welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Briana Doherty, Faith Terner

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 11:41 pm
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:31 pm
Csüt. Ápr. 19, 2018 7:36 pm
Szer. Ápr. 18, 2018 8:00 pm
Szer. Ápr. 18, 2018 4:36 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 5 5
dán 3 1
francia 3 -
görög - 1
holland 1 -
ír 3 4
külföldi 2 2
német - -
norvég 2 2
olasz 1 1
portugál 1 -
spanyol 1 -

Az oldal hírei
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiKedd Ápr. 17, 2018 4:36 pm
törlések, keresettek

heart of europe
Sziasztok!

Törlésre kerültek azok, akik nem jeleztek vissza semmilyen formában illetve vannak, akiktől mindig visszajelzést várunk, máskülönben egy héten belül végleg törlésre kerülnek!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t14-felszolitasok-torlesek

Illetve azokat a keresetteket, akik olyan karakter által lettek létrehozva, amelynek tulajdonosa az elmúlt két hétben nem lépett be és reag sem származott az elmúlt egy hónapban fagyasztva lettek ezzel is megkönnyítve a vendégek, érdeklődök dolgát és ez alapján frissítettük a főoldalon is a keresettek képeit!

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
78

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiVas. Ápr. 08, 2018 4:00 pm
aktivitás

heart of europe
Sziasztok!

Sok olyan regisztráció van, amely még nem rendelkezik előtörténettel és már régen túllépte annak határidejét őket összegyűjtve itt találjátok! Időt lehet kérni, csak visszajelzés az ára, amire minden feltüntetnetek egy hete van!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t14-felszolitasok-torlesek

Illetve a már elfogadott karakterektől is szeretnénk visszajelzést kapni, hogy letisztultabb képet kaphassunk!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t141-ac-04-08-04-30

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
78

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiKedd Márc. 20, 2018 11:25 am
játékok

heart of europe
Sziasztok!

Nagyon sokan vagytok, akik nem kezdtek játékba és még a partnerkeresőbe sem írtak, hogy megindítsák ezt a folyamatot. Szeretnénk segíteni nektek, hogy játékba kezdhessetek, hiszen azért vagytok itt ezért összegyűjtjük itt azokat, akik nem rendelkeznek még futó játékkal, hogy bátran egymásra írhassatok, vagy össze is sorsolhatunk titeket, de mindenképpen szeretnénk, ha senki nem maradna játék nélkül, de ezért nektek is tennetek kell!  

@Owen Blake
@Dorothea Dragomir
@Karina Hesse-Lerch
@River McEnroy
@Jayden Higgins
@Tori Mayer
@Kevin Braden
@Nanna Uboti
@Karla Anne Danielsen
@Kol Swendsen
@Morgana Dany Beauchamp
@Leighton Edge
@Saoirse Harkin
@Maisie Harkin
@Ida van Lippe-Biesterfel
@Finnick Harkin
@Scarlett Hanson

Nekem is nyugodtan dobhattok üzenetet szívesen játszok mindenkivel! :L: Bár, ha mindenki hozzám csapódna valószínűleg kicsit lassú lennék.  

Játékra fel skacok!  
média

Hozzászólások száma :
45

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiVas. Márc. 04, 2018 1:40 pm
előfoglalás

heart of europe
Sziasztok!

Az előfoglalással kapcsolatban szeretnék pár dolgot tisztázni. Először is nem terveztem az oldalon bevezetni eleve az előfoglalást, hiszen a végére már mindenki lefoglalna hat PB-t és a végére már nem lenne szabad arc és lehet, hogy előfoglalna valaki, de meg sem alkotná a karaktert.. Azonban mivel egy tag írt nekem, hogy Ő szeretné elő foglalni az arcát úgy döntöttem beteszem a foglalóba, de erre nem úgy gondoltam, mint nyitott opció és ezt fel is kellett volna tüntetnem.

Kérek mindenkit, hogy mindenképp egyeztessen a vezetőséggel, hiszen mi vagyunk azok, akik elsősorban rábólinthatnak egy ilyen dologra és, akkor megbeszéljük, hogy meddig foglaljuk elő. A minimális korlát az egy hét. Utána üzenetet küldünk az előfoglaltnak, hogy még mindig él-e az igény. PM formájában kérjük ezt megtenni, hisz ott látjuk az előfoglalás igénylésének a dátumát és ezzel hivatkozni is tudunk más érdeklődőknek a PB ügyében.

Úgyhogy kérünk mindenkit, hogy ehhez tartsa magát illetve azt is értse meg mindenki, hogy nem vehetjük el egy már lefoglalt arcot a másik játékostól, mert akkor az egész előfoglalásnak semmi értelme nem lenne, ha mindenki személyes sértésnek veszi azt, hogy egy már előfoglalt arcot nem adunk át.
Nem admini zsebbe gyűjtögetjük az arcokat, ha azt akartuk volna nyitás előtt lefoglaljuk az összes kedvencünket, de ezt teljesen hülyeségnek tartottuk. Így tehát a tisztázás kedvéért a vezetőség egyik tagja sem élt, s nem is fog előfoglalás jogával élni!

Reméljük, hogy mindenki megérti ezeket és elfogadja, különben kénytelenek vagyunk az előfoglalást, mint opciót teljes egészében megszüntetni!

Köszönöm a figyelmet! Smile

média

Hozzászólások száma :
45

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiCsüt. Márc. 01, 2018 7:53 pm
megnyitottunk

heart of europe
Sziasztok!

Oldalunk hivatalosan is megnyitotta a kapuját! Egyenlőre nem rendelkezünk canon karakterekkel, de amint elkezdenek érkezni az emberek az arányoknak megfelelően fogunk karaktereteket hirdetni. Egyenlőre azonban szeretnénk mindenkinek teljesen saját teret adni abban, hogy a saját elképzelése szerint alkothasson karaktert!

Ha kérdésed lenne bátran keresd fel a vezetőség valamelyik tagját!

Kellemes kikapcsolódást kívánunk!

média

Hozzászólások száma :
45

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Az oldal híreiSzer. Nov. 29, 2017 3:32 pm