Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

"Nevelőapu" vagy mi
TémanyitásTárgy: "Nevelőapu" vagy mi"Nevelőapu" vagy mi EmptySzer. Aug. 22, 2018 8:28 pm
Timothy ...
You are a fuckin' asshole...
Hát te már apám pasija vagy egy ideje és nagyon nem tudom, hogy mit gondoljak rólad, szerintem túl fiatal vagy mellé... És szerintem hűtlen vagy hozzá, már csak elég abból kiindulni, hogy többször is nyílt utalást tettél a fenekemre és arra, hogy milyen jó lenne engem megbaszni. Pimasz vagy, beképzelt és nagyképű, de mégis van benned valami és talán kicsit vonzódom is hozzád.
Eddig tök kisgyerekes fejed volt, de most hogy megnövesztetted a szakálladat és kigyúrtad magad úgy nézel ki, mint egy állat. És igazából nagyobb sok(k) volt látni téged hatvankilencezni a z apámmal, mint azt hittem volna, pedig csak kiugrottam a konyhába.... Amúgy nem értem, hogy mi tetszik neked bennem, mert én próbálok rideg lenni veled, na jó... Nem csak próbálok, teljesen rideg is vagyok veled.

// Nem tervezek szerelmi szálat, nem tervezek veled semmit, na jó... ameddig független vagyok, addig egyetlen botlás belefér, de az én szívem már foglalt és tudom, hogy kit akarok, Bastient "Nevelőapu" vagy mi 3578149844 "Nevelőapu" vagy mi 3578149844 "Nevelőapu" vagy mi 3578149844 Szóval gyere és keverd meg itt a dolgokat kérlek "Nevelőapu" vagy mi 1474479950
play by
kor
csoport
rang
Brant Daugherty
22-24
Külföldi
Idk
Anonymous
Vendég
Vendég

"Nevelőapu" vagy mi Empty