welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Christian Berg
TémanyitásTárgy: Christian Berg Hétf. Szept. 03, 2018 1:05 pm

Christian Berg
egy kellemes kis idézet
i got nothing to hide

Egy újabb hosszú nap következett. Ugyan az a kör kezdődött el megint előröl. Egy jó hosszú kör, amiből hiányzik a pihenés. Miután kinyitottam a szemem, jöhetett a szokásos reggeli rutin. Kissé lassan és szenvedve másztam ki az ágyból. Az első utam a fürdőszoba felé vezetett. Theo pont akkor jött ki a fürdőből. Imádtam azt a srácot. Olyan volt, mintha a testvérem lett volna. Lényegében az is volt, hisz cserediák volt az iskolánkban és mi fogadtuk be. Annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy hamar közel kerültünk egymáshoz. Nagyon bírtam őt. Lepacsiztunk, váltottunk pár szót és már bent is voltam a zuhanyzóban.

did i lie, or did i tell the truth?
Lucas Till

17

Dán

Diák

2000.12.15

Alborg, Dánia

heteroszexuális

szingli

little more detail
Rövidke megjegyzés a karakter családjáról, felsorolással avagy lehetséges részletesen is kidolgozni egy-egy családtagot. Illetve lehetőség van itt kifejteni olyan dolgokat is, amelyeket nem feltétlenül fűztél bele az előtörténetedbe, de például megemlítenéd, hogy a karaktered allergiás a mogyoróra, vagy a macskákra. Esetlegesen a hobbiját, mivel tölti szívesen a szabadidejét, minden, amiről úgy érzed, hogy megosztanád a lapodat olvasóval. Rövidke megjegyzés a karakter családjáról, felsorolással avagy lehetséges részletesen is kidolgozni egy-egy családtagot. Illetve lehetőség van itt kifejteni olyan dolgokat is, amelyeket nem feltétlenül fűztél bele az előtörténetedbe, de például megemlítenéd, hogy a karaktered allergiás a mogyoróra, vagy a macskákra. Esetlegesen a hobbiját, mivel tölti szívesen a szabadidejét, minden, amiről úgy érzed, hogy megosztanád a lapodat olvasóval.  
Christian Berg

Vendég
Vendég

1 / 1 oldal