welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Anaise Delacroix, Faye McWarren, Henrik Morstad, Lara Olivier

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 10:35 pm
Szer. Júl. 18, 2018 8:38 pm
Szer. Júl. 18, 2018 5:57 pm
Szer. Júl. 18, 2018 10:11 am
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 14 16
dán 2 2
francia 6 6
görög - 1
holland 2 -
ír 6 5
külföldi 5 8
norvég 6 5
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 5 2
svéd 3 3

Az oldal hírei
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiHétf. Jún. 25, 2018 8:55 pm
ac jelzés, karakterösszeítés

heart of europe
Sziasztok!

Drágáim, szeretnélek megkérni titeket, hogy az AC-ben kerüljük a "maradok mindenkimmel" típusú jelzéseket! Természetesen látjuk, hogy IP alapján ki tartozik hozzátok, de ha esetleg a váltakozó IP-sek között előfordul olyan, aki éppen egyik karijával nem írt az adott IP-ről, amit csekkolunk, hanem egy másikról a listában, akkor lehet, hogy egy kariját úgy tesszük inaktívba, hogy közben ő jelezte, hogy marad, de ezt nem láttuk át.

Ezzel együtt pedig, hogy megkönnyítsük a dolgokat, szeretnék mindenkit megkérni, hogy küldje el a karaktereinek a listáját - összes multit, egy fő karakter alá sorolva -, hogyha esetleg árválkodva látnánk az AC ellenőrzésekor egy karaktert, de az valakihez tartozik, akkor tudjuk, hogy kihez tartozik, avagy kinél kell keresnünk!

Előre is köszönöm az együttműködést, illetve azt hiszem most már mindenki hivatalosan fellélegezhet - majdnem - és élvezheti a nyár előnyeit, kis kikapcsolódást nyaralást, szóval mindenkinek kellemes pihenést ehhez, jó szórakozást, jó nyaralást illetve, akik még küzdenek azoknak kitartást ezerrel!

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiPént. Jún. 08, 2018 12:18 am
foglalás

heart of europe
Sziasztok!

Ismételten szeretném felhívni a figyelmet a foglalások fontosságára, illetve annak követelményeinek a teljesítésére!

Amennyiben nem foglalod le a rangod, az avatar foglalásod sem érvényes! Illetve, amennyiben nem megfelelően töltöd ki a megadott mintakódot, akkor sem fogadjuk el a foglalást, ahogyan erről már korábban tájékoztattunk benneteket!
Utánaszámolva körülbelül durván 7 foglalás hiányzik mindkét helyről, tehát kérjük nézzétek át, hogy benne vagytok-e mindkét foglalóban, mert kicsit bonyolult lenne nekünk egyesével végignézni mindenkit, hogy benne van-e.  
Továbbra is kérjük, hogy figyeljetek oda a kód kitöltésre, mert míg nektek csak egyszer - rangfoglalóval maximum kétszer - kell kitöltenetek addig nekünk több foglalással kell dolgoznunk, úgyhogy kérjük ennyivel könnyítsétek meg a munkánkat!  

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiPént. Május 18, 2018 3:04 pm
reagszámláló

heart of europe
Sziasztok!

Szeretném mindenkinek felhívni a figyelmét, hogy amikor játékba kezd az első hozzászólás mindig a résztvevők nevét, illetve egy kezdő helyszínt tartalmazzon. Ne abba írjátok a reagotokat, mert akkor nem lesz számlálva!
Mindenki, akinek ilyen probléma lépett volna fel, hogy nem számolta volna, vagy nem mutat valós képet a reag számlálója kérem jelezze és ezt javítani fogom!

Köszönettel,
A staff  
média

Hozzászólások száma :
75

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiPént. Május 11, 2018 10:58 am
elkelt a keresettem

heart of europe
Sziasztok!

Csak szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogyha elkelt a keresetted, akkor itt tudod jelezni, hogy áttegyük az elkeltek közé!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t190-elkelt-a-keresettem

Köszönettel,
A staff  

++

foglalások

heart of europe
Sziasztok!

Nagyon szépen szeretnénk megkérni mindenkit, hogy mikor foglal a code illetve a  profiljuk linkjét se felejtse le, mert ezzel csak a mi munkánkat nehezítitek, illetve ezentúl ezen foglalásokat figyelmen kívül fogjuk hagyni!!

Illetve az előző hírünk ellenére még mindig van pár karakter, akinek a rangja nincs lefoglalva. Nekik egy hetük van arra, hogy pótolják különben az avatar foglalásuk is megszűnik!

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiKedd Május 01, 2018 12:21 pm
ac, foglalók

heart of europe
Sziasztok!

Lezárásra került az aktivitási ellenőrzés, a vissza nem jelzettek inaktívba kerültek, egy héten belül törlésre kerülnek a teljes lista erről az aktivitási ellenőrzésnél található, illetve akik nem jeleztek, de beléptek az elmúlt hétben egy üzenetet kaptak, hogy visszajelzést kapjunk tőlük!

A foglalókat ezek alapján frissítettük, ha valaki bármelyikben sem találná magát, akkor kérjük foglalja le, hiszen lehet, hogy hiba csúszott a gépezetbe, valakit kihagytunk, vagy véletlen kitöröltünk, mert sokan felgyűltetek.  

Ezen felül szeretnénk megkérni mindenkit, hogy foglaláskor a rangfoglalóról se feledkezzen el hiszen ez is nagyon fontos! Nem szeretnénk bevezetni, hogy aki nem foglalja le a rangját, annak az avatar foglalását sem fogadjuk el, de ha ilyen mértékben marad a különbség kénytelenek leszünk!

++ új szavazások kerültek ki az oldalra kérjük fejezzétek ki a véleményeteket!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/f49-szavazasok

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiKedd Ápr. 17, 2018 4:36 pm
törlések, keresettek

heart of europe
Sziasztok!

Törlésre kerültek azok, akik nem jeleztek vissza semmilyen formában illetve vannak, akiktől mindig visszajelzést várunk, máskülönben egy héten belül végleg törlésre kerülnek!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t14-felszolitasok-torlesek

Illetve azokat a keresetteket, akik olyan karakter által lettek létrehozva, amelynek tulajdonosa az elmúlt két hétben nem lépett be és reag sem származott az elmúlt egy hónapban fagyasztva lettek ezzel is megkönnyítve a vendégek, érdeklődök dolgát és ez alapján frissítettük a főoldalon is a keresettek képeit!

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiVas. Ápr. 08, 2018 4:00 pm
aktivitás

heart of europe
Sziasztok!

Sok olyan regisztráció van, amely még nem rendelkezik előtörténettel és már régen túllépte annak határidejét őket összegyűjtve itt találjátok! Időt lehet kérni, csak visszajelzés az ára, amire minden feltüntetnetek egy hete van!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t14-felszolitasok-torlesek

Illetve a már elfogadott karakterektől is szeretnénk visszajelzést kapni, hogy letisztultabb képet kaphassunk!
http://heart-of-europe.hungarianforum.com/t141-ac-04-08-04-30

Köszönettel,
A staff  
Admin

Hozzászólások száma :
189

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiKedd Márc. 20, 2018 11:25 am
játékok

heart of europe
Sziasztok!

Nagyon sokan vagytok, akik nem kezdtek játékba és még a partnerkeresőbe sem írtak, hogy megindítsák ezt a folyamatot. Szeretnénk segíteni nektek, hogy játékba kezdhessetek, hiszen azért vagytok itt ezért összegyűjtjük itt azokat, akik nem rendelkeznek még futó játékkal, hogy bátran egymásra írhassatok, vagy össze is sorsolhatunk titeket, de mindenképpen szeretnénk, ha senki nem maradna játék nélkül, de ezért nektek is tennetek kell!  

@Owen Blake
@Dorothea Dragomir
@Karina Hesse-Lerch
@River McEnroy
@Jayden Higgins
@Tori Mayer
@Kevin Braden
@Nanna Uboti
@Karla Anne Danielsen
@Kol Swendsen
@Morgana Dany Beauchamp
@Leighton Edge
@Saoirse Harkin
@Maisie Harkin
@Ida van Lippe-Biesterfel
@Finnick Harkin
@Scarlett Hanson

Nekem is nyugodtan dobhattok üzenetet szívesen játszok mindenkivel! :L: Bár, ha mindenki hozzám csapódna valószínűleg kicsit lassú lennék.  

Játékra fel skacok!  
média

Hozzászólások száma :
75

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiVas. Márc. 04, 2018 1:40 pm
előfoglalás

heart of europe
Sziasztok!

Az előfoglalással kapcsolatban szeretnék pár dolgot tisztázni. Először is nem terveztem az oldalon bevezetni eleve az előfoglalást, hiszen a végére már mindenki lefoglalna hat PB-t és a végére már nem lenne szabad arc és lehet, hogy előfoglalna valaki, de meg sem alkotná a karaktert.. Azonban mivel egy tag írt nekem, hogy Ő szeretné elő foglalni az arcát úgy döntöttem beteszem a foglalóba, de erre nem úgy gondoltam, mint nyitott opció és ezt fel is kellett volna tüntetnem.

Kérek mindenkit, hogy mindenképp egyeztessen a vezetőséggel, hiszen mi vagyunk azok, akik elsősorban rábólinthatnak egy ilyen dologra és, akkor megbeszéljük, hogy meddig foglaljuk elő. A minimális korlát az egy hét. Utána üzenetet küldünk az előfoglaltnak, hogy még mindig él-e az igény. PM formájában kérjük ezt megtenni, hisz ott látjuk az előfoglalás igénylésének a dátumát és ezzel hivatkozni is tudunk más érdeklődőknek a PB ügyében.

Úgyhogy kérünk mindenkit, hogy ehhez tartsa magát illetve azt is értse meg mindenki, hogy nem vehetjük el egy már lefoglalt arcot a másik játékostól, mert akkor az egész előfoglalásnak semmi értelme nem lenne, ha mindenki személyes sértésnek veszi azt, hogy egy már előfoglalt arcot nem adunk át.
Nem admini zsebbe gyűjtögetjük az arcokat, ha azt akartuk volna nyitás előtt lefoglaljuk az összes kedvencünket, de ezt teljesen hülyeségnek tartottuk. Így tehát a tisztázás kedvéért a vezetőség egyik tagja sem élt, s nem is fog előfoglalás jogával élni!

Reméljük, hogy mindenki megérti ezeket és elfogadja, különben kénytelenek vagyunk az előfoglalást, mint opciót teljes egészében megszüntetni!

Köszönöm a figyelmet! Smile

média

Hozzászólások száma :
75

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Re: Az oldal híreiCsüt. Márc. 01, 2018 7:53 pm
megnyitottunk

heart of europe
Sziasztok!

Oldalunk hivatalosan is megnyitotta a kapuját! Egyenlőre nem rendelkezünk canon karakterekkel, de amint elkezdenek érkezni az emberek az arányoknak megfelelően fogunk karaktereteket hirdetni. Egyenlőre azonban szeretnénk mindenkinek teljesen saját teret adni abban, hogy a saját elképzelése szerint alkothasson karaktert!

Ha kérdésed lenne bátran keresd fel a vezetőség valamelyik tagját!

Kellemes kikapcsolódást kívánunk!

média

Hozzászólások száma :
75

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

TémanyitásTárgy: Az oldal híreiSzer. Nov. 29, 2017 3:32 pm