welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 11:24 am
Yesterday at 8:27 pm
Yesterday at 6:05 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Dina Vincent, Faye McWarren, Heart Of Europe, Lorenzo Belbo

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai - 3
angol 4 6
ázsiai - -
francia 5 4
görög 1 1
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 1
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 25 33

diegopedrogarcia@gmail.com
TémanyitásTárgy: Re: diegopedrogarcia@gmail.com Szer. Szept. 05, 2018 12:21 pm
SPAM

Aug. 16.
Igazából nem tudom a postafiókja címét, meg hát a nevére sem emlékszem, de most van egy szabad fél órám, így jól leírom neki, amit gondolok és ha majd meglesz a szükséges adat, akkor elküldöm neki. Valójában nem is tudom, hogy miért akarom neki leírni azt, amit gondolok, meg sem érdemelné, hogy foglalkozzak vele, mégis azt hittem, hogy ő más és hatalmas pofonként ért a felismerés, hogy... minden ember ugyanolyan, csak én nem. Biztosan azt gondolja elmebeteg vagyok és bolond, mert vagdostam magam, bár ezért nem ítélhetem el, azt gondol, amit szeretne, de mégis... Ő miért akasztotta volna fel magát? Hiszen biztosan tökéletes élete van, tökéletes barátokkal, tökéletes feleséggel, talán még gyereke is van. Amúgy biztosan nem portugál, hülye akcentusa van, biztosan angol vagy amcsi.

"Hello... Prof vagy nem tudom minek nevezzelek!

Igazából inkább csak magyarázatot szeretnék kapni a tetteidre és a viselkedésre, mert egyáltalán nem értem, hogy miért voltál ilyen...

Új üzenet
_____X
Címzett:
Tárgy:
Hello... Prof vagy nem tudom minek nevezzelek!

Igazából inkább csak magyarázatot szeretnék kapni a tetteidre és a viselkedésre, mert egyáltalán nem értem, hogy miért voltál ilyen... Szerintem én próbáltam rendes lenni, próbáltam nyitni feléd, de te fogtad magad és leléptél, vajon büdös volta? Vagy...
Valójában mindennap tisztálkodom, minden pisilés után megmosom a kezemet és naponta legalább kétszer fürdök, hiszen az embernek adnia kell magára. Leprás nem vagyok, rühes sem, hiszen azt kiszúrná az orvos. A kezem nem izzad, nem sikamlós, szóval ez sem lehet az oka. Homoszexuális nem vagyok, nem nyomultam és nem próbáltam rád hajtani, így vannak olyan kérdések, amelyek lezáratlanok. Mivel gondolom nős, legalábbis az ujján láttam valamit, akkor nem értem mi baja lehet. Bár ha a melegektől fél, akkor az első sorban ülő transzexuális nagyobb veszélyt jelent rád, mint én.
Be kell látnom, hogy valamilyen szinten kellemes volt a beszélgetés és jól esett, az is, hogy a bizalmadba fogadtál és megmutattad a nyakad, igazából ott még azt mondani, hogy milyen bátor és klassz vagy, de utána elfutottál, mint egy szűz kurva, aki először látott faszt... Na bocsánat, nekem ez a szép beszéd nem megy, de igyekszem.
Szóval a kérdés még mindig adott, nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki ezt az ellenségeskedést. Biztos vagyok benne, hogy valami full érdemtelen hülyeséget benyomva majd skippeli ezt a témát, de hát ha... Azért jól esne egy miért? Jobban belegondolva nem is értem magamat, hogy miért érdekel a dolog? Eddig tök jól elvoltam az emberi társaság nélkül, szóval ja... Nem akarok a pajtija lenni, sem a haverja, szóval ettől nem kell félnie... Áh, most meg magázom önt, nem tudom... Tegezhetem? Mindegy megtettem és lusta vagyok visszagörgetni és átírni. Ha ez zavarná a későbbiekben, akkor vegye úgy, hogy nem tegeztem...
Igazából ennyit szerettem volna első körben. Ja meg amúgy a szeme zöld vagy barna? Meg nem is értem miért tanár lett, bár már nem érzem magát különleges személynek, hiszen kiderült, hogy olyan, mint mindenki más...

Várom válaszát,
Diego
Küldés
made by him

Igazából ez majdnem olyan, mintha magamban beszélnék vagy nem? Na végül is teljesen mindegy, amúgy sem kapja meg ezt a levelet meg ha írok, akkor azokat sem. Tényleg csak le kéne szarnom az egészet, amúgy sem fog felvenni, bár nem tudom még hogy hogyan érzek ezzel kapcsolatban. Sajnáljam vagy örüljek neki, hogy nem kerülök be? Ezek is ilyen megválaszolatlan kérdések lesznek az életemben, bár nem hiszem, hogy gyakran felmerülnek majd újra bennem.
diák
Korom :
19

keresett :
Nevelőapu

Hozzászólások száma :
24

reagok :
11

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: diegopedrogarcia@gmail.com Szer. Szept. 05, 2018 9:59 am
diák