welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

the one and only sinner
TémanyitásTárgy: the one and only sinner Kedd Okt. 02, 2018 9:44 pm
karaktered neve
hate the sin, love the sinner
Tudom, hogy ki vagy. Hiába is próbálod titkolni. Két éve, hogy felkértek kideríteni, hogy ki ölte meg azt a szegény srácot azon a júliusi éjszakán. Még csak jó munkát sem végeztél, hiszen pár napon belül előkerült a hulla. Minden indíték feléd tereli az utamat, ám sehogysem tudom rád bizonyítani és ez megőrjít. Nincs olyan nap, hogy ne kerülne újra a kezembe az akta. Lefekvés előtt ez az utolsó gondolatom és reggel, mikor felkelek is csak erre tudok gondolni. Hogyan is tudnám bebizonyítani, hogy te vagy az elkövető? Egy törés vagy az életemben, hiszen köztudott, hogy az apámat is hidegvérrel rács mögé dugtam, ám veled nem minden ilyen könnyű.
Emlékszel még a legelső találkozásunkra? Már akkor megakadt egymáson a szemünk és félő el fogsz gyengíteni. Tudod, hogy tudom, hogy te vagy a gyilkos. Talán azért próbálsz az ujjad köré csavarni, hogy ne küldjelek a hűvösre? Látni rajtam, hogy nem vagyok a valódi énem előtted, már az első pillanattól fogva megremegett minden eddigi hitem, amikor megcsókoltál. Áruld el, hogy mi a célod, mert úgysem könyörülök rajtad!

// A jövőben azt tervezem, hogy nem fogja Nastya a rács mögé bújtatni a srácot. Az elején mindenképp egy macska-egér játékot szeretnék lejátszani velük, a kihasználás minden fokát, de aztán szépen lassan ez átalakulhatna szerelemmé, ám akkor is kerülni szeretném a csöpögős dolgokat, mert az nem lenne hű egyik karakterhez sem. Minden más formálható, a srác elő élete, hogy miért gyilkolt, a személyisége stbstb.
A név szabadon választható, a nemzetiség és a csoport is, viszont a pb-hez ragaszkodnék. Gyere gyorsan és pörgesd fel Nastya életét!  
play by
kor
csoport
rang
Bill Skarsgård
28-30 év
ide
ide

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

авoсь да как-нибyдь до добра не доведyт

törvény embere

Hozzászólások száma :