welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Dominique Fluentes, Faith S. Terner, Frederick B. Elton, Henry Leighton, Ingrid S. Skjeggestad, Johanna Rapace, Kevin Braden, Lara Olivier, Lauren Stanton, Raynard Cassel, Zachary E. Wahlberg

A legtöbb felhasználó (38 fő) Csüt. Márc. 01, 2018 9:25 pm-kor volt itt.
legújabb bejegyzések
friss irományok
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
angol 9 12
dán 2 2
francia 6 2
görög - 1
holland 2 -
ír 5 4
külföldi 4 8
norvég 7 3
olasz 1 2
orosz 2 2
spanyol 4 2
svéd 1 2

Hercegem és Testőröm
TémanyitásTárgy: Re: Hercegem és Testőröm Kedd Május 01, 2018 11:27 am
archivált hirdetés
Admin

Hozzászólások száma :
164

reagok :
111

Csatlakoztam :
2017. Nov. 24.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Hercegem és Testőröm Szomb. Márc. 03, 2018 1:31 pm
palotaőr
Az emberek lépten-nyomon beleszeretnek olyanba, akibe nem lenne szabad.
Néhány éve kerültél a kastélyunkba, mint palotaőr. Az apád egy lovardát üzemeltet, sok munkátokba telt, amíg felvergődtetek a mocsokból, amibe születtetek. Te végül egészen a királyi családig loptad be magad. Te voltál az egyetlen, aki rávett arra, hogy ismét lóhátra üljek, és ne féljek azoktól az állatoktól, ugyanis amikor kislány voltam egyszer egyik levetett a hátáról, és annyira megijedtem, hogy többé még csak a közelükbe se mentem. Az apám attól a pillanattól fogva felnéz rád, végül pedig mellém helyezett, hogy vigyáz minden lépésemre és, hogy a széltől is óvj. A közösen eltöltött idők alatt azonban egymásba szerettünk, amiért mindketten nagy árat fogunk fizetni, ha kitudódik. Beérjük hát néhány tilos éjjszakával az istállóban és néhány lopott csókkal valami elrejtett kis zugban. A kapcsolatunkról csak az ikertestvérem tud, és én biztos vagyok abban, hogy a titkunk nála biztonságban van, még ha nem is szívlel téged, hiszen szerinte jobbat érdemlek, és fél is attól, hogy csak rajtam keresztül akarsz felkapaszkodni. Én pedig megtörve a fogadalmamat, miszerint herceghez megyek hozzá, bízok benned, és képtelen vagyok elengedni téged.
play by
kor
csoport
rang
Richard Madden
25-33
dán
Törvény embere

Edward Halfdan
egy kellemes kis idézet
Norvégia hercege vagy, a trónörökös, akit kiskora óta arra nevelnek, hogy apádhoz méltóan jó királya legyél a népednek. Szereted a világot amibe születtél, és nem cserélnél senkivel. Tudod hol a helyed, és megválogatod a lányokat, akikkel a szabad idődben szórakozol, mégis tudod, hogy egyikőjük sem lehet a feleséged, Norvégia királynője, hiszen ezt a döntést meghozni az apád feladata. így megy ez a családodban már ősidők óta, és te nem bánod. Mindent megteszel azért, hogy a családod büszke legyen rád. Nem ismerjük egymást, az apáink viszont annál is jobban. Boldog voltál amikor a tieid közölték veled, hogy én leszek az a lány, akit el kell venned, és hamarosan a családoddal vendégségbe jöttök hozzánk. Minderről én még semmit sem sejtek, de nem leszek elragadtatva az ötlettől. Senki sem tudja, de az én szívem már foglalt. Már hónapok óta viszonyt fojtatok az egyik palotaőrünkkel, persze titokban, és bár megfogadtam, hogy a férjem egy hozzám méltó herceg lesz, most mégis úgy tűnik, hogy kisiklottam az útról. Vajon el fogod tudni lopni a szívemet tőle?
play by
kor
csoport
rang
James Norton
25-30-
Holland
Királyi család
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal