welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Öcsikém
TémanyitásTárgy: Öcsikém Szomb. Szept. 01, 2018 4:21 pm
Christian Berg
egy kellemes kis idézet
Mindig is aggódtam érted, te voltál a kicsi, az aranyos, a bájos... de sosem voltam rád féltékeny. Bár csak három év van közöttünk még is olyan, mintha egy részem apádként próbált volna viselkedni. Érted dolgozom, érted viszem haza minden pénzem és érted viselem el a hülye haverodat, Nicket (Theodore Tudor).
Mindent megvalósíthattál, amit én nem: sportolsz, amitől izmos lettél, tanulmányi versenyekre jársz. Te vagy az osztályod legjobb tanulója és minden tanárod biztos benne, hogy sokra viszed még az életben. Szinte a kezedben van a sikeres egyetemi felvételi is. Tudom, hogy a lányok is folyamatosan körülötted legyeskednek, ezzel nem egyszer felvágsz a vasárnapi ebédeknél. Én pedig csak fintorogva bólintok, mintha nem érdekelne az egész. Valójában minden sikered örömöt okoz, mert tudom, egy kis részem nekem is van benne... és ha sokszor morgok is, én akkor is szeretlek és vigyázok rád. Tudom, hogy Nicket jobban kedveled, örülsz, hogy a cserediák programmal hozzánk került, ő sokkal inkább a testvéred, mint én, aki egész héten távol van tőled.

/A karakterről további információkat találhatsz az előtörténetemben, illetve pm-ben is szívesen segítek. Ezen kívül Theodore is nagyon vár téged, akivel szintén van lehetőséged plotolni./
play by
kor
csoport
rang
Lucas Till
17
Dán
Diák
dolgozó
Korom :
20

Hozzászólások száma :