mikor fogadtunk? Azt mondtad, nem tudom elcsábítani azt a lányt az egyetemi bulin. De sikerült, szóval jössz nekem egy videojáték árával.

Nils: Te vagy a csendesebb, a lelkiismeretesebb... talán hármunk közül neked van egyedül igazán felelősség tudatod. Emlékszem, hogy az utolsó középiskolás évünkben odaadtad a leckédet, ha nekem nem volt kész és leültél velem iskola után tanulni. Ha valaki, akkor te aztán tudod, mennyire nehezen vettem rá magamat a tanulásra. Talán nélküled nem is végeztem volna ilyen jó eredménnyel. Ugye egyetemen is segítesz majd?

Nem ragaszkodom az archoz, a karakterek teljesen szabadon megalkothatók, csupán annyit találtam ki velük kapcsolatban, amiket felsoroltam. Mivel nem egypetélyű ikerpárról van szó, lehettek akár teljesen különbözők is. Semmi sincs megkötve.
Várlak benneteket  

play by
kor
csoport
rang
Timothy Granaderos
19
Norvég
Diák
diák
Korom :
18