Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

A Mharaxia klán
TémanyitásTárgy: A Mharaxia klánA Mharaxia klán EmptyKedd Dec. 04, 2018 8:55 pm
A Mharaxia klán kitárja kapuit, várja sok szeretettel a meglevő, és leendő tagokat!

Amit a klánról tudni érdemes
Egy görög bűnszervezetről van szó, aminek a keze a világ minden szegletébe elnyúlik. A legtöbben beleszülettek ebbe az alvilági életbe, de akadnak olyanok is, akik később csatlakoztak. Bérgyilkosok, hackerek, embercsempészek, sikkasztók, kémek, s még temérdek olyan személy, akik messze állnak a törvényektől. A klán nagyon összetartó, lévén, hogy a többség vér szerinti családtag. A központjuk Görögországban, Korinthosz öreg kis városában helyezkedik el. Egy hatalmas ház a város szélén, mely szállóként is funkcionál, hiszen sokan járják a világot, s mikor hazatérnek, előszeretettel szállnak meg ebben a titokzatos kis épületben. Theodore Mharaxia a klán feje, ő irányítja innen az egész szervezetet, és Alaris Mharaxia - én Very Happy - pedig a jobb keze, aki a halála után majd átveszi a helyét. Nem szeretném, ha nagy alá-fölérendeltségek lennének, így vehetjük úgy, hogy mindenki egyenrangú, aki viseli a Mharaxia nevet. Smile Vannak, akik többet vállalnak a klán ügyeiből, vannak, akik kevesebbet, ez egyéntől függ.

Amit a karakterekről tudni érdemes
Teljesen szabadon alkotható bármilyen jellemű, nemű, korú, stílusú karakter. Alaris szülei - Penelope és Athan - halottak, testvére nincs, így rajtuk kívül lehetsz akár az unokatestvére, a nagybácsija, vagy bármilyen távoli rokon. A vér szerinti rokonokon kívül vannak azok, akiket befogadott a klán, ez esetben is szeretném, ha a tagok felvennék a Mharaxia vezetéknevet, viszont itt nem fontos a görög nemzetiség. Very Happy A lentebb említettek csak amolyan ötletek, hogy kb. milyen karaktereket képzelek el, de rajtuk is bármit meg lehet változtatni. Külsősöket is szívesen látok, olyanokat is akár, akik csak együtt dolgoznak a klánnal, segítik egymást, de mondjuk nem teljes jogú tagok, így nem is fontos a görög nemzetiség, és a Mharaxia név. Az egészet egy lehetőségnek tervezem, ami azt jelenti, hogy nem fontos nekünk egymással játszanunk. Very Happy Kapcsolatokat lehetne majd építeni, lenne egy biztos alapja az érkező karaktereknek, lehetne egymásra hivatkozni, és még akár ha többen összejövünk, megcsinálni valami izgalmas küldetést a későbbiekben csoportosan. Razz Úgyhogy nagyon várok mindenkit, aki tagja akar lenni egy remek kis közösségnek - és aki persze a legkevésbé sem tisztességes. Very Happy (a lista folyamatosan bővülhet)

Selene Mharaxia
"A gonoszságot nem öröklik, hanem tanulják."
A neveddel ellentétben benned nem csörgedezik a Mharaxia vér. A családod mindig kapcsolatban állt a minékkel, viszont egy szerencsétlen baleset következtében elveszítetted a szüleidet. A nagyapám pedig befogadott közénk, és a sajátjaként nevelt téged, ezért is döntött úgy, hogy Te is legyél Mharaxia. Külső és belső jegyekben is látszik, hogy a vérünk nem ugyanaz. A vörös/szőke hajkoronád, a zöld szemeid, s az igazán barátságos és nyugodt jellemed egy igazi kincs nálunk. Az életed annak szentelted, hogy megtaláld a szüleid gyilkosát, így ahogy cseperedtél fel, egyszer csak azon kaptad magad, hogy emberek után kémkedsz álruhában. A véredben van, hogy add el magad egy teljesen más személyiségnek, s az is, hogy hogyan sajátíts el tökéletesen egy parókát, vagy éppen egy ruhát. Járod a világot, kémkedsz, kutakodsz, ugyanakkor a klánnak is folyamatosan szolgáltatod az információt. Kíváncsi vagyok, hogy megleled-e vajon egyszer, akit keresel...

Minden változtatható rajta, amit csak szeretnél! Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Sophie Turner
23
Skót
Gazdag

Stelios Mharaxia
"Kevesebbet vétkezik, ki vétkezni mer."
A mi kapcsolatunk mindig is különleges volt, ezért már egészen kis korunk óta késztetést éreztem arra, hogy megvédjelek mindenkitől. Te nem voltál benne a fiús játékokban, inkább bújtad a könyveket. Te nem fociztál velünk, inkább elmentél megvenni egy új ruhát. Te nem jöttél velünk inni, inkább otthon kuksoltál a szobádban. Aztán mikor egyre többen megjegyezték, hogy milyen fura vagy, és egyre többször hallottam a "buzi" szócskát, amivel téged illettek, nagyon hamar bepipultam. Nem egy unokatestvérünknek vertem be a képét ezek miatt az ocsmány sértegetések miatt. Láttam, hogy neked ez mennyire fájt mindig. Láttam, hogy közénk akartál tartozni, de egyszerűen képtelen voltál rá. Ezért is beszélgettünk egyre többet, mert valamiért a szívemen viseltem a sorsod. Elcseszett vér ez a Mharaxia, de egymást nem bánthatjuk. Én nem hagytam. Így szép lassan mindenki békén hagyott, én pedig örültem végre az őszinte mosolyodnak. Ott voltak mindig a kimondatlan szavak közöttünk, s tudtam jól, hogy miért vagy olyan, amilyen. Nem vagyok vak... S ebben csak akkor lettem igazán biztos, mikor elmondtam neked, hogy mi van Henri s köztem (aztán hogy mi történt Alexivel azon a bizonyos Hawaii utazáson). Le kellett volna fényképezni az arcod! Very Happy Talán még egy emberben sem láttam ekkora megkönnyebbülést, mint benned. Hiszen tudtad jól, hogy milyen életet éltem. Szinte naponta váltogattam a nőket... Aztán egyszer csak kiderül, hogy a nagy és kemény Alaris bizony egy nála nyolc évvel fiatalabb srácba szeretett bele. Smile Te azonnal a nyakamba ugrottál, s úgy zokogtál, mint egy gyerek. Ezzel az öleléssel úgy érzem, hogy kijött belőled rengeteg elfojtás. "Stelios, meleg vagy, ugye?" - kérdeztem. Te pedig nem válaszoltál. Nem is kellett, a zokogásod mindent elárult. Smile Innentől talán még szorosabb lett a kapcsolatunk. Próbálok neked segíteni az életben, hiszen Te nem tudod olyan lazán venni, mint én. Ám határozottan állíthatom, nagyon sokat fejlődtél azóta, mióta nekem megnyíltál. Fiatal vagy még, előtted a világ, ideje végre kivenned a részed a klánból, s most már élvezni az életet! Very Happy Ha nem tudod, hogyan vágj bele... Csak keresd a jó öreg Alaris bácsit! Razz

Bármi megváltoztatható, amit csak szeretnél. Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Francisco Lachowski
18 felett
Görög
Szabad

Alexis Mharaxia
"Az élet a nővel kezdődik, és néha azzal is végződik."
Alexius Mharaxia keresettje:
Nem sokan mondhatják el magukról, hogy már tizenöt évesen olyan céltudatosak, mint te. Először is, megszerezted magadnak a Mharaxia klán egyik befolyásos, 35 éves bérgyilkosának szerelmét, majd kilenc hónappal később életet adtál egy csodaszép, kékszemű, szőkehajú kisfiúnak, aki ma már felnőtt férfi. A férjed mellett, hosszú éveken át boldog voltál, a legjobb ruhákban jártál, nővé értél és persze összeszedtél némi ideggyengeséget is, azon aggódva, mikor nem tér haza Ő. Ilyenkor gyakran fogtál engem és a karodba zárva dajkáltál, mintha engem kéne nyugtatni, hogy apa hazatér.
Sokan azt pletykálták rólad, hogy azért hordod ilyen magasan az orrod, mert a szépségeddel bárkit megkaphatsz és te ezt alaposan ki is használtad. Rebegtetted a pillád, dobáltad a szép szőke fürtjeidet, de vajon tényleg megcsaltad a férjed? Én gyerekként csak azt láttam, hogy mindenki körberajongott és ez a mai napig egy cseppet sem változott. Talán csak nehezebben viseled az életet, mert már nincs egy olyan szilárd támaszod, mint Christian Mharaxia mellett… talán azt is elfelejtetted, hogy én – akit magad után neveztél el –, mindig itt lesz neked.

Viszonylag fixek a karakter vonásai, de nem vagyok meggyőzhetetlen, pm-ben esetleg egyezkedhetünk. Smile
~ Alexius
play by
kor
csoport
rang
Naomi Watts
44
Görög
Gazdag

Angelina Mharaxia
"Az élet túl rövid a bűntudathoz."
Egy igazi lázadó vagy! Szerintem a "nem" szócskát fel kellene venned középső névnek... Very Happy Makacs vagy, csökönyös, és egyetlen vélemény van a világon: a tiéd. Már gyereknek is rossz voltál, pedig aztán a szüleidre egy panasz sem lehetett. Ők tisztességesen neveltek, maximum egy kicsit elkényeztettek - de hát ki ne kényeztetne el egy Mharaxia kölyköt? Very Happy Ha neked parancsolni akartak, Te egyből behúztad a féket. Neked senki se mondja meg, hogy mit egyél, hogy öltözz, hogy gondolkozz, és ezért képes voltál még a földön is fetrengeni, s úgy tűrted az atyai pofonokat, mintha azok cukorkák lennének. Nem, nem lehetett sosem a szüleidet hibáztatni. Te valahogy így sikerültél. Very Happy Képes vagy belekötni egy nálad két méterrel nagyobb emberbe, anélkül, hogy átgondolnád a következményeket. Nem véletlen hát, hogy párszor már ki kellett hozni téged a sittről - igen, általában én vagyok annyira rohadtul jó fej, hogy állandóan tartom miattad a hátam. Sokan fújnak rád a családból is, de én tudom, hogy nem vagy rossz ember. Csak egy idióta. Very Happy De azért szeretlek, mert sokakkal ellentétben szerintem nagyon izgalmas vagy, és tetszik ez a szabadság, amit képviselsz. Néha még irigyellek is, bár akkor nem, mikor három rendőrnek kell téged lefognia, míg végül inkább kiütnek a g*ecibe (most téged idéztelek). xD Egyszóval, számomra nagyon színesíted a családot, de jól vigyázz: sosem tudhatod, milyen őrülteket haragíthatsz magadra... Wink

Szabadon alakítható minden, de örülnék, ha megmaradna ez a rohadt nagy lázadás! Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Cara Delevingne
18 felett
Görög
Szabad

Eliah Mharaxia
"A pokol üres, mert minden ördög a felszínen van."
Ha valakit el kell tüntetni a föld felszínéről, akkor Te vagy az emberünk. Nem túlzok; a kórházban dolgozol sebészként, s ha valakinek hivatalos papírok kellenek a haláláról, akkor te könnyedén kiállítod a hamis papírokat, épp úgy, ahogy új személyazonosságot is képes vagy alkotni. Szereted a munkád, s a hamisításokon kívül nem igazán szeretsz belefolyni a klán életébe. Békésnek tartod magad, vagy legalábbis próbálod ezzel nyugtatni magad. Mégis, olykor kegyetlen dührohamaid vannak, amiket próbálsz elrejteni mindenki elől, ezért is vagy egyedülálló. Tartasz attól, hogy nincs olyan ember, aki el tudná viselni a furcsa jellemed, így egyedül éldegélsz a kis házadban. Olykor elutazol más országokba helyettesíteni, s ekkor mindig viszed magaddal a nyugtatóidat. Nem szereted a változást, de sosem tudhatod, mikor bukkan fel valaki, aki a feje tetejére állítja az életed. Razz

Minden változtatható rajta, amit csak szeretnél! Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Henry Cavill
25 felett
Görög
Gazdag

Sybille Mharaxia
"Félelem nélkül nincs bátorság."
A aranyló fürtjeid és a különleges vonásaid könnyen felvetik a kérdést, hogy Te eredendően közénk tartozol-e. A válasz pedig: nem. Te sem vagy vérszerinti tag, de mindenki rád is úgy tekint, mintha egy lennél közülünk. Ahogy sok fiatal, te és a húgod, Iris is beleszülettetek az alvilág életébe, de ti egészen máshol láttátok meg a napvilágot, mint Görögország. Messziről jöttél a családoddal együtt, s még egészen kicsi voltál, mikor a szüleid menedéket kértek nálunk. Ismertünk titeket már régóta, a nagyapád jó barátja volt az enyémnek. Viszont történt valami a múltatokban, amiért menekülnötök kellett, s az egyedüli és egyetlen hely bizony a Mharaxia főhadiszállás volt, és Theodore, a nagyapám bizalma. Mindig hűséges segítők voltak a szüleid, és a csatlakozásotok után is hűségesek maradtok, nem véletlenül fogadtunk be titeket. A régi személyazonosságotok megszűnt, eltüntettünk téged, a húgod, és a szüleidet a föld felszínéről - így lett az új neved Sybille Mharaxia. Ám hiába az új név és az új élet, a múltad egészen máig kísért...

Rajtam kívül Iris Mharaxia keresi még, így őt keressétek a család háttér történetét illetően. Smile
play by
kor
csoport
rang
Chloe Moretz
20 felett
Bármi, kivéve görög
Gazdag/diák

Theodore Mharaxia
"Öreg róka nem vén róka."
A nagyapám vagy, és a szüleim halála után Te és a család többi tagja állítottatok lábra. Egészen tíz éves koromig azt hittem, hogy halott vagy, azonban a végső pillanatban felbukkantál, s elvittél a szüleim vérbe fagyott holtteste mellől. Onnantól Te voltál a tanítóm, a védelmezőm, a támaszom, s próbáltál apám helyett apám lenni - kevesebb sikerrel. Ezt azonban Te elfogadtad, hiszen tudtad, hogy képtelen vagyok feldolgozni a tragédiát. Eleinte nehéz dolgod volt velem, de végül a sors úgy hozta, hogy bérgyilkost neveltél belőlem. Profi bérgyilkost, aki majd átveheti a helyed, ha meghalsz. Reményem szerint addig még nagyon sok idő van... Határozott vagy, keménykezű, s a családod számodra a legfontosabb, senkit sem hagysz hátra. Komolyan veszel minden munkát, s ha kell, még a hangod is kiereszted. Nagy tiszteletet vívtál ki magadnak, mégis egy igazán kedves és barátságos személyiség vagy. Egy igazi nagypapa! Very Happy Aki nem mellesleg a Mharaxia klán feje is...

Egyedül Ő nem változtatható, szeretném, ha a név, és a PB is megmaradna. Smile A múltja viszont szabadon alakítható. Érdemes elolvasni Alaris ET-jét, ott egy kicsit bővebben ki van fejtve az egész. Gyerünk papi, gyere gyorsan! Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Tobin Bell
76
Görög
Gazdag

Castor Mharaxia
"Lehunyom a szemem, többet nem nyitom ki; tán olyan lesz az is, mint elaludni."
Az unokabátyám vagy, s le sem tagadhatnánk, hogy rokonok vagyunk. Külsőre is kissé hasonlítunk, de jellemre még inkább. Hirtelen haragú vagy, aki mindent akar most azonnal, s akinél nem létezik az a szócska, hogy "nem". Veszélyes vagy, s nem célszerű veled ujjat húzni, de ha valaki mégis megteszi, akkor igazán kegyetlen módszerekhez tudsz folyamodni. Ezeket pedig nem csak úgy kitaláltad, hiszen már fiatal korod óta remekül gyakorlod, hogy kell kihúzni információt az emberekből. S itt nagyon nem a szép módszerekre gondolok. Egy igazi, kegyetlen vallató vagy, aki ha kell, szöget feszít a köröm alá, lassan égeti szét a bőrt, vagy éppen előszeretettel alkalmaz középkori kínzó módszereket is. Ahogy engem is a múltam formált bérgyilkossá, úgy veled is történt régen egy tragédia, ami azzá tett, aki most vagy. Ahogy titkon én is, úgy Te magad is élvezed azt, amit csinálsz. S légy bármilyen kegyetlen, számodra a család akkor is szent és sérthetetlen.

A tragédiát Castor múltjában a fantáziádra bízom! Razz Viszont minden változtatható rajta, amit csak szeretnél! Very Happy
play by
kor
csoport
rang
Adam Driver
26 felett
Görög
Gazdag/Leszakadt
Alaris Mharaxia
leszakadt
Korom :
26