welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Vas. Nov. 11, 2018 11:30 pm
Vas. Nov. 11, 2018 6:16 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Anaise Delacroix

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Zinaida Bajdarova
TémanyitásTárgy: Zinaida Bajdarova Pént. Nov. 02, 2018 8:40 pm
Zinaida Bajdarova
over the rainbow
A szíved legmélyén te is csak egy törékeny lány vagy, mint a többi, aki próbálja bebizonyítani ennek az ellentétét. De tudd meg, hogy téged sem kell félteni. Az apánk erős jellemét örökölted, aki ugyan hajthatatlan, ám ész érvekkel befolyásolható. Az elmúlt egy évben azon fáradoztál, hogy valamelyik külföldi barátnődet megkedveltesd velem. De nem is olyan régen kénytelen voltam elmondani, hogy ezt feleslegesen teszed. Mert a katonaiskolában ami tömve volt velem egykorú, kisebb nagyobb srácokkal ráébredtem, hogy az ízlésem sokkal komplikáltabb, mint gondoltad. Szó sincs arról, hogy  túl sovány, telt, szeplős, akaratos, ribancos vagy gyerekes lenne bárki a lány barátnőid közül. Pusztán nem nekem való a hosszas párkapcsolat velük, mert nem érném be azzal amit csak ők adhatnak. Most egy kicsit meg is lehetsz sértve, meg kiakadva, hogy miért nem mondtam el. Esetleg csak szórakozok veled és viccnek szánom az egészet? Nem gondolod, hogy ahhoz már túl nagy vagyok? Az elveid másak mint az enyémek. Te mindenkinek azt hazudod, hogy nem voltál még senkivel sem együtt. Én azonban tudom az igazat, mégsem mondtam el senkinek semmit. Az egyetlen problémád az, hogy húsz évesen rossz személyt választottál. Azt gondoltad ez jó móka és túl akarsz esni már végre rajta. De csalódtál. Csalódtál, mert a te fantáziád sokkal szebb, mint a valóság. A helyzet az, hogy aszexuális vagy. Ezt azonban kitűnően leplezed, mert igazi társasági lény vagy. Mindenkivel szóba elegyedsz, közös témát keresel és ha ez megvan képes vagy órákig elbeszélgetni az illetővel esetleg pont a semmiről.
// Egyéb információkért fordulhatsz nyugodtan felém pm-ben. A pb nem kötelező, pusztán egy javaslat. Csak hasonlítson Timur-hoz az illető egy kicsit, mert Zina tulajdonképpen Zivo   ikertestvére. Eddig ikerhúgnak szólítottam, de ez nem jelenti azt, hogy ő a kisebb. Valójában három perc van közöttük, tehát egyikünk ennyivel lesz majd idősebb. Ha megjöttél vagy csak simán érdekel a karakter és hoznád is őt, akkor pm-ben megtalálsz. Very Happy//   
play by
kor
csoport
rang
Dua Lipa
24
orosz
gazdag

▽▲▽▽▲▽▽▲▽▽▲▽

You will always be fond of me. I represent to you
all the sins you never had the courage to commit.
gazdag
Korom :
24

Hozzászólások száma :
9

reagok :
3

Felhasználó profiljának megtekintése

1 / 1 oldal