welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 11:24 am
Yesterday at 10:29 pm
Yesterday at 8:27 pm
Yesterday at 6:05 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Dina Vincent, Heart Of Europe, Lara Olivier, Ned Vinter

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai - 3
angol 4 6
ázsiai - -
francia 5 4
görög 1 1
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 1
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 25 33

Liszabon - Diego & Anna
TémanyitásTárgy: Re: Liszabon - Diego & Anna Kedd Aug. 28, 2018 5:13 pm

Diego &Anna
A sok munka mindig meghozza a gyümölcsét. Végre elhagyhattam északon és esélyem nyílt meglesnem a déli vidéket is. Sokan elsőként Párizsba, vagy Rómába mentek volna, de én Lisszabont választottam első állomásomnak. Portugália is van olyan szép, mint a többi ország. Vagy legalább is a képek alapján úgy tűnt nekem.
Viszont arról nagyon is megfeledkeztem, hogy délen mindig sokkal melegebb van. Tény nyári ruhákat pakoltam be magamnak, de ettől még a hőség kibírhatatlan… Ha csak nem a tengerben áztatod magad. Tegnap este érkeztem meg a városba. A szállásom kis aranyos csodálatos kilátással. Igaz nem egy ötcsillagos hely, de nekem pont ez tetszik benne.
Egy kis délelőtti mászkálás után végül úgy döntök megnézem magamnak a strandot. Ha már ilyen meleg helyre jöttem, akkor nem hagyhatom ki a pancsikálást.
A partra leérve szinte eláll a lélegzetem is. Ilyen szépet régen láttam már, de reményeim szerint még sűrűn fogok látni ehhez foghatót. Táskámból azonnal kiveszem a fényképezőgépemet, hogy megörökíthessem ezt a csodálatos látványt. Nem is teszem le egy jó darabig a gépemet, hol a vizet, hol a strandolókat, vagy éppen az eget kapom lencsevégre.

dolgozó
Korom :
23

keresett :
Világutazó

Hozzászólások száma :
14

reagok :
7

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Liszabon - Diego & Anna Kedd Aug. 28, 2018 5:01 pm
dolgozó