Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

Niklas és Nils
TémanyitásTárgy: Niklas és NilsNiklas és Nils EmptyCsüt. Aug. 16, 2018 9:49 am
Niklas és Nils Odland
egy kellemes kis idézet
Gyerekkorom óta ismerlek benneteket, egy iskolába jártunk egész életünkben és úgy fest az egyetemet is együtt fogjuk elvégezni. Bár ikrek vagytok - mint én és Hell - mégis annyira különböztök egymástól.

Nik: Te voltál mindig a bátorítóm, ha valami hülyeségre készültem. Nem egyszer rángattál bele részegen olyan dolgokba, amit otthon senkinek sem mertem elmondani. Te vagy az én cinkosom minden rosszban. Emlékszel, mikor fogadtunk? Azt mondtad, nem tudom elcsábítani azt a lányt az egyetemi bulin. De sikerült, szóval jössz nekem egy videojáték árával.

Nils: Te vagy a csendesebb, a lelkiismeretesebb... talán hármunk közül neked van egyedül igazán felelősség tudatod. Emlékszem, hogy az utolsó középiskolás évünkben odaadtad a leckédet, ha nekem nem volt kész és leültél velem iskola után tanulni. Ha valaki, akkor te aztán tudod, mennyire nehezen vettem rá magamat a tanulásra. Talán nélküled nem is végeztem volna ilyen jó eredménnyel. Ugye egyetemen is segítesz majd?

Végül Nils megérkezett, Daniel Radcliffe arcával. Így, aki Niket választaná, annak is megvan a lehetősége ezzel az arccal vagy bárki mással (esetleg az általam kírt pb-vel: Timothy Granaderos-szal) érkezni. A lényeg, hogy a két srác nem egypetéjű ikrek, tökéletes hasonlóságra nincs szükség, viszont azért próbáljatok meg IKREKben gondolkodni!

Nagyon várunk Nik!

Henri & Nils  Niklas és Nils 2836558721

play by
kor
csoport
rang
Daniel Radcliffe / Timothy Granaderos
19
Norvég
Diák
Henrik Morstad
Korom :