welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Briana Doherty, Cameron Cox, Faith Terner

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
Yesterday at 11:41 pm
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:31 pm
Csüt. Ápr. 19, 2018 7:36 pm
Szer. Ápr. 18, 2018 8:00 pm
Szer. Ápr. 18, 2018 4:36 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 5 5
dán 3 1
francia 3 -
görög - 1
holland 1 -
ír 3 4
külföldi 2 2
német - -
norvég 2 2
olasz 1 1
portugál 1 -
spanyol 1 -

Scarlett Hanson
TémanyitásTárgy: Scarlett HansonSzomb. Márc. 03, 2018 12:53 pm
Scarlett Hanson
You deserve someone who is utterly obsessed with you. - Bullshit.
Gigi Hadid
21
angol
média
Brighton
1997.01.07.
heteroszexuális
egyedülálló

Az internet világa rengeteg veszélyt hordoz magában. Az emberek anonimitás, álarc mögé bújnak és mi valójában sohasem lehetünk elég biztosak abban, hogy ki is ül a másik oldalon. Én azt hittem, hogy elég óvatos vagyok... De a mai világban, nyilvánosság előtt élni az életet, kicsit sem könnyű.
Az Angeldust online magazinnak hála hamar elterjedt a nevem az újságírók között. Ugyan én nem fontos dolgokról írtam, nem bonyolódtam politikai vitákba és uniós ügyletekbe. Én csak az életről írtam és azon voltam, hogy a nőtársaimnak némi önbizalmat adhassak. Hogy az emberek rájöjjenek, meg kell tanulnunk szeretni önmagunkat és örülnünk kell az apró dolgoknak ahhoz, hogy élvezni tudjuk az életet.
Nem akartam celebbé válni, nem akartam, hogy az életemet milliók kövessék az interneten, sem azt, hogy szerződés kötelezzen, hány fotót posztolok naponta az instagramra. Mégis belekerültem ebbe az életbe. Eleinte talán még tetszett is, magával ragadott... De mint mondtam, az internet rengeteg veszélyt hordoz magában és rám is leselkedett valaki. Az én Titkos Hódolóm, Anonymous, aki valójában nem volt több egy zaklatónál, csak már túl késő lett, mire ezt felismertem.
Pár részletet megmutatok a levelezéseinkből, hogy lásd milyen beteges kapcsolatot sikerült egy év alatt kiépítenünk.
Talán az elején még nem is volt annyira veszélyes az egész, de az események váratlan fordulatot vettek.

Az első levél:

-----------------------------------------

Feladó: anonymous_321@yahoo.com
Címzett: scarlett.hanson@angeldust.com
Tárgy: Üdv az Angelsdust-nál!

Kedves Miss Hanson!

Már korábban figyeltem a munkásságát, be kell vallanom nagy rajongója vagyok a Youtube csatornájának. Mikor megláttam, hogy csatlakozott az Angeldust csapatához, nagyon megörültem.
Sok sikert szeretnék kívánni Önnek a jövőre nézve!
Alig várom, hogy olvashassak Öntől valamit!

Hű olvasója és Titkos Hódolója

Feladó: scarlett.hanson@angeldust.com
Címzett: anonymous_321@yahoo.com
Tárgy: RE: Üdv az Angelsdust-nál!

Kedves Anonymous!

Igazán köszönöm a kedves szavakat és a jókívánságokat!
A cikkeim heti rendszerességgel fognak érkezni, az Angeldust főoldalán megtalálja majd őket.

Hasonló sikereket kívánok Önnek is!

Szép estét,
Scarlett Hanson

Az első levelet követte még pár másik, de mindegyik a tipikus bájcsevejhez tartozott, ezért nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
Egy nap, az irodába érve egy hatalmas csokor várt az asztalomon, de hiába kérdeztem bárkit is, senki sem tudta miként kerültek oda a vörös rózsák. Kártya nem volt mellékelve, így csak találgatni tudtam, de délután a választ is megkaptam a kérdésemre egy újabb e-mail formájában.

Tárgy: Vörös rózsa

Remélem tetszenek a rózsák, amiket küldtem Önnek, Miss Hanson.
Legyen csodás napja!

Titkos Hódolója

Feladó: scarlett.hanson@angeldust.com
Címzett: anonymous_321@yahoo.com
Tárgy: RE: Vörös rózsa

Gyönyörűek a rózsák, hálás köszönet értük!

Scarlett Hanson

Nem tudtam hova tenni a kedvességét, az udvarlását, de nem láttam bele többet a dolgokba. Talán ez volt a legnagyobb baj.

Tárgy: Szőke hajtincsek

Észvesztő látványt nyújtottál, ahogy futottál az esőben... Azóta másra sem bírok gondolni.

Titkos Hódolód

Voltak olyan e-mailjei, amelyeket figyelmen kívül hagytam, amikre nem reagáltam. A fenti is ezek közé tartozott s ez még egyáltalán nem a durvábbak közül került ki.
Többször érdeklődött a párkapcsolati státuszom vagy épp a szexuális szokásaim iránt. Tudni akarta, milyen pasik érdekelnek, mit várok el egy párkapcsolatban. Ha nem válaszoltam, durvább hangnemre váltott, vulgárisabban fogalmazott és addig bombázott az üzenetekkel, míg végül valamennyi választ ki nem csikart belőlem.
Akkor tiltottam le, amikor már arra utalt, hogy többször járt az otthonomnál és leskelődött utánam. Ekkor ijedtem meg először tőle, mert eddigre vált túlságosan is valóságossá az egész. Innentől kezdve mindig a hátam mögé lestem séta közben, nem jártam el egyedül futni, de mégcsak sötétben sem közlekedtem. Mivel nem tudtam ki rejtőzött az anonymous_hp felhasználónév mögött, így rettegtem mindenkitől, aki kicsit is másmilyen szemmel nézett rám. De aztán eltűnt.
Már-már felocsúdtam a paranoiámból, kezdtem újra normális életet élni, amikor újabb e-mail érkezett tőle, csak ezúttal már a privát címemre.

Címzett: scarhanson97@gmail.com
Tárgy: Úgyis az enyém leszel

Fáj, hogy így eltűntél Scarlett, mikor én annyira nagyon törődöm veled. Nekem semmi más nem fontosabb, csak az, hogy TE boldog légy!
És ezt be is bizonyítom neked. Bebizonyítom, hogy mennyivel jobb vagyok, mint az előző pasijaid.
Hamarosan találkozni fogunk és akkor majd rájössz, hogy mindvégig igazam volt. Én fogok kelleni neked és könyörögni fogsz azért, hogy velem lehess.
Így lesz, Scarlett, hidd csak el.
A végén pedig... úgyis az enyém leszel.

Titkos Hódolód

És igaza lett, valóban találkoztunk...

foglalkozás ❖ online újságíró, youtube-er  

hobbi ❖ fényképezés, futás  

becenév❖ Scar

Család ❖ A szüleim harmincöt éve házasok és nem, még sohasem merült fel közöttük a válás gondolata. Szerelemből házasodtak és azóta is remekül megvannak. Azt hiszem ő miattuk hiszek még az igaz szerelemben.
Édesapám, Michael nemsokára betölti a hatvanat és már alig várja, hogy nyugdíjba vonulhasson és végre a hobbijának, az autószerelésnek élhessen. Eddig is autókkal dolgozott, hiszen saját autókereskedése van, de imád régi roncsokat felvásárolni és azokat feltuningolni.
Édesanyám, Diane ötvenöt éves és jóformán az állatok védőszentje. A szíve vajból van, szegénykém túlságosan naiv is, de ha kell, még ő is képes kegyetlen anyatigrissé változni. Szeretné körbeutazni a Földet, ezért is várja, hogy apa végre nyugdíjas legyen, hisz őt akarja rávenni arra, hogy lelépjenek pár hónapra. Majd meglátjuk sikerül-e neki.
A nővérem, Jane olyan, mint egy örökmozgó. Állandóan pörög, folyton beszél és habár néha idegesítő tud lenni, el sem tudnám képzelni nélküle az életem. Örülök, hogy a mi kapcsolatunkból kimaradt a hajtépéses időszak és hogy mindig jóban voltunk. Őszintén remélem, hogy ez a jövőben sem fog megváltozni.
bia ❖ 20 ❖ nulla
média

Hozzászólások száma :
3

reagok :
0

Csatlakoztam :
2018. Mar. 03.

Korom :
21

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Scarlett HansonVas. Márc. 04, 2018 1:18 pm
gratulálunk, elfogadva!

welcome aboard

Üdvözöllek az oldalon Scarlett!  

Sikerült levenned a lábamról ezzel az előtörténeti formával nagyon egyedi volt, hogy ilyen üzenetek, email-ek közepette építetted fel a karaktert.. Egyszerűen imádtam minden egyes sorát azon kívül, hogy egy kicsit azért valljuk be, hogy ijesztő email-ek voltak ezek.. Na, de nem tartanálak fel tovább, hiszen az igazi izgalom a játéktéren vár rád. Foglalózz, utána pedig már semmi nem szab neked határt, jó szórakozást!
média

Hozzászólások száma :
45

reagok :
2

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Korom :
22

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal