welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

my fake girlfriend
TémanyitásTárgy: my fake girlfriend Csüt. Aug. 30, 2018 11:31 am
some beautiful gifs

something beautiful
will it work?
Szükségünk van egymásra. Most jobban, mint valaha. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. A legjobb barátok vagyunk. Az első csókot egymás között váltottuk. Te voltál az első személy, akinek kimondtam, hogy meleg vagyok. Olyan szinten egy hullámhosszon voltunk. Akkor pedig te elmondtad nekem, hogy legelőször egy másik lánnyal feküdtél le. Hogy élvezted. Még magad sem tudod, hogy mivel bélyegezd magad, egyszerűen csak beindítanak a nők és a férfiak is egyszerre. De egyikről sem tudnál lemondani hosszútávon. Szükséged van a kettősségre. Egy kapcsolatra, ahol hárman vagytok. Ahol minden vágyad beteljesülhet.
Ez mégsem jöhet létre. Hiszen egy nemes család leszármazottja vagy és a szüleid már elkezdtek szervezni neked egy házasságot, amely még tehetősebbé és gazdagabbá teheti őket. Az sem érdekli őket, hogy a jövendőbelidnek több feljelentését tusolták el, hallgattattak el lányokat, akiket megvert és megerőszakolt. Te lennél a soros. Könnyekkel küszködve jöttél hozzám, hogy segítsek. Az én vállamon is folyamatosan lihegnek a szüleim, hogy mikor lesz már valakim.. Ezért alkut kötöttünk. Egymás titkait megőrizve a színfalak mögött azt teszünk, amit akarunk, akivel akarunk, bár mindketten tudjuk ez veszélyes azonban én továbbra is távolságtartó maradok, hiszen hatalmas a tét a számomra. De neked is így az utóbbi időben visszafogottá váltál, ami egy őrült ötletre késztet téged.

Szeretném, ha Margot maradna az arc, egy igazán vadóc karaktert tudok elképzelni hozzá, aki nem riad meg az őrült ötletektől nem zárkózom el, hogy valós érzelmek kötődés alakuljon ki köztük a jövőben, de ez nem lehet túlságosan fizikális, hiszen Ben meleg, de nagyon sok érdekes fordulatot lehet ebből kiépíteni, úgyhogy mindenképp várom az illetőt!  
play by
kor
csoport
rang
margot robbie
25-30
svéd
lord
királyi család
Korom :
30

Hozzászólások száma :