welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 11:24 am
Yesterday at 10:29 pm
Yesterday at 8:27 pm
Yesterday at 6:05 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Dina Vincent, Heart Of Europe, Lara Olivier, Ned Vinter

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai - 3
angol 4 6
ázsiai - -
francia 5 4
görög 1 1
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 1
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 25 33

Kapcsolatkeresõ
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Szomb. Aug. 25, 2018 6:49 pm
Sziasztok,keresnék egy pár ismerőst.

Életem megkeserítője; Jól ismersz..azt hiszem túlságosan is jól. Pontosan tudod,hogy mi a gyenge pontom ,és ezt okosan ki is használod. Ha a múltba vissza tekintek,leginkább egy édes emlék vagy ,de a jelenben mára inkább,keserűség árad belőled. Miért végződött így ? Talán mindketten változtunk,egy biztos..egyikünk sem ezt akarta.

Ismerős idegen; A múltamat magam mögött hagyva sok minden változott,vele együtt a kapcsolataim más irányt vettek. Veled együtt feledésbe merült mindaz,ami egyszer én voltam. Most viszont újra szükségem van rád,hisz reményeim szerint tudod hol van a húgom ..föld alatt  de ez már mellékes.

Az eredendő bűn; Te vagy az,aki megmutatta a bennem burjánzó rosszat. Akiben megbíztam ,és akinek engedtem..ameddig csak lehetett. De azt mondják a "szent falak" nem felejtenek.

Ez lenne ,de ha máshoz lenne kedved ,egy pár információ.; Félig ír ..félig pedig Norvég .
Templomi iskolába járt.
A múltban ismert luxusprosti volt.
Mára már belsőépítész lett .
A jelenben a húgát keresi ,aki minden bizonnyal halott.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

gazdag
Korom :
26

Hozzászólások száma :
57

reagok :
35

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Csüt. Aug. 23, 2018 8:51 pm
Sziasztok!

Nem szeretném meghirdetni külön a karaktert (ettől függetlenül jöhet teljesen újként regisztrálva is), de megemlítettem egy bizonyos külföldit, aki levelező partnerem lenne, az angol nyelv gyakorlása érdekében. Egy fiatal, hasonló korú emberre gondoltam, nemtől függetlenül. Aztán a későbbiekben kreatívkodhatunk közösen, mindenfélébe keverve a a karaktereket. Very Happy
Ennyit írtam róla: "egy külföldi, akivel az angoltudásomat gyakoroltam, mármint angolul beszélgettünk egy ideig. Megkönnyítette, hogy fogalma sem volt, igazából ki vagyok, hogy miket vétettem, neki se tudtak volna ártani és hiába vagyok olykor kibírhatatlan, nekem is jólesik feltöltődésképp valakivel midenféle zagyvaságról beszélni.  A legutóbb látott film, a sorozat, amit már huszadjára néztem újra, egy ruhamárka, a szomszéd kiskutyája, minden buta kis apróság, amin egyébként nem lenne az embernek kedve elmolyolni egy idegennel, de egy közös, tanult nyelven… Az mindent érdekesebbé tesz. "
Szóval, ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj pm-ben és megbeszéljük a továbbiakat.
diák
Korom :
18

Hozzászólások száma :
19

reagok :
8

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Szer. Aug. 22, 2018 9:08 pm
Hali!

Őszintén szólva ismerősökre van szükségem. Mindenféle poszt betölthető - szívem bitorlóját kivéve - ami azt jelenti, hogy ha nagyon vágysz egy politikus "barátságára" akkor nyugodtan vágj fejbe egy pm-vel.
Bár ha nincs ötleted, de mindenképp kapcsolatot szeretnél ápolni velem, mert ne adj Isten nézed a "Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?" című sorozatot - amit én nem nézek sajnos - és imádod az arcom, akkor is nyugodtan küldhetsz pm-t. Együtt majd kitalálunk valamit. De nem kell félni, nem eszek meg senkit sem. Very Happy Az ellenségeimet sem, ha olyan szerepre képzelnéd el magad.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

See you again?

politikus
Korom :
27

Hozzászólások száma :
13

reagok :
6

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Vas. Aug. 19, 2018 6:03 pm
Sziasztok!

Keresek egy olyan aktív karaktert, aki visszaterelné az én lánykámat arra az útra, ahol bízhat a férfiakban. Egy múltbeli trauma miatt most ez nem lehetséges, bár gyógyulgat, de még kell neki segítség.
Nem ragaszkodok szerelmi viszonyhoz, de nem zárom ki, hogy a vége az legyen. Akinek van kedve egy lelkisérült lánykát elpátyolgatni, annak várom az üzenetét. Rengeteg ötletem van a játékokhoz, de vevő is vagyok szinte bármire.
Jelige: Bevállalós lányka Smile

Update: Elkelt.
lord
Korom :
23

keresett :
Bátyus
Lachie

Hozzászólások száma :
34

reagok :
22

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Kedd Júl. 31, 2018 9:20 am
Sziasztok!

A karakterem életének további felbolygatása, és lelkének további tépegetése céljából keresek egy urat, mindössze egy hónapra (IC idő szerint).Találkozástól az elválásig.
A hirdetésem szól meglévő tagoknak, vagy újaknak is akár, igény szerint.
Életkor megkötésem nincs, Angel mindenkivel nagyon édes tud lenni.
A karakterem a betegsége miatt nem nagyon alkalmas tartós párkapcsolatra, de sosem lehet tudni alapon döntsön a játszóterünk és az írásaink. Itt és most tényleg nem zárkózom el semmitől.
Ha felkeltettem a kíváncsiságod akár meglévő karakterrel, akár egy új ötlettel nyugodtan keress meg!
Egyetlen kikötésem, hogy sose ugrálj a fejemen reagok miatt. Írni fogok eskü, de a hisztis türelmetlenséget nem bírom. Embarassed Ja és ha már jelentkezel szó nélkül kérlek ne tűnj el!
Köszönöm, hogy elolvastál és ha jelentkezel akkor meg főleg.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Vas. Júl. 01, 2018 2:55 pm
Sziasztok !
Egy-két játékra,kiadó vagyok. Szóval, aki gondolja dobjon meg egy pm-el . Smile
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Szer. Jún. 20, 2018 10:59 am
Sziasztok!

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is jobban szeretnék elsősorban meglévő karakterekhez kötődni, leszámítva azt az egy "rossz kölköt" akit már meghirdettem.
Akiket keresek:

*Barát jelöltek - várok olyanokat is akik akár idősebbek és rossz útra vinnének
*Szép lányok, akiket ostromolhatok feleslegesen
*Régi barátok
*Olyan osztálytársak, akik kiközösítettek
*Olyan aki ismerheti az apánkat - de esetleg nem tudja, hogy bánt minket
*És bármi egyéb (pl rendőr, aki rajta kap valami rossz dolgon, orvos, aki el akarja látni a sebeimet, bárki aki megsajnál Very Happy )

Röviden bárki jelentkezhet, kitalálunk valamit. Rengeteg ötletem van.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Hétf. Jún. 18, 2018 10:38 pm

Sziasztok!

Szóval a helyzet az, hogy nem akarok külön barátot meghirdetni és várni míg megalkotják.  Inkább a már meglévő karakterekkel barátkoznék.  Ami azt jelenti, hogy ha norvég vagy - bár nem számít igazából, kitaláljuk honnan ismersz:
∇ lehetek a legjobb barátod ha fiú vagy
∇ lehetek a legnagyobb ellenséged ha lány/fiú vagy
∇ lehetek az akit már óvoda óta ismersz, de elköltöztél és ritkán találkozunk
∇ lehetek az aki után rajongsz és mindent megtennél ha egy közös fotót vagy aláírást kaphatnál
∇ lehetek az unokatestvéred
∇ lehetek az évfolyamtársad az egyetemen, akitől mindig kölcsön kérsz és sose adod vissza
∇ lehetek a találd ki mid ha a fentiek közül egyik sem tetszik, de ismerni akarsz.

◂ Ha bármi megtetszett a fentiek közül, nyugodtan vágj fejbe egy privát üzenettel.   

-Frødo.

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

kommer til deg.

Du liker ikke endring, men den

média
Korom :
21

Hozzászólások száma :
55

reagok :
31

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Kedd Május 22, 2018 4:23 pm
Hi everybody!

Mindenféle kapcsolatot keresnék. Amit tudni kell Nastya-ról: magánnyomozó, hidegvérű, nem törődik senkivel és képes volt a saját apját is lecsukatni. Kell idegrendszer a lányhoz, az biztos.

Akiket első körben keresnék:
- emberek, akik felbérlik különböző ügyek megoldására
- olyanok, akik már követtek el valami bűnt az életükben és nyomozhatna utánuk
- ellenségek, mert keresztbe tett nekik

Második körben:
- talán egy-két barát is jól jönne, de itt ne gondoljunk semmi szoros kapcsolatra
- családtagok, akik még szóba állnak vele (inkább távoli rokonokra gondolok)

Ha valami felkeltette az érdeklődésed vagy csak szimplán eszedbe jutott valami szuper ötlet, akkor dobj meg egy PM-mel.
törvény embere

Hozzászólások száma :
9

reagok :
4

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Hétf. Május 21, 2018 11:16 pm
Sziasztok!

Mivel még teljesen friss vagyok mindenféle kapcsolathoz nyitottan állok, ám amikre én gondoltam első körben:
*Barátok
*Szeretők, komoly szerelem is lehet akár - bár elég őrült vagyok, szóval csak erős idegzetűeknek ajánlom magam.
*Tanítványok
*Kollégák

De bármi más, nagyon randomra is vevő vagyok.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Pént. Május 11, 2018 8:07 pm
Na halihó
Én is keresnék London környékén tartózkodó esetleges egyetemi padkoptatót, szomszédot, a sarki kávézó pincérkéjét... Bárkit akit ismerhetek... plíííz

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

Everything you can imagine is real.
diák
Korom :
24

Hozzászólások száma :
8

reagok :
1

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Pént. Május 04, 2018 9:02 pm
Sziasztok. Very Happy

Nos, hát lényegében bárkit szívesen megkeresnék, de első körben röviden a következőkre lenne szükségem:

- pár barátra
- zenésztársakra
- néhány hozzám hasonló lordra, vagy a királyi családokhoz tartozó, egyéb kis nemesi sarjakra, akikkel elszórakozhatok
- orvosokra
- bárkire, aki gyűlöl, és revansot akar venni rajtam, amiért régen ártottam neki (gondolok itt a félholtra verésre is akár)
- esetleg jöhet néhány lányka, aki epekedik utánam, meglátjuk mi lesz belőle. Razz
- természetesen távolabbi rokonok is lehetünk
- vagy csak haverok, kedves ismerősök, közömbös kapcsolattal bíró akárkik... Majd meglátjuk, hogy tudunk-e mindezen változtatni. Very Happy
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ Vas. Márc. 04, 2018 8:30 pm
Sziasztok!

Az előttem szólókhoz hasonlóan keresnék magamnak kapcsolatokat *what a suprise* Very Happy
Szükségem lenne barátokra, ellenségekre, exekre. Nincsenek konkrét ötleteim, bármire nyitott vagyok. PM-ben zaklassatok pls!
Annyit érdemes tudni, hogy jelenleg Dublinban tartózkodom, de bármi megoldható Twisted Evil
diák
Korom :
22

Hozzászólások száma :
10

reagok :
3

TémanyitásTárgy: Kapcsolatkeresõ Szomb. Márc. 03, 2018 8:13 pm
Ha karakteralkotás közben vagy után szeretnél keresni valakit egy adott szerepre de nem akarsz karaktert hirdetni külön egy adott szerepre itt megteheted.
Admin

Hozzászólások száma :
310

reagok :
192

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ
1 / 1 oldal