welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Hétf. Okt. 15, 2018 5:03 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 4:32 pm
Hétf. Okt. 15, 2018 12:28 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 4 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 2
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 27 37

Angelic Arian
TémanyitásTárgy: Angelic Arian Csüt. Okt. 11, 2018 10:54 pm
Arian ...
All of these thousand miles to get you back
Ariannal nagyjából másfél éve találkoztam egy amszterdami fotózásom alkalmával. Fogalma sem volt ki vagyok és hülyeségnek tartotta az instagramot, utóbbi még mindig igaz és valahol épp ez tetszik benne. Ez az angyali fiú húsz éves és az orvosi egyetemre jár,rendkívül figyelmes,megértő és még a humora is jó, emellett pedig mindig őrülten puha a haja és jó az illata. Valószínűleg egy tizennyolc éves szűzlány tökéletes hercege lehetne, de én nem vagyok hajlandó elengedni vagy legalábbis eddig eszembe sem jutott, de hamarosan el kell köteleződnöm és a szőke lovag talán egyáltalán nem lehet majd az életem része.
Xan nagy szerelme kerestetik egy intelligens valamilyen szinten shyguy karakter személyében. Nem nagyon szerettem volna meghatározni semmit, nagyjából a kora és az egyetemista volta van jelen kötelező jelleggel, mind a neve, mind a szakja változtatható. A pb sem feltétlen kötelező, de mindenképp hosszú vagy félhosszú hajú arcocskával képzelem el a karaktert, de nem állítom, hogy nem vagyok meggyőzhető, ha valaki nagyon szeretné. Wink Szóval nagyon várom ezt a csodás fiút!
PB
kor
csoport
rang
Viggo Jonasson?
20
a te választásod
a te választásod
newbie

Hozzászólások száma :
4

reagok :