welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

„little” sis'
TémanyitásTárgy: „little” sis' Pént. Márc. 02, 2018 4:37 pm
_____ Bowie
a loyal sister is worth a thousand friends
Mindössze egy évvel vagy fiatalabb nálam mégis olyan aprónak tűnsz a szememben. Sok mindenben különbözünk egymástól. Míg nekem mindenem a színészet, addig te inkább tehernek érzed. Persze ezt sosem mondanád ki hangosan, mert nem akarsz csalódást okozni a szüleinknek, de én legbelül tudom ezt. Sokkal jobban szereted a pózolást, a modellkedést, de apának az annyira nem tetszik, így tartod magad. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogsz kitörni. A szüleink előtt mindig visszafogod magad, pedig tizennégy éves létedre nagyon badass lány vagy. Senki sem szúrhat ki veled, maximum én, de annak is mindig megiszom a levét.

// Ennyit határoznék meg. Minden más szabadon alakítható. Az előtörim elolvasása erősen ajánlott. Very Happy Bármi kérdésed van pm-ben megbeszélhetjük.
Play by-t szándékosan nem adtam meg. Én Sadie Sinkre, Millie Bobby Brown-ra vagy Sophia Lillisre gondoltam (igen, igen a közös képek miatt), de nincs kőbe vésve egyik lány sem. Akit csak szeretnél Very Happy Gyere, mert várlak, rengeteg izgi játékot tudok felajánlani és hálám örökké üldözi a megalkotót  
play by
kor
csoport
rang
ide
14 év
angol
média
média

Hozzászólások száma :
8

reagok :